Yurttan atabilirler mi?

lemon356

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2023
214
46
20
Arkadaşlar merhaba ben isim vermek istemediğim bir kyk yurdunda kalıyorum Zeren Ertaş olayına çok üzülüp tepkimizi belli etmek için protesto yaptık yurtta ve güvenlik bize idari adli işlem başlatılacağını söyledi daha sonra kk ve çeşitli haber sayfaları bizi paylaştı dün gece yurtta idareci bir kadın özelden pazartesi idareye gel diye mesaj attı zaten öncesinde de katılanların hakkında işlem başlatılıp atılacakları iddiaları dönüyordu dünde bir arkadaşım yine aynı kadını isim alıp odaları gezerken görmüş böyle bir hakları var mı?Avukat arkadaşlar ya da bilgili arkadaşla yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar merhaba ben isim vermek istemediğim bir kyk yurdunda kalıyorum Zeren Ertaş olayına çok üzülüp tepkimizi belli etmek için protesto yaptık yurtta ve güvenlik bize idari adli işlem başlatılacağını söyledi daha sonra kk ve çeşitli haber sayfaları bizi paylaştı dün gece yurtta idareci bir kadın özelden pazartesi idareye gel diye mesaj attı zaten öncesinde de katılanların hakkında işlem başlatılıp atılacakları iddiaları dönüyordu dünde bir arkadaşım yine aynı kadını isim alıp odaları gezerken görmüş böyle bir hakları var mı?Avukat arkadaşlar ya da bilgili arkadaşla yardımcı olabilir mi?

Asla hakları yok. Sakin ol. Bir şey yapmaya kalkarsa kendisi işinden olacak hale gelebilir.

Asla hakları yok. Sakin ol. Bir şey yapmaya kalkarsa kendisi işinden olacak hale gelebilir.
Teşekkür ederim babamda sakin ol atamazlar dedi aynı gece kapımıza polis diktiler tehdit edildik içeri girmeyene kelepçe takılır gibisinden daha sonrasında asansörümüz bozuldu 4 kız kaldı içeride itfaiye gelmiş

Kovarlar. Ben 2013 yılında okudum, gezi haziranında mezun oldum. O zamanlar sık sık protestolar olurdu, adı duyulan da yurttan kovulurdu, bursu kesilirdi vs
Sakın bir şey imzalama, böyle bir şey olursa da twitterdan sesini duyur, eksisozlukte yazan biri varsa başlık açsın falan. Ancak o zaman hakkını arayabilirsin malesef

Gözünüzü korkutmaya çalışıyorlar sadece. Daha fazla protesto yapılmasın önünü alamayız diye düşünüyorlar aklınca. Korkmayın bir şey olmaz. Asansör konusunda çook dikkatli olun lütfen 🙏🏻 Asansörü kullanmayın diyip kenara çekiliyorlar maalesef düzeltecekleri falan yok.

Kovarlar. Ben 2013 yılında okudum, gezi haziranında mezun oldum. O zamanlar sık sık protestolar olurdu, adı duyulan da yurttan kovulurdu, bursu kesilirdi vs
Sakın bir şey imzalama, böyle bir şey olursa da twitterdan sesini duyur, eksisozlukte yazan biri varsa başlık açsın falan. Ancak o zaman hakkını arayabilirsin malesef
Ama biz haklıyız bütün haber sayfalarına çıktık herkes il müdürünü yuhladı atarlarsa atsınlar gider apart tutarım ama benim gibi olmayanlar olabilir maddi durumsuzluktan birazda onlar için sormuştum

Teşekkür ederim babamda sakin ol atamazlar dedi aynı gece kapımıza polis diktiler tehdit edildik içeri girmeyene kelepçe takılır gibisinden daha sonrasında asansörümüz bozuldu 4 kız kaldı içeride itfaiye gelmiş

Bu kadınla bir daha muhattap olursanız, yakınıza yaklaşırsa hemen telefonu açıp kameradan görüntü çekmeye başla, normal elinde tut telefonu, direkt kadını çekme. Bir sıkıntı yaşarsanız elnizde delil olsun.

Gözünüzü korkutmaya çalışıyorlar sadece. Daha fazla protesto yapılmasın önünü alamayız diye düşünüyorlar aklınca. Korkmayın bir şey olmaz. Asansör konusunda çook dikkatli olun lütfen 🙏🏻 Asansörü kullanmayın diyip kenara çekiliyorlar maalesef düzeltecekleri falan yok.
İl müdürü dedi ki binmeyin asansöre korkuyorsanız

normalde atarlar ama şu an tutuştukları için hiç bir halt yiyemezler
yemeye kalkarlarsa ortalığı ayağa kaldırın
susup oturmayın
sıra size de gelecek
gerçekten öyle sıra bize de gelecek

Ama biz haklıyız bütün haber sayfalarına çıktık herkes il müdürünü yuhladı atarlarsa atsınlar gider apart tutarım ama benim gibi olmayanlar olabilir maddi durumsuzluktan birazda onlar için sormuştum
Ben sizin haksız olduğunuzu iddia etmiyorum, tabii ki haklısınız. Zaten esas o yüzden atarlar.
Belki sadece uyarida bulunurlar göz korkutmak icin. Ama eğer kovarlarsa dediğim gibi sosyal medyanın gücünü hafife alma. Muhalif kanalların WhatsApp ihbar hattına falan yaz hatta

Ne pislikler yaa
Hem sizin güvenliğiniz için harcanması gereken paraları kimbilir neye harcıyorlar, hem size böcekli yemekleri layık görüyorlar, azıcık geç kalsanız yurttan atmakla tehdit ediyorlar, ama ölmeniz asla umurlarında değil

Çocuklarımız için verdiğim ve başka yerlere harcanan her kuruş vergim haram zıkkım olsun

Hakkınızı aramaktan vazgeçmeyin
Sosyal medyada yayınlamanızdan it gibi korkuyorlar
Hiçbir şey yapamazlar
Kalabalık olun her eylemde

Çok teşekkür ederiz zaten bir tane büyük sayfa atamazlar sizi mahvederiz onları dedi

Arkadaşlar merhaba ben isim vermek istemediğim bir kyk yurdunda kalıyorum Zeren Ertaş olayına çok üzülüp tepkimizi belli etmek için protesto yaptık yurtta ve güvenlik bize idari adli işlem başlatılacağını söyledi daha sonra kk ve çeşitli haber sayfaları bizi paylaştı dün gece yurtta idareci bir kadın özelden pazartesi idareye gel diye mesaj attı zaten öncesinde de katılanların hakkında işlem başlatılıp atılacakları iddiaları dönüyordu dünde bir arkadaşım yine aynı kadını isim alıp odaları gezerken görmüş böyle bir hakları var mı?Avukat arkadaşlar ya da bilgili arkadaşla yardımcı olabilir m
Birşeyleri kırıp dokmediyseniz birşey yapamazlar bence.

X