"İktidarın rüya projesi" şehir hastanelerindeki sorunları dinledik: İşte şehir hastaneleri rezaleti

Benim Anlattıklarımın İsbatı mevcuttur. Açarsın Erandevu sistemini ve bak bakalım 1 gün sonrasına gün alabiliyormuyuz,ögren!..
Ya ALLAH aşkına siz kimi kandırdıgınızı sanıyorsunuz?! O dönem özel hastaneye, elit kesim giderdi. Millet yiyecek ekmek dahi bulamıyordu ki, gidip özel hastanelere kuçak dolusu para döksün.
İstanbul'un ERDOĞANSIZ haline bak, dön birde ERDOĞAN dan sonraki haline bak ve farkı gör.
yıgınında yaşayan insanlar, susuz ve bidonlarla su taşıyan insanlar, sokaklardaki çöplerin kokusundan rahatsız olup, burnunu kapayarak geçen insanlar dan geçilmiyordu İstanbul.
Ne Çabuk Unuttunuz,biriktirilip bir dağ gibi olan çöp yıgınlarının patlayıp da, bir mahalleyi yok ettiği ve 35 canımızı kaybettiğimiz günleri?! Bu saydıklarıma daha çok olmadı.Bunlar ERDOĞANSIZ İstanbul'da oldu.
Ama kime ne anlatıyorum ki, herkes görmek istediği gerçekleri görür!..

Sen hakikatten de hic ozel doktora gitmemissin..:KK57: Yoksa bilirdin, ozel hastane ile ozel doktor muhabbetini birbirinden ayirabilirdin. Yazik.. Biz devlet hastanelerine ya ilac yazdirmaya, ya da test yaptirmaya giderdik. Muayene olmaya ozel doktor muayenehanesine giderdik cogumuz. Bizim bir "en iyi doktor" takintimiz vardi, sevdiklerimizi ona muayene ettirir, ona ameliyat ettirirdik. Onlarin da cogunlugu devlet ve sigorta hastanelerinde calisirdi, ayriyetten disarda da muayenehaneleri vardi. Disarda muayenehanelerine gittiysen test, rontgen ne lazimsa ertesi gun sadece onun sirasini beklerdin devlet hastanesinde. Ameliyatini da ayni profesor yapardi. AKP ne yapti? Ya muayenehane, ya hastane dedi, o guzelim doktorlarin hicbiri kalmadi devlette. Asistanlara kaldi millet.

Ozel hastanelere de giden cok idi. Isyerlerinin cogunun ozel sigorta secenegi vardi, isteyen kucuk bir kesinti odeyerek yaptirabiliyordu. Anlasmali Ozel hastaneler bedavaya geliyordu. Devlet hastanelerinde muayene parasi indi-bindi dolmus ucreti kadardi, simdi ise baktim bizim zamanimizdaki "ozel hastane muayene ucreti"ne cikmis. Size de bedava diye yutturuyorlar..:KK70:

Sen bizle mi yasadin, ne biliyorsun? AKPden once ortadirek kesimi vardi. O ortadirek AKP ile yoksul direk oldu, yiyecek ekmek bulmakta zorlaniyorlar simdi. Tek kisinin calistigi yetmiyor, her evden iki kisi calismazsa kiralarini bile odeyemiyorlar. Sen kendi annen ve onun akranlarina sor bakalim kaci calismis hayatinda, eger koyde yasamiyorsa, bagda bahcede taralada calismiyorsa, ya da esinden ayrilmis cocuklarini buyutmek icin calisan biri degilse. Benim zamanimda evli kadinlar eve bakmak icin degil, birikim yapip kisa zamanda pesin para ile ailece ev bark sahibi olmak icin calisirdi. Bir evden iki kisi calisiyorsa o ev bol parali geliri yuksek ev gozuyle bakilirdi. Simdi oyle mi? Mecburiyetten calisiyor kari koca herkes, yasamak icin..

Senin sevgili AKP'en once herkesi fakir etti, sonra ev alabilmek icin bogazina kadar kredi borclarina batirdi. Sana eskiyi nasil anlattilar? Bizler yedik bu ulkenin kaymagini. Tek kisinin maasi ile her yil en guzel sahillerde tatil yapardik ailece. Zamanimizda bilgisayar yoktu, internet yoktu, cep telefonu yoktu, teknoloji geriydi, ama cok guzel sosyal yasanti vardi. Cocuklar arkadaslari ile sokakta oynar, kadinlar komsulari ile bahcelerde evlerde cay kahve muhabbet, yaz aksamlari acik hava sinemasi, her gun boyle