Yumurtam çatlamıyor yardım edin çiçekler

mirage1983

Ikizanasi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
9.147
3
40
ARKADŞALAR GEÇEN CUMARTESİ 2 DOZ ÇATLATMA İĞNSEİ VURULDUM DÜN 1 DOZ DAHA İĞNE VURULDUM BU AY BAŞKA VURULMUYCAM YUMURTAM GEÇ ÇATLIYO GALİBA YADA ÇATLAMIYCAK ARKADAŞLAR NE YAPMALIYIM ADETİMDE GEÇEN AYIN 17 SİYDİ SON GÜNLER ARTIK:Saruboceq:

ArkadaŞlar bılgısı olan bı kÜr Öneren falan varmı az kaldı c.tesıye Çatlar ınŞ.

walla tatlım yumurtlama zmanaı incir yee bol bol taze yada kuru anansda çok işe yarıyormuş ananas kivi gibi
birde saraçoğlunun bi kürü vardı yumurta çatlatmak için hafatada bi iki kere diyordu kuru beyaz soğanı doğruyosun ince ince sumak koyuyorsun üstüne yemekten önce yiyorsun tatlım saraçoğlunun sitesinde tam tarifi bulabilirsin çatlatmak için bunu öneriyordu yumurtayı
inşallh işe yarar tatlımm

Ay canım Çok saol hepsını denıycem bu hafta artık Çatlasın ve tutunsun artık bana bebeĞım

yumurtam çatlamadı içene kanama yaptı kiste çevirmiş bu ayda hamiş olamıyorum belki yumurtamda çatlamazmış bu ay tedavide yarım kalıcak adetimde gecikecekmiş

canım umudunu yitirme sakın...............
birde bal tarçın çörekotu karışımı işe yarıyomuş burda kullanan arkadaşlar var.topiğe bi bak canıma.s.

canım umudunu yitirme sakın...............
birde bal tarçın çörekotu karışımı işe yarıyomuş burda kullanan arkadaşlar var.topiğe bi bak canıma.s.

X