Yumurta toplanmadan önce e2 değeriniz beydi? Kaç yumurta toplantı ? Kaçı güzel çıktı

Ya cidden zorluyor maddi manevi.
Ins sonuç alınır Rabbim duysun sesimizi🤲
evet ben şimdi ege üniversitisini araştırdım. randevu da buldum şansa. kendimi şartlayıp negatif enerji yaymak istemiyorum ama baktım olmadı oradan randevu alacağım. zaten rapor alabilirim diye düşünüyorum. 4.seviye endometriozis var bende. 3 de olabilir emin değilim. hastalığın adını bile yeni ezberleyebildim. tüplerim bağlandı ameliyat geçirdim. amh 0,64 tü ameliyattan önce şu an ne durumdadır bilemiyorum. allah gerek bırakmasın inşallah bu tedavi yanıt verir :) allah isteyen tüm ailelerin kucağını doldursun. yaşamayan bilmez. çocuk istemediğimde korkup aldığım ertesi gün hapları geliyor aklıma.........

evet ben şimdi ege üniversitisini araştırdım. randevu da buldum şansa. kendimi şartlayıp negatif enerji yaymak istemiyorum ama baktım olmadı oradan randevu alacağım. zaten rapor alabilirim diye düşünüyorum. 4.seviye endometriozis var bende. 3 de olabilir emin değilim. hastalığın adını bile yeni ezberleyebildim. tüplerim bağlandı ameliyat geçirdim. amh 0,64 tü ameliyattan önce şu an ne durumdadır bilemiyorum. allah gerek bırakmasın inşallah bu tedavi yanıt verir :) allah isteyen tüm ailelerin kucağını doldursun. yaşamayan bilmez. çocuk istemediğimde korkup aldığım ertesi gün hapları geliyor aklıma.........
O kadar haklısın ki ve ortak duygular ki.
Yaşamayanın bilemeyeceklerinden...
Maddi manevi zorlanmalar, tükenmişlikler.

Endometr. tanısinda tüpte şans oranı ne veriyor Dr lar?

Amh 0.01 le hamile kalanlar var, bu tamamen nasip kısmet işi.
Yumurtayı kaliteli hale fetirebiliriz inş.
Dr gıda takviyesi vermedi mi yumurtalar için?

Benim yaş faktörü ve rezerv azlığı var.
Dr yüzde 1 bile değil dedi şansım.
Yani böyle konuşulan bi süreçte nasıl olumlu sonuç alınabilir ki zaten olan moralide bozuyorlar.

Ins bi altın yumurta nasip olur tum bekleyenlerle beraber hepimizede🤲

O ertesi gunu hapini hey gidi bende hatırlıyorum korku panikle nasıl ictiğimi sonrasnda aylarca o hormonun yan etkilerini yaşamakta cabası.

O kadar haklısın ki ve ortak duygular ki.
Yaşamayanın bilemeyeceklerinden...
Maddi manevi zorlanmalar, tükenmişlikler.

Endometr. tanısinda tüpte şans oranı ne veriyor Dr lar?

Amh 0.01 le hamile kalanlar var, bu tamamen nasip kısmet işi.
Yumurtayı kaliteli hale fetirebiliriz inş.
Dr gıda takviyesi vermedi mi yumurtalar için?

Benim yaş faktörü ve rezerv azlığı var.
Dr yüzde 1 bile değil dedi şansım.
Yani böyle konuşulan bi süreçte nasıl olumlu sonuç alınabilir ki zaten olan moralide bozuyorlar.

Ins bi altın yumurta nasip olur tum bekleyenlerle beraber hepimizede🤲

O ertesi gunu hapini hey gidi bende hatırlıyorum korku panikle nasıl ictiğimi sonrasnda aylarca o hormonun yan etkilerini yaşamakta cabası.
Yani soyle tup icin bisi demediler sosis gibiydi cunku. Baya bitikti. Normal yolla olmaz dediler ki olmadida kac sene cidden. Bagladilar tup bebek yapinca sikinti cikmamasi icin.

Epey zaman geçmiş yorumunuz üzerinden, merak ettiğim bir şey var. Her yumurta için E2 200 demissiniz kaçıncı gün için bu

Merhaba çoğu dr yumurta toplamadan 3-4 gün önce e-2 baktırıyor orda çıkan değer yumurta başına en az 200 olması lazım ki çıkan yumurtalar dolu ve işlevli demek olsun … mesela dr son kontrolde dedi ki 10 yumurta toplucaz e-2 en az 2000 çıkmalı… çıkan değeri yumurta başı 200 hesaplayın kaç yumurtanız döllenir aşa yukarı belli oluyor ben öyle anladım

Benim 13 mm çıktı üç gün üst üste E2 49, 62, 88 doktorum bir kaç gün daha bekleyelim dedi ama sanki buyumucek gibi davrandı. O zaman yaklaşık 18 mm iken en az 200 olmalı opuya öyle karar verirler sanirim

Evet opuya yakın zamanda artması gerekiyor … eğer e2 yumurtaya göre yüksek değilse o yumurtadan pek fayda gelmez gibi anladım ben… o yüzden dr unuza bunu danışın eğer amh düşükse ve az yumurta oluyorsa opu yaptırmayın birdahaki ayı bekleyin

Evet opuya yakın zamanda artması gerekiyor … eğer e2 yumurtaya göre yüksek değilse o yumurtadan pek fayda gelmez gibi anladım ben… o yüzden dr unuza bunu danışın eğer amh düşükse ve az yumurta oluyorsa opu yaptırmayın birdahaki ayı bekleyin
Merhaba, bende rezerv düşüklügu var. Bugün son gonalf iğnemi vurundum. 5 yumurta saydı doktorum. Cuma opu olacak. Bugünkü e2 testim 1668 çıktı. Yumurta başına 200 demişsiniz, 5 yumurta olarak hesaplayınca biraz fazla gibi değer. Değerin yüksek olması yumurtanın kalitesini gosterir mi ?

Oğu gününü saymıyorlar benim hatırladığım kadarıyla çünkü ertesi gün döllenip döllenmediğini anlıyorlar yani cumartesi 1. Gün bugün 2. Gün

merhaba embriyo transferiniz gerçekleşti mi
Merhaba, taze transfer yapmayı planlıyordu doktorum, fakat rahim duvarı kalınlığı 7.1 mm olarak ölçüldü. Sınırda, riske atmayalım dedi. Embriyoları dondurdu. Regl olunca cyclo prognova başlattı. Reglin 7. Günü kontrole gittim yani dün, rahim ince dedi. Bekleyeceğiz biraz sabır isteyen bir durum dedi. Pazar günü tekrar kontrole gideceğim. Çok üzgünüm 😢 sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor. Dokunsalar ağlayacağım.

Merhaba ben ilk defa opu oldum 10 gün önce doktor önerisiyle opu ile birlikte prp de yaptırdım. Normalde doktorum 10 gün içinde regl olursun demişti ama hala olmadım. Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda

X