Yumurta rezervi veya kalitesi az olanlar umutsuzluğa kapılmayın

Teşekkür ederim darısı başınıza.
Vitamin vermişti sadece 1 tane onu 1 ay kullandım. Kapsül ve toz olarak ikisi bir arada bir vitamindi.
Ben haftada 3-4 gün kahvaltıda avokado yiyordum. Bence bana faydası oldu.
Yanlış hatırlamıyorsam klomeni günde 2 kere içiyordum sabah ve akşam. Aret hocada klomenle ilk tedavide hamile kaldım. 3 tane de dondurulmuşum var orada.
Amh 0,686 çıkmıştı 2021 de. En son fsh da 8 civarıydı.
Ins canım🤲
Çook sevindim senin adına gozun aydın 🌸
Bu değerlerde Dr lar tüp bile zor dediler mi?
Bana 46 yaşında yüzde 1 ihtimal dedilet o kadar düşük.
Senin yaş kaç ?

Kullandığın vitaminin adı neydi, Aret hoca mı verdi? Kaç ay kullandın?

Bendede boyuma göre fazla kg var ama doktor şuana kadar kilom ile ilgili hiç bir şey demedi.biostereni verdi.kilomu ben balık yağından dolayik Kilo alırım dedim iştahım açılır sanıyordum ama hiç öyle olmadı hiç kg almadım çok şükür
Balık yağını ne zamandr alıyorsun? Benim 2 ay olmuştur. Surup galinde önermişti eczaci daha etkiliymiş.

Ben de Aret beye gittim , Aret bey 5 gün boyunca sabah akşam 1 er tane klomen veriyor sadece .
Folk asit (folbiol) ve bioscience advanced plus diye bir vitamin kullandirtmisti bana.
Şuan yine aynı mı bilmiyorum .
Biosteron kullanayım mi diye sormuştum gerek yok zaten kilolusun demişti bana.
Aret bey öyle bitki, destek ,hacamat sülük prp hiç böyle şeylere inanmaz.
Ne kullanayim kalitesi düzelsin dediğimde sağlıklı beslen yürüyüş yap demisti .

Ben,ari sütü tükettim, hurma polen dediler onu buldum tükettim çok az , yumurta takibine başladığımızda hemen kuru incir yemeye başlıyordum , hacamat sülük yaptırdım (hacamat ve sülük bence ise yarıyor özellikle ayak bileği içine)
Kendim d vitamin desteği aldım, b12 hep düşüyor benim iğne oldum ara ara . Keten tohumu yağı kullandım ara ara .
Uzun süre gittim geldim sonunda 2 tanecik de olsa embriyo biriktirebildik hamdolsun rabbime 🤲
Ya bu bile cok güzel bi gelişme🤲
Ins o embroyolar kucağına yavrun olarak.gelir🤲
Yaş kaçtı? Benim 46.

Bende alternatif tıp destegi aldım. Hacamat, üstelik sülüğü içime koymuştu Dr.

Uzun süre derken kaç ay gittin geldin Aret hocaya?

bioscience advanced plusu kaç ay kullandın?

Ins canım🤲
Çook sevindim senin adına gozun aydın 🌸
Bu değerlerde Dr lar tüp bile zor dediler mi?
Bana 46 yaşında yüzde 1 ihtimal dedilet o kadar düşük.
Senin yaş kaç ?

Kullandığın vitaminin adı neydi, Aret hoca mı verdi? Kaç ay kullandın?
Teşekkür ederim 🌿
Yumurta kalitesizliği var kaliteli yumurtayı bulmamız lazım demişlerdi.
Şuan 41 yaşıma yeni girdim tedavim 40 yaşında oldu.
Kullandığım vitamini aret hoca verdi ama adını hatırlamıyorum. Sadece 1 ay kullandım.
Bana bence avokadonun faydası oldu diye düşünüyorum. Benim amh ım düşüktü ama fsh değerim iyiydi.

Teşekkür ederim 🌿
Yumurta kalitesizliği var kaliteli yumurtayı bulmamız lazım demişlerdi.
Şuan 41 yaşıma yeni girdim tedavim 40 yaşında oldu.
Kullandığım vitamini aret hoca verdi ama adını hatırlamıyorum. Sadece 1 ay kullandım.
Bana bence avokadonun faydası oldu diye düşünüyorum. Benim amh ım düşüktü ama fsh değerim iyiydi.
Fsh kaçtı? Belki o kurtarmıştır seni:)

Şu avakadoyu bi yiyebilsem tadi fena ya.
Bi ara çok yedim olmaynca bu işkenceye gerek var mı diye düşündüm.

Vitamin şu muydu?

Balık yağını ne zamandr alıyorsun? Benim 2 ay olmuştur. Surup galinde önermişti eczaci daha etkiliymiş.
İki ay kullanmamı önerdi doktor.ilk ayın sonuna geldim sayılır bir haftalık ilacım kaldı.sonra ikinci kutuya baslicam.biosteron yumurta kalitesi ve sayısı açısından çok iyiymiş hatta en çok yumurta bu ilacı kullanirken olurmuş öyle dedi eczacı arkadasim

Yine aynı cevabım fsh kurtarmış seni:)
O yuksek olunca yumurtada az çıkıyor.

Canım yumurtlama günlerinde sümüksü akinti az mı sende? Benim pek akıntım olmuyorda.
Hamilelikte akıntım olduğu için pek dikkat etmedim yumurtlamaya ama daha önceleri anliyordum jel gibi şeffaf akıntı gelirdi belirgin şekilde.

