Gebeliğe Hazırlık Yumurtlama hesaplamaları icin uygulama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ün aşırı ilişki olsun demişti bana dr takvim ler yanıltır demişti evet çöp resmen birde ovülasyon testleri de her zaman doğru sonuç vermiyor bazı markalar bozuk çıkıyorlar

Ün aşırı ilişki olsun demişti bana dr takvim ler yanıltır demişti evet çöp resmen birde ovülasyon testleri de her zaman doğru sonuç vermiyor bazı markalar bozuk çıkıyorlar
Dogru bende muayane oldgm zaman doktor bana soylemisti, uygulama kullanma gün aşırı iliski olsun demişti. Ovulsyn testide hic kullanmadm o stres altna girmek istemedm gün aşırı daha güzel🤭😂

Dogru bende muayane oldgm zaman doktor bana soylemisti, uygulama kullanma gün aşırı iliski olsun demişti. Ovulsyn testide hic kullanmadm o stres altna girmek istemedm gün aşırı daha güzel🤭😂
Parana yazık inanki geçen ay bat geçince evde test yaptım 2 kat merdiveni çık gel test yap tekrar alışverişe git öldüm valla 12.gün kanda pozitif çıktı parama acıdığımdan değil umudum boşa çıktı

Kizlar bu uygulamalardan hangisi güvenilir. Bende yumurtlama hepsinde farklı cikiyor
Ama bak geçen gün BetaHCG için kan değerim yükseliyor mu diye sağlık ocağına gittim kan alırlarken lapqoik markasını gördüm yanlış yazmış olabilirim adını ama doğum kontrol hapı vardı sanırım içinde onu deneyebilirsin

X