Saç Kesim Şekilleri yumuşak bukleler

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

orchidea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
4.390
7
arkadaşlar benim saçlarım kıvırcık ama kalıcı olmuyo maalesef saçımda. mecburen şekli sabitlemek için şekillendirici kullanıyorum. jöle ve köpük kullandım daha önceden ama saçlarımın yumuşak bukleler olmasını istiyorum. var mı bi çözümü olan???

Ben avondan kıvırcık saçlar için şampuan ve saç kremi aldım.ıkisini kullanıyorum çok memnun kaldım.Saçların kabarmasını önlüyor ve bukleler çok güzel duruyor.Saç nemliyken azıcıkta jöle sürersen dahada güzel oluyor.Tavsiye ederim.

Ayrıca ben natural balsam oneririm. gercekten saca yumusaklık kazandırıyo. bukleleri olanların buklelerini belirgineleştirio(ark. biliorm) memnun kalıncak bi ürün :)

Loreal bukle belirginleştirici köpük tavsiye ederim.Yıkandıktan sonra saçlara havlu sürülmeden hafifce elle sıkılıp bu köpükten sürüyorum sonra kendi kendine kurumaya bırakıorum biraz zaman alıo tabi kuruması ama ben senelerdir bu şekilde uğraşıorum.Çok acelem varsa dışarı çıkıcaksam saç kurutma makinesinin ucuna vigo takıp kururtuyorum ...yumuşak ve düzgün bukleler oluyo kabarmıyor..

arkadaşlar benim saçlarım kıvırcık ama kalıcı olmuyo maalesef saçımda. mecburen şekli sabitlemek için şekillendirici kullanıyorum. jöle ve köpük kullandım daha önceden ama saçlarımın yumuşak bukleler olmasını istiyorum. var mı bi çözümü olan???

Matrix Curl Life Countouring Milk kullanabilirsin. Hiç birşey sürülmemiş gibi doğal görünen bukleler yapıyor.

taft 3 numara olanı kulan yeni aldım saçına bakım yaptıktan sonra sür inanılmaz tumuşacık saçında köpük var gibi durmuyor çok hafif oluyor dene pahalıda değil 10 tl ama az sürünce iyi gidiyor

7-24 kullanıyorum ama yağlandırıyor sanki o da
diplerine hiç sürmeden sadece uclarına yapıyorum ama olmuyor yinede

Loreal'in spreyi var ama sanırım düz saçlar için, ben jölesinide aldım aynı serinin Invisi Fix, kalıntı bırakmıyo sabitleyici esnek güzel bi jöle saçlar ıslakken mercimek tanesi kadar al dağıta dağıta sür, ben beğeniyorum :)

ben avondan advance techniques serisinden yeşil olan onarıcı serumunu kullanıyorum duştan sonra vey saçımı yaptıktan sonra bunu kullanıyorum ve parlak yumuşak bi görünüm yaptı tavsiye ederim :21:

$avon-advance-techniques-daily-shine-dry-ends-serum-30ml.jpg

X