Yumurtlamadan itibaren kasık bacak ağrısı

Çıkmaz diyorlar. Benim ihtimalim yok, yumurtlama ağrısı ya da kistik bir durum olduğunu düşünüyorum ona rağmen istemsizce merak ediyorum ve garanti etmek istiyorum. İsteyip çabalayan biri için beklemek ekstra zordur eminim :) Biraz daha sabredeceğiz mecburen. Umarım gönlünüzce olur. Birbirimizi haberdar edelim durumdan :)
Amın ınsallah gönlümüze göre olsun ben de ılk ay olunca ıhtımal veremedim ama insan merak edıyor sabredemiyor edelım mutlaka :)

Merhaba, aslında erken gebelik testi yapabilirsiniz bugün yarın. Regl'den 6 gün öncesine kadar sonuç verdiği yazıyor. Belki geç yumurtlama olmuştur onun ağrısıdır, belki de erken yumurtlama olmuştur gebelik belirtisidir. Sonucunuzdan bizi de haberdar edin, umarım gönlünüzce olur :)
Allaj razı olsun inşallah :KK43: inanın testte negatifi her ay görmek üzüyor beni o yüzden reglim gecikmeden yapmayı düşünmüyorum artık:KK43:

Herhangi bir test yaptiraniniz ya da hamile olanınız oldu mu hanımlar? Benim adetime dört gün kaldı tüm ağrılarım kesildi.

Hmm anladım, erken gebelik testinde çıkabilir ama değil mi? Regle 6 gün var. Ben de aynı durumdayım da
Benimde bat o civarda :KK43:
Herhangi bir test yaptiraniniz ya da hamile olanınız oldu mu hanımlar? Benim adetime dört gün kaldı tüm ağrılarım kesildi.
Rabbım gönlümüze göre versin arkadaşım biz yeni düşünmeye başladık ve bılgım yok her belırtıyı bırseye yoruyorum rabbım kolaylaştırsın 🌸🙏😇
Merhaba :) Test yaptıran veya regl olan oldu mu? Sonuçlarınız nedir?

Benim de ağrılarım kesilmişti. BAT 13 Mayıs'tı. Dünden beri yine regl olacakmış gibi ağrım var. 2 Kez kan testi verdim. 6 Mayıs'ta HCG 2 ve 10 Mayıs'ta HCG 2.5 çıktı ama gecikme devam eder mi, değerler yükselir mi bilemiyorum

Ben regl oldum malesef bu ay da gitti 10 aydır müjdeli haberi bekliyorum ama hep hüsran. Doktora gitmeli miyim sizce yoksa henüz erken mi? Bi yıl normal yollarla denenmesi gerekiyor yoksa doktorlar bakmıyorlar diye biliyorum ama beklemek zorunda mıyım iki ay daha?

Ben regl oldum malesef bu ay da gitti 10 aydır müjdeli haberi bekliyorum ama hep hüsran. Doktora gitmeli miyim sizce yoksa henüz erken mi? Bi yıl normal yollarla denenmesi gerekiyor yoksa doktorlar bakmıyorlar diye biliyorum ama beklemek zorunda mıyım iki ay daha?
Ben henüz 6 ay deniyoruz dedim doktora çoğu testi gereksiz gördü 1 sene olsun sonra dedi. Ve pişman oldum keşke 1 senedir deniyoruz deseydim gerekli tüm tahlilleri isteyecekti eğer bi sorun varsa önceden öğrenecektim. Bence sizde beklemeyin bir sene deyin. Bunun bir zararı yok, faydası var bence

Yumurtlama sancısı yaşıyor olabiliriz. Bende de aynı durum var. Çocuk düşünmediğimiz için detaylı takip etmedim ama 27-29'u yumurtlama gibi düşünüyorum, ki uygulama da bu tarih aralıklarını gösteriyordu. BAT 11-13 Mayıs aralığı. Ayın 1'inden bu yana da tıpkı regl sancısı gibi kasık ve bacak ağrısı yaşıyorum. Zaman zaman belime ve sırtıma da vuruyor. Tam geçti galiba derken birkaç saate kalmadan yine artıyor. Özellikle kasık ve bacakta ciddi kesilme ve yorgunluk hissi var, koyacak yer bulamıyorum :)
Benim de neredeyse tüm erken gebelik belirtilerim vardı (lekelenme vb gibi fiziksel belirtiler dahil). Yunurtlama döneminde başladı regl 5-6 gun gecikene kadar hepsi devam etti. Bu süreçte 2 kez kan testi yaptırdım. Hcg regl öncesi (regle 1 hafta kala) 2 ve regle 2 gün kala 2.5 çıkmıştı ama değerlerim kist nedeniyle yükselmiş. Kist ve bebeğin ilk oluştuğu bölge aynı olduğu için vücudun iki yabancı maddeye de verdiği tepkiler çok benzer olmuş. 5-6 günlük gecikmenin ardından regl oldum. O yüzden eğer benim gibi belirtiler yaşayan ama hcgsi yükselmeden regl olan varsa muhakkak en kısa sürede doktora randevu alıp kendisini kontrol ettirsin 🙏🏽

Ben henüz 6 ay deniyoruz dedim doktora çoğu testi gereksiz gördü 1 sene olsun sonra dedi. Ve pişman oldum keşke 1 senedir deniyoruz deseydim gerekli tüm tahlilleri isteyecekti eğer bi sorun varsa önceden öğrenecektim. Bence sizde beklemeyin bir sene deyin. Bunun bir zararı yok, faydası var bence
Ovülasyon testini de deniyorum o da olmazsa gideceğim artık 11. aydayiz zaten

X