yurt dışına gitmek..

kumsaati

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
30
0
selam herkese, ben üniversite öğrencisiyim.. ingilizcem iyi ama pratik yapmak icin yurtdışına gitmek istiyorum. okulumda erasmusla gitmek neredeyse imkansız.. yaz için 3 aylık süreyle yurt dışına nasıl ve nerelere gidebilirim? bu konuda tecrubesi olan varsa ve benimle paylaşırsa cok sevinirim..

bende düşünüyorum seneye gitmeyi..
bunun bu yıl özel bir kursa yazılıcam
ilk önce burada eğitim almak istiyorum
zaten genelde kurslar yardımcı oluyor kalacak yer vs ayarlıyorlar
bunun için danışman firmalarda var bildiğim kadarıyla onlarada danışabilirsin
world travelin bu konuda iyi olduğunu duymuştum

work and travel için iyi şeyler duymadım. giden ögrencilere cok kötü şartlarda iş veriyorlarmış.. tabi gidilecek olan firmaya bağlı biraz da..

Ben 45 haftalık kursa yazıldım kasımda Avustralyaya gittim 6.ayda geriye geldim gidiceksen daha yakın bir yere git arkadaşım geçen hafta ABDye gitti bgn konuştum daha çok beğenmiş çok iyiymiş ama en çok gittiğin yerde ve gittiğin okulda Türk olmamasına dikkat et pratik yapabilmen için tek şart bu ve çalışma izni olan bi ülkeye gidersen çalışarakta daha iyi pratik yapma şansin olur.

Amerika, Kanada veya İngiltere tavsiye ederim. 3 ay için her 3 ülkede de iyi ve uygun fiyatlı dil okulları var. WAT dil gelişimi için pek uygun bir program değil.

Dil eğitimi için fiyatlı inceleyebileceğiniz bir site egitimAL.com, online, yurtdışı eğitim, yurtiçi eğitim, burslu eğitim, dil okulları Hemen her ülkeden okulun fiyatlarını bulabiliyorsunuz

Bu arada ben Amerika ve İngiltere'de okudum sorularınız olursa giden biri olarak cvplamak isterim

selam herkese, ben üniversite öğrencisiyim.. ingilizcem iyi ama pratik yapmak icin yurtdışına gitmek istiyorum. okulumda erasmusla gitmek neredeyse imkansız.. yaz için 3 aylık süreyle yurt dışına nasıl ve nerelere gidebilirim? bu konuda tecrubesi olan varsa ve benimle paylaşırsa cok sevinirim..

bazilika cnm ben ingiltereye dil kursuna gitmeyi düşünüyrm.önerdiğin bi şehir okul adı var mı ve sayfalara baktm da doru dürüst bilgi yok yurtar nasıl merak ediyrm ya da aile yanında mı kalmalıym sence

X