2023 Ağustos ayı tüp bebek transfer olacakların paylaşım alanı

Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek için Oksapar iğne kullanıyorum. Bu zamana kadar kendim ödeyerek satın almıştım. Bugün sağlık ocağında yazdırabilir miyim acaba diye sormaya gittim. Beni takip eden ebe ellerinde diğer hastalardan kalan oksapar olduğunu söyledi. İki-üç kutu ücretsiz verdi bana. Elinde artan iğnesi olan hastalar bırakıyormuş. Aklınızda bulunsun sağlık ocağınızla bi görüşün bence

Çok şükür Allah kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla. Ben 16.haftamı doldurdum sol kasık ve belde ağrı bide aşağıya baskı hissediyorum sizce normalmi
Aminn cumlemiz icin insaAllah 🌹 Cinsiyeti bellimi gelinimiz erkek oda solda hissediyo agriyi benim hep sagda kızım olcak. Onlar normalde....

baskı nasil bi baskı doktorunuza sorun bence.

İyi akşamlar 29kasim 3gun embriyosu transfer oldum 11aralik pazartesi kan tahlili yaptırdım sonucu1.38cikmisti bende adet olmayinca bugün yine kan tahlili yaptrdim sonucu 3.66cikti böyle olan varmi

Hanımlar tekrar merhaba bugün benim 11. Gün sabah kaset test yapmıştım dayanamayıp kan verdim ve beta 740 çıktı 🥹🥹 2 tane transfer olmuştum tam olarak ikisimi tutmuş oluyor?? Yoksa henüz birşey demek için yokmu erken
merhaba 2 embriyo transferi için bir şart varmı isteğe göremi yapıtırdınız

Ben doktorumdan çok memnun kaldım Bahçeci fulya dr. Güvenç Karlıkaya bütün süreçte tek bir sıkıntı yaşamadım yumurta toplamasından sonra ufacık ağrım dahi olmadı. Sanki hiç yumurta toplatmamış gibi iyiydim. Embriyologları da çok iyi. İlk denemede tuttu tabi bu biraz da şans ama şansın dışında doktor ve embriyolog inanılmaz önemli.
Bizde güvenç beye başlıyoruz

X