Gebeliğe Hazırlık Yumurta kalitesi için neler yapılabilir

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de hiç bi sıkıntım yoktu ama 1 buçuk yıldır olmuyodu artık psikolojik olarak çökmüştük 8 ay ovülasyon takibi yaptım en son instgramda bu bilgiyi gördüm aman dedim denemediğim ne kaldı ki komple o ay ilişkiye öle girdim tuttu 😅 bilsem daha önce denerdim 😂😂
Ay ne güzel vallahi yumurtlayim hayırlısıyla ama günün dolmuş senin belli yani Allah bizimde günlerimizi doldurur inşallah 😁

Benim çikolata kistim var doktorum inositol içeren takviye alabilirsin inositol yumurta kalitesini arttırır dedi ben de inofolic combi aldım henüz kullanmadım bi dahaki ay inşallah
Ben kullandım onu bende işe yaramadı sadece vitamin almış oldum umarım sende işe yarar ben kestane balı tüketiyorum yumurta kalitesi için çikolata kistinide İngiliz karbonati 1 ay boyunca içince eriyor yengem denedi eridi kalmamisti kuzenimde denedi kisti erimisti dene istersen sabahları aç karnına 1 çay kaşığı 1 lt suya katıp aç karnına içtiler

Ben kuru incir tükettim her gün bide eşimle beraber havuç suyu içtim havuç suyu hem kadında hem erkekte çok etkiliymiş bende ovülasyon testi kullanarak hamile kaldım bide instgramdan bir gebenin günlüğünü takip edebilirsiniz oradaki bilgilerden çok faydalandım bildiğim kadarıyla ters rahimli değilim ama ters rahim pozisyonuyla gebe kaldım Allah isteyen herkesin gönlüne göre nasip etsin 🤲🏻🤲🏻
Canım bu senin ters rahim pozisyonu dediğin yüz üstü yatarak olanmi bilmiyorum ondan soruyorum ?🤭

Ben kullandım onu bende işe yaramadı sadece vitamin almış oldum umarım sende işe yarar ben kestane balı tüketiyorum yumurta kalitesi için çikolata kistinide İngiliz karbonati 1 ay boyunca içince eriyor yengem denedi eridi kalmamisti kuzenimde denedi kisti erimisti dene istersen sabahları aç karnına 1 çay kaşığı 1 lt suya katıp aç karnına içtiler
Ay içiyorum zaten ama 1 ay boyunca mı 🙄 ben 1 hafta içip bırakıyorum 😬

Ay içiyorum zaten ama 1 ay boyunca mı 🙄 ben 1 hafta içip bırakıyorum 😬
Evet 2 hafta içip 1 hafta ara sonra tekrar 2 hafta içilecek yani toplam 1 ay icicen ara haftayı saymadım yengemle kuzenim bu şekilde kurtuldular birisi 2 çocuk yaptı biride yeni doğurdu darısı bize inşallah

Evet 2 hafta içip 1 hafta ara sonra tekrar 2 hafta içilecek yani toplam 1 ay icicen ara haftayı saymadım yengemle kuzenim bu şekilde kurtuldular birisi 2 çocuk yaptı biride yeni doğurdu darısı bize inşallah
Kız sen neler söylüyorsun böyleee 😍 ağzın bal Yesinn inşallah ama çok umutlanmayayım yine de sonra çok üzülüyorum

Bu arada muz da yumurta kalitesini arttırıyor ekleme yapayım kestane balını polenle karıştırıp tüketebilirsin

Selam kızlar,
Benim dün yaptığım ovulasyon testi koyuydu ama aynı renkte değildi fakat sanırım gece çatladı yumurtam çünkü bugünkü ovulasyon testim silikleşmiş. Bir bakar mısınız bugünkünü de koydum düne kadar olanı da sizce yumurtladım mı ? Yarın sabahta doktor randevum var
AEF1E080-84FB-43DA-AEAF-A7F5D572445E.jpeg
ECED59AA-1E25-4174-956D-9AEA8E063245.jpeg

Selam kızlar,
Benim dün yaptığım ovulasyon testi koyuydu ama aynı renkte değildi fakat sanırım gece çatladı yumurtam çünkü bugünkü ovulasyon testim silikleşmiş. Bir bakar mısınız bugünkünü de koydum düne kadar olanı da sizce yumurtladım mı ? Yarın sabahta doktor randevum varEki Görüntüle 2741286 Eki Görüntüle 2741287
Benim yaptığım testte c ile t min arasında tek çizgi durdu arızalı çıktı herhalde tekrar yapacam 🤭

X