Ya bu bile cok güzel bi gelişme🤲
Ins o embroyolar kucağına yavrun olarak.gelir🤲
Yaş kaçtı? Benim 46.

Bende alternatif tıp destegi aldım. Hacamat, üstelik sülüğü içime koymuştu Dr.

Uzun süre derken kaç ay gittin geldin Aret hocaya?

bioscience advanced plusu kaç ay kullandın?
Benim yumurta toplama surecim uzun oldu , ağustos 2021 de başladım ilk ay 3 tane toplandı 1 tane dollendi donduruldu ,daha sonra Nisan ayına kadar sürekli gittim önceliğimiz 2 3 yumurta toplama olsun dedik ( 1 kerede 2 3 tane dondururuz maliyetten kisariz diye düşündük ama olmadı yumurtalar eşit büyümedi ) toplamalar yapıldı boş çıktılar ya da dollenmediler .sonraki Nisan'da son toplamayı 1 yumurta ile deneyelim dedi aret bey o dolu çıktı dollendi donduruldu .
Bu surecte düzenli kullanamadım advanced plus i . Sanırım 4 kutu falan kullandım ama düzenli değildi.

Yaş 38 ,geçmişte geçirdiğim 2 diş gebeliğim var ,tubal faktör +düşük rezerv .

Fsh kaçtı? Belki o kurtarmıştır seni:)

Şu avakadoyu bi yiyebilsem tadi fena ya.
Bi ara çok yedim olmaynca bu işkenceye gerek var mı diye düşündüm.

Vitamin şu muydu?
Avokadoya en güzel söyle alisabilirsiniz .
Olgunlaşmış avokadoyu tereyağ gibi ekmeğe sürün üstüne bal sürün tadı bal kaymak gibi oluyor ben ilk böyle yiyerek alıştım şimdi sade şekilde bile çok seviyorum ,aslında tadı o kadar güzel ki .
Sonrasinda Domates salatalık ve avokadoyu salata gibi doğrayıp limon zeytinyağ tuz az Bi karabiber ile deneyin .
Ama en başta onu bal kaymak ,tereyağ bal gibi düşünerek bal ile deneyin çok seveceksiniz.

Benim yumurta toplama surecim uzun oldu , ağustos 2021 de başladım ilk ay 3 tane toplandı 1 tane dollendi donduruldu ,daha sonra Nisan ayına kadar sürekli gittim önceliğimiz 2 3 yumurta toplama olsun dedik ( 1 kerede 2 3 tane dondururuz maliyetten kisariz diye düşündük ama olmadı yumurtalar eşit büyümedi ) toplamalar yapıldı boş çıktılar ya da dollenmediler .sonraki Nisan'da son toplamayı 1 yumurta ile deneyelim dedi aret bey o dolu çıktı dollendi donduruldu .
Bu surecte düzenli kullanamadım advanced plus i . Sanırım 4 kutu falan kullandım ama düzenli değildi.

Yaş 38 ,geçmişte geçirdiğim 2 diş gebeliğim var ,tubal faktör +düşük rezerv .
Arwt hoca nasıl.bi Dr? Her muayenede para aliyor mu?
Bazıları parayı çok önceler.

Bu süreçte ağustostan nisana kaç kez klomen takibi.yaptırdı hoca?

Ne kadara mal olmuştur total süreç?

Advenced plus yumurtanın kaliteli olmasına sence faydası oldu mu?
Bende maxijuno kullanıyorum.

Avokadoya en güzel söyle alisabilirsiniz .
Olgunlaşmış avokadoyu tereyağ gibi ekmeğe sürün üstüne bal sürün tadı bal kaymak gibi oluyor ben ilk böyle yiyerek alıştım şimdi sade şekilde bile çok seviyorum ,aslında tadı o kadar güzel ki .
Sonrasinda Domates salatalık ve avokadoyu salata gibi doğrayıp limon zeytinyağ tuz az Bi karabiber ile deneyin .
Ama en başta onu bal kaymak ,tereyağ bal gibi düşünerek bal ile deneyin çok seveceksiniz.
Yok cnm benim ya Allah günah yazmasın damak tadı işte:)

Arwt hoca nasıl.bi Dr? Her muayenede para aliyor mu?
Bazıları parayı çok önceler.

Bu süreçte ağustostan nisana kaç kez klomen takibi.yaptırdı hoca?

Ne kadara mal olmuştur total sür
Advenced plus yumurtanın kaliteli olmasına sence faydası oldu mu?
Bende maxijuno kullanıyorum.
Aret bey e ben 1 kere muayene ücreti verdim tedavi boyunca bir daha vermedim ,sistem hala aynı mı bilmiyorum ama transfere gittiğimde de vermedim. Bence merkezlerden en az para isteyen yer orası.
Ben raporlu yaptırdım,ama sonuçta yumurta toplama fiyatı fix aynı alınıyor. Güncel fiyatları bilmiyorum o yüzden şu kadar tutar bu kadar olur diyemem ben 1 sene hiç gitmedim 1 sene sonra gidip transfer yaptırdım. Merkeze giderseniz daha net bilgilere ulaşırsınız.asla gereksiz bir işlem yaptırmaz Aret bey. Ama güncel fiyat bilgisini bilmem hiç bir şekilde mümkün degil. Sadece kan işlemine para veriyordum Her tahlilde ,onu da takip etmesi gerektiğinde baktırır ve dışarıya gönderiliyor kanlar. Kendi labaratuarlari yok kan tahlili için.
Her ay klomen kullandı 1 paket kullanıyorsunuz zaten her adette ve takip ediyor .

X