Yumurtlama ve spor sonrası akıntı, kasık şişliği ve ağrı

QueenBee55

"Konuş Deli" 🗯️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
683
964
Kızlar merhaba,
Biz eşimle yaklaşık 1.5 senedir deniyoruz ama hamile kalamadım doktora gittik bütün testleri yaptırdık herhangi bir problem yoktu. Bende kilo aldım bu bikaç aydır yaklaşık 1 aydır da spor yapıyorum tabi rahatım nasıl olsa gebelikte olmuyo diye yaptıgım spor da biraz ağır evde yapıyorum ama yinede tempolu bir cardio. Neyae 1 hafta önce yumurtlama günümdü.. Değerlendirdik yumurtlamadan sonra benden hafif açık kahve lekeler geldi.. Bugün de spordan sonra sıcak sıcak bişi geldiğini hissettim yine baktım aynı leke hemen bıraktım sporu hatta reglime kadar devam etmicem.. Bebek konusunu artık takmıyorum aslında bu covid falanda girdi araya.. Bide eşimde 3 ay proxeed plus bende vitamin takviyesi kullandım.. Şimdi biraz vicdan azabı çekiyorum acaba tuttu mu başına böle bişi gelen varmı reglime 10 gün var daha erken bide kasık aralarıma hafif hafif kramplar saplanıyor bende size bir danışayım dedim ne kadar da olsa umutlandım şimdi niyeyse 1.5 senedir ilk defa ☹️ teşekkür ederim şimdiden

Merhaba daha regle 10 gün varken bebek rahime yerlesmis olmaz büyük ihtimal o yüzden bir düsüge sebep olmazsınız ama yine de her ihtimale karşı yumurtlamadan sonra pek ağır spor yapmamanizi tavsiye ederim. Belki abartıyorumdur ama ben yumurtlamadan sonra cok yukari uzanmamaya ağır kaldirmamaya dikkat ediyorum

Merhaba daha regle 10 gün varken bebek rahime yerlesmis olmaz büyük ihtimal o yüzden bir düsüge sebep olmazsınız ama yine de her ihtimale karşı yumurtlamadan sonra pek ağır spor yapmamanizi tavsiye ederim. Belki abartıyorumdur ama ben yumurtlamadan sonra cok yukari uzanmamaya ağır kaldirmamaya dikkat ediyorum
Teşekkür ederim 🤲

X