Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

scar forumdan arkadaşım birlikte gitmiştik kıbrısa canım,şimdi ikizleri var
usri yüsra da bir duanın bölümü
rüyamda sürekli bu duayı tekrarlıyodum

selam simay,
bilinçaltından gelen mesaj anladığım kadarı ile; dua edersen ve kendini bu duaya verirsen scar gibi ikizin olur..
duanın içeriğini biliiyorsan sen kendşn yorumunu derinleştirebilrisin.:)

Yosunnnn aymoşşşş nabersiniz ben de mimoza bUrada papatya oldum AZıcık daha sokak çiçeği ama olsun :) Aman ben diğerlerine de ulaşayım dedim Dün ulaştığım yerden de giremedim eski foruma . Valla kaybetmeyelim diğerlerinei de Bir de o kadar bilgi birikimi gittiyse çokkkkkk kötüü olur yaaa

bilgilerin gideceğini sanmam.. server yoğunluktan kapanıyormuş.. server değişikliği oluyormuş şu anda... mutlaka backup ları vardır. archive şeklinde ulaşabiliceğizdir eski verilere. ama ben buraya daha alışamadım :44:

ne yoğunluğu yosun ya kaç kişi giriyorduki zaten
veriler silinmez zannetmiyorum çünkü geçen yılda olmuştu aynısı iki günde düzeltmişlerdi

bende anlamadım ama sorduğum soruya öyle cevap verildi onu yazdım sadece:) bence server kafayı yedi sıcaktan:) çünkü en son en fazla kullanıcının girdiği günü 5 ağustos saat 12 şeklinde veriyordu.. imkansız bişey yani.. ona öyle geliyordu yani:)

yosunnnn,

alış alış buraya derim...
bilgileri içinde herkesi buarya toplarsak yeniden oluşturabilriiz..
senin listeden başla derim..

liste orada kaldı bende örneği yokkii:) hem bu kadar yayılmayayım :) arada olur terslikler.. herşey de olmuyormu yani..:) düzelecek nasıl olsa:)

kızlarrrr çok fazla yazamıyorum bu akşam istanbula gidiyoruz.pazar günü de yunan adalarına. sonra geliyoruz bayramda misafilerimiz var teknede onları ağırlıyoruz.sonra 1 ay dinleniyorum sonra ekim başında amerikaya gidiyorum dönüyorum o sırada adet oluyorum tabiki.döndükten sonra hemen kıbrısa gidiyoırummmmm.aslında hit hemen çağırdı efsunecğim ama benim seyahatler yoğun onlar bitsin kafamı toplayım.zaten bu aralar bebek olayı hiç gündemimde değil:)

hepinizi çok özleyeceğim..kendinize iyi bakın gelişmeler olursa mimoş bana cepten mesaj atsın lütfennnn:))) öptümmmmm

shanthi, iremelif, nilya, rosalyn65, saba55, zümrüt, 8temmuz, bahardalı, eylul22, gezgin_1220, hayat2011, nisan

bu arkadaşlarımıza diğer site üzerinden mesaj atabildim.. bilgilerinize:) varmı aklınıza gelen başka...

shanthi, iremelif, nilya, rosalyn65, saba55, zümrüt, 8temmuz, bahardalı, eylul22, gezgin_1220, hayat2011, nisan

bu arkadaşlarımıza diğer site üzerinden mesaj atabildim.. bilgilerinize:) varmı aklınıza gelen başka...

bu arada düzelmeye başladı site.. haberiniz olsun:)

tamamen düzeldi gibi hatta denemek için konuya bişeyler bile yazdım demin ben :)

X