Yumurtalama dönemim ne zaman

n_n

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
19
1
21
Merhaba arkadaşlar yumurtla çatlama zamanı yani yumurtlama dönemi adetten kaç gün sonra oluyor son dört adet tarihim 28 Eylül başlangıç 5 Eylül bitiş 1 Kasım başlangıç 9 Kasım bitiş 6 Aralık başlangıç 14 Aralık bitiş 9 acak başlangıç 16 Ocak bitiş. 14 aralıkta adetim bittikten 3 gün sonra 17 aralıkta ilişkiye girdim sevgilim içime çok az boşaldı 45 dk sonra ela içtim ve ocakta adet oldum ilişkiye girdiğimiz gün yumurtalama yumurtanın çatlama günü mü lütfen yardımcı olun

Yumurtlama günün 25 26 aralık muhtemelen, zaten adet olmuşsun hamile değilsin demek ki. O ilacı da alışkanlık haline getirmemelisin her ay kullanmak zararlı olur, prezervatifle korunabilirsiniz

Yumurtlama günün 25 26 aralık muhtemelen, zaten adet olmuşsun hamile değilsin demek ki. O ilacı da alışkanlık haline getirmemelisin her ay kullanmak zararlı olur, prezervatifle korunabilirsiniz
Korunmuştum fakat prezarvatif yırtılmış çok az boşaldı içime zaten o başlamadan 4 saat öncede boşalmıştı çok spreyli görünmüyordu başka insanlar hamileyken adet olduklarını yazmışlar ondan endişelendim

Korunmuştum fakat prezarvatif yırtılmış çok az boşaldı içime zaten o başlamadan 4 saat öncede boşalmıştı çok spreyli görünmüyordu başka insanlar hamileyken adet olduklarını yazmışlar ondan endişelendim
*sprem

Zaten yumurtlama zamanı değilmiş muhtemelen, hamileyken adet görme değil de yerleşme kanaması oluyor genelde çoğu kişinin o da adet kanamasından farklı leke gibi oluyor. Farkı anlaşılır yani adet olmuşsundur sen endişlenme ya da hala aklın kalacaksa test yapabilirsin

Zaten yumurtlama zamanı değilmiş muhtemelen, hamileyken adet görme değil de yerleşme kanaması oluyor genelde çoğu kişinin o da adet kanamasından farklı leke gibi oluyor. Farkı anlaşılır yani adet olmuşsundur sen endişlenme ya da hala aklın kalacaksa test yapabilirsin
Adetimden 3 gün önce yaptım negatif adetim bittikten sonra da 5-6 tane yaptım onlar da negatif ama yorumlara bir baktım işte ayda 5-6 gün sürerek adet gibi 9 ay boyunca olam olmuş birisi 10 tane idrar testinde negatif çıktı kanda pozitif diyor birisi yumurtlama dönemim değilken hamile kaldım diyor birisi ella içtim hemen ama kaldım diyor cidden çok moralim bozuldu kan testi de veremiyorum

O zaman bir kadın doğum doktoruna muayeneye gidip ultasonda baktırabilirsin

O zaman bir kadın doğum doktoruna muayeneye gidip ultasonda baktırabilirsin
Evli değilim o yüzden muayene veya kan testi yaptıramıyorum sadece bu kadar düşük ihtimallere rağmen hamile olabilir miyim onu merak ettim danışmak istedim buraya

X