yumurta toplama sonrası

ESXIXNGXUXL

Her nefes ebediyyen sükür
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
341
3
arkadaşlar yarın saat 9:00 da yumurta toplama işlemi var anestezili olacak ama ben korkuyorum yaptıran arkadaşlar işlem ne kadar sürüyor benim 4 yumurtam oluştu işlem sonrası ağrı çok oluyormu

lokal yada tam anestezi nasil olacak canim birsey yazmamissin korkma bir umudun var ve sen ona ulasmaya calisiyosun 4yumurta iyi bence senin yapacagin birsey yok su asamada sakin ol yeter dualarimiz seninle insallah güzel haberlerini depaylasirsin bizlerle Allah yardimcin olsun canim:emir_bebek::emir_bebek:
arkadaşlar yarın saat 9:00 da yumurta toplama işlemi var anestezili olacak ama ben korkuyorum yaptıran arkadaşlar işlem ne kadar sürüyor benim 4 yumurtam oluştu işlem sonrası ağrı çok oluyormu

lokal anestezi değil. ALLAH razı olsun inşallah tutar ve sizlere burdan güzel haberler veririm

canım ben genel anesteziyle oldum o an hiç birşy hissetmiyorsun korkma sayısınıda dert etme inşallah güzel haberlerini alırız işlemden sonra biraz adet sancısı gibi bir ağrın ola bilir tabi kısa sürüyor sadece o gün sonra hiç birşey olmamış gibi oluyorsun sakın merak etme allahım yardımcın olsun ama 2-3 gün sonra transferin olur şimdiden meyve suyu felan al kabız olmaman gerekiyor canım v transferden sonrada özellikle 2 gün kalkmadan yat canım sonrada bol bol dinlen inşallah güzel haberlerini alırızŞeniz

işlemd e taş çatlasın yarım saat sürüyor basit yani korkma :emir_bebek::emir_bebek: böyle bebişlerin olsun inşallah

canım daha dün benim bir arkadaşım yumurta toplattı.toplama işleminin ne kadar sürdüğünü bilmiyorum ama sonrasında rahat olduğunu söylemişti.sadece kasıklarda hafif bir ağrısı vardı.kendini kasma sen mışıl mışıl uyuyacaksın.rabbim yar ve yardımcımız olsun kendine iyi bak kocaman öptüma.s.

canım daha dün benim bir arkadaşım yumurta toplattı.toplama işleminin ne kadar sürdüğünü bilmiyorum ama sonrasında rahat olduğunu söylemişti.sadece kasıklarda hafif bir ağrısı vardı.kendini kasma sen mışıl mışıl uyuyacaksın.rabbim yar ve yardımcımız olsun kendine iyi bak kocaman öptüma.s.

sağol arkadaşım ilgin için inşallah ALLAH isteyen herkese anneliği tattırır.

canım benim bu en güzeli hiç korkma tplandıktan sonra bebişlerin döllenmeye başlıcak bunu düşün annesi :emir_bebek::emir_bebek:allah kolaylık versin stres yooooooooooooooooooooooka.s.

canım benim bu en güzeli hiç korkma tplandıktan sonra bebişlerin döllenmeye başlıcak bunu düşün annesi :emir_bebek::emir_bebek:allah kolaylık versin stres yooooooooooooooooooooooka.s.

haklısın ama elimde değil çok stres yapıyorum iş yerinde söylemedim şimdi iznimi nasıl alıcam ne bahane bulucam onu düşünüyorum

haklısın ama elimde değil çok stres yapıyorum iş yerinde söylemedim şimdi iznimi nasıl alıcam ne bahane bulucam onu düşünüyorum

ay canımsın yaaaaaaaa ben söyledimde nooldu adam kaale bilem almadı kontrole nasıl gidicem die kafayı yiyicem. bildiği halde izin alamıyorum. allahım yardımcın olsun hem izin almanda ama en önce tedavinde hayırlı sonuçlar almanda. :emir_bebek: :emir_bebek:

cnm hıc korkma hıssetmıyosun bıle sadece uyandıgında az bı acı o kadr baska yok bebıslerı dusun inş hersey guzel olacak

canım inşallah tutacak se içini ferah tut herşey olacağına varır nasıl olsa

rahat olki bu süreç rahat geçsin

Allahım kolaylık versin canım

arkadaşlar sağolun sizinle paylaşmak çok iyi geldi yarın için izin aldım ama pazar günü transfer yapılırsa pazartesi dinlenmeden göreve başlıycam pazarteside rapor alabilirsem alıcam ama kimseye söylemediğim için rapor almakta istemiyorum burdakiler çok meraklı ne için aldın ne oldu sorarlar neden söylemedin derseniz konuyu uzatırlar acıma hallerine girerler şimdiden bile ne oldu olmuyormu sendenmi eşindenmi vah vah yaşın geçti 30 yaşından sonra anne olmak zor " çocuğu olmuyordu, tüp bebek yaptırdı yıllarca konuşurlar"

arkadaşlar sağolun sizinle paylaşmak çok iyi geldi yarın için izin aldım ama pazar günü transfer yapılırsa pazartesi dinlenmeden göreve başlıycam pazarteside rapor alabilirsem alıcam ama kimseye söylemediğim için rapor almakta istemiyorum burdakiler çok meraklı ne için aldın ne oldu sorarlar neden söylemedin derseniz konuyu uzatırlar acıma hallerine girerler şimdiden bile ne oldu olmuyormu sendenmi eşindenmi vah vah yaşın geçti 30 yaşından sonra anne olmak zor " çocuğu olmuyordu, tüp bebek yaptırdı yıllarca konuşurlar"
cnm transfer oldugun gun ve ılk uc gun cok omemlı yanı ızın al bence cunku sadece lavabo ıcın kalkabılırsın sen bıde pazartesı ıse gıderım dıyosun sakın ha ızın al en azından ucgun ıcın

ya esingül sakın ama sakın gitme işe ya çıldırdınmı Kötü Kazen bu kadar emek harcıyorsun ne derlerse desinler demiyorum ama başka bi yolunu bulmalısın rapora farklı birşey yazdır nebilim bul bi çaresini en kötü pazartesi gitme ve rahatsız olduğunu söyle sonra özelden grip olduğunu filan belirten 3 günlük rapor al........ :emir_bebek: :emir_bebek: yoksa bu bebişler gelmek için zorlanır senağlama

esingul canim bende sana yumurta toplanacagi zaman icin bilgi verecektim ama arkadaslar vermis.bende iki defa mikro yaptim olmadi canim benim sana diyecegim sakin kalkma ilk 3 gun. valla ben tam 12 gunsadece tuvalete kalktim ama olmadi.bi yandanda allah istedimi oluyo yani .ama genede isini saglama al en az uc gun dinlen canim hadi insallah yarin hayirli haberler aliriz

iyiki size sormuşum arkadaşlar daha önce aşılama yaptırdığımda dr dinlenmene gerek yok demişti bundada öyle olur diye düşündüm. en iyisi pazartesi arayıp gribim deyip rapor almak yada izni uzatmak. druma sorduğumda pazar günü dinlenirsen yeter demişti iyi akşamlar iyiki varsınız

peki lokal anestezide aci yada agri oluyormu.yani genel olmuycak sadece bölge uyusturulacak..benimkisi bu sekilde olcak bilen varmi cvp versin lütfen..

X