Yumurtlamayı Kaçırdım mı Lütfen Bakabilir Misiniz?

Cucuthecat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2023
1.090
2.066
29
Kızlar merhaba 27 Kasımda kayda değer koyulaşma görmüştüm ama yine de pik değildi. Bir iki güne pikleşir diye düşündüm ama silikleşmeye başladı tekrar. O gün kullandığım takviyeyi aksatmıştım ona da bağladım ama cidden emin olamadım. Kaçırdım mı yumurtlamayı 😢

Eklentiler

• IMG_20231129_222942.jpg
    IMG_20231129_222942.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 61
27 Kasım pik duruyor kuzum degerlendirme yaptın mı?
Kızlar merhaba 27 Kasımda kayda değer koyulaşma görmüştüm ama yine de pik değildi. Bir iki güne pikleşir diye düşündüm ama silikleşmeye başladı tekrar. O gün kullandığım takviyeyi aksatmıştım ona da bağladım ama cidden emin olamadım. Kaçırdım mı yumurtlamayı 😢

Değerlendirmedim maalesef. Tam koyulaşmış da değil gibi geldi bir iki güne pik yapar diye düşündüm açıkcası
Tam koyu olmaz zaten ikisi de aynı olur hemen hemen bak bu da benim ovulasyon testim ben hem yumurtlama öncesi hemde yumurtlama gününü değerlendirdim Sanırım Kacirmissin ama Allah'ın işi belli olmaz tabiki

Eklentiler

• IMG-20231120-WA0015.jpg
    IMG-20231120-WA0015.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 53
Tam koyu olmaz zaten ikisi de aynı olur hemen hemen bak bu da benim ovulasyon testim ben hem yumurtlama öncesi hemde yumurtlama gününü değerlendirdim Sanırım Kacirmissin ama Allah'ın işi belli olmaz tabiki
Gerçekten çok üzüldüm şu an. Tam koyu olması gerekiyor diye biliyordum. Salaklığıma doymayayım ya

2 saat sıvı alımını durdur ilk idrarla yapma ve 2 damla değil 4 damla ile yapılır. Bu süreçte folik asit ve avakodo tüket
Kargo kutusuna 2 damla ile yapın diye not düşmüşlerdi onun için 2 damla ile yaptım. İnofolic combi hp kullanıyorum yumurtlama desteklemesi için

Cnm yumurtlama tam olmuş değil yumurtan tam olgunlaşmamış muhtemelen o yüzden testte tam bı koyuluk yok keşke degerlendirseydin mesela diğer gün çatlamış o gün kesinlikle ilişki olmalıydı oldu mu bilmiyorum ama diğer gün bekliyim koyulassin demişsin ama diğer gün muhtemelen çatlama gerçekleşmiş degerlendirmeliydin mutlaka

X