yumurta toplama sonrası

ESXIXNGXUXL

Her nefes ebediyyen sükür
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
341
3
arkadaşlar yarın saat 9:00 da yumurta toplama işlemi var anestezili olacak ama ben korkuyorum yaptıran arkadaşlar işlem ne kadar sürüyor benim 4 yumurtam oluştu işlem sonrası ağrı çok oluyormu

Aksi

mebbus garisi yekdane
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2007
4.206
3
lokal yada tam anestezi nasil olacak canim birsey yazmamissin korkma bir umudun var ve sen ona ulasmaya calisiyosun 4yumurta iyi bence senin yapacagin birsey yok su asamada sakin ol yeter dualarimiz seninle insallah güzel haberlerini depaylasirsin bizlerle Allah yardimcin olsun canim:emir_bebek::emir_bebek:
arkadaşlar yarın saat 9:00 da yumurta toplama işlemi var anestezili olacak ama ben korkuyorum yaptıran arkadaşlar işlem ne kadar sürüyor benim 4 yumurtam oluştu işlem sonrası ağrı çok oluyormu

ESXIXNGXUXL

Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
341
3
lokal anestezi değil. ALLAH razı olsun inşallah tutar ve sizlere burdan güzel haberler veririm

A

ACELE

Ziyaretçi
canım ben genel anesteziyle oldum o an hiç birşy hissetmiyorsun korkma sayısınıda dert etme inşallah güzel haberlerini alırız işlemden sonra biraz adet sancısı gibi bir ağrın ola bilir tabi kısa sürüyor sadece o gün sonra hiç birşey olmamış gibi oluyorsun sakın merak etme allahım yardımcın olsun ama 2-3 gün sonra transferin olur şimdiden meyve suyu felan al kabız olmaman gerekiyor canım v transferden sonrada özellikle 2 gün kalkmadan yat canım sonrada bol bol dinlen inşallah güzel haberlerini alırızŞeniz

A

ACELE

Ziyaretçi
işlemd e taş çatlasın yarım saat sürüyor basit yani korkma :emir_bebek::emir_bebek: böyle bebişlerin olsun inşallah

hituci

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2007
1.932
30

canım daha dün benim bir arkadaşım yumurta toplattı.toplama işleminin ne kadar sürdüğünü bilmiyorum ama sonrasında rahat olduğunu söylemişti.sadece kasıklarda hafif bir ağrısı vardı.kendini kasma sen mışıl mışıl uyuyacaksın.rabbim yar ve yardımcımız olsun kendine iyi bak kocaman öptüma.s.

ESXIXNGXUXL

Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
341
3
canım daha dün benim bir arkadaşım yumurta toplattı.toplama işleminin ne kadar sürdüğünü bilmiyorum ama sonrasında rahat olduğunu söylemişti.sadece kasıklarda hafif bir ağrısı vardı.kendini kasma sen mışıl mışıl uyuyacaksın.rabbim yar ve yardımcımız olsun kendine iyi bak kocaman öptüma.s.

sağol arkadaşım ilgin için inşallah ALLAH isteyen herkese anneliği tattırır.

gxuxl@end

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
635
3
43
canım benim bu en güzeli hiç korkma tplandıktan sonra bebişlerin döllenmeye başlıcak bunu düşün annesi :emir_bebek::emir_bebek:allah kolaylık versin stres yooooooooooooooooooooooka.s.

ESXIXNGXUXL

Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
341
3
canım benim bu en güzeli hiç korkma tplandıktan sonra bebişlerin döllenmeye başlıcak bunu düşün annesi :emir_bebek::emir_bebek:allah kolaylık versin stres yooooooooooooooooooooooka.s.

haklısın ama elimde değil çok stres yapıyorum iş yerinde söylemedim şimdi iznimi nasıl alıcam ne bahane bulucam onu düşünüyorum

gulseren4434

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.332
2
haklısın ama elimde değil çok stres yapıyorum iş yerinde söylemedim şimdi iznimi nasıl alıcam ne bahane bulucam onu düşünüyorum

ay canımsın yaaaaaaaa ben söyledimde nooldu adam kaale bilem almadı kontrole nasıl gidicem die kafayı yiyicem. bildiği halde izin alamıyorum. allahım yardımcın olsun hem izin almanda ama en önce tedavinde hayırlı sonuçlar almanda. :emir_bebek: :emir_bebek:

swetlana

ASKISIM
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2007
1.083
0
cnm hıc korkma hıssetmıyosun bıle sadece uyandıgında az bı acı o kadr baska yok bebıslerı dusun inş hersey guzel olacak

meralun

Rabbim sana sığınırız!
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2007
875
5
canım inşallah tutacak se içini ferah tut herşey olacağına varır nasıl olsa

rahat olki bu süreç rahat geçsin

Allahım kolaylık versin canım

ESXIXNGXUXL

Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
341
3
arkadaşlar sağolun sizinle paylaşmak çok iyi geldi yarın için izin aldım ama pazar günü transfer yapılırsa pazartesi dinlenmeden göreve başlıycam pazarteside rapor alabilirsem alıcam ama kimseye söylemediğim için rapor almakta istemiyorum burdakiler çok meraklı ne için aldın ne oldu sorarlar neden söylemedin derseniz konuyu uzatırlar acıma hallerine girerler şimdiden bile ne oldu olmuyormu sendenmi eşindenmi vah vah yaşın geçti 30 yaşından sonra anne olmak zor " çocuğu olmuyordu, tüp bebek yaptırdı yıllarca konuşurlar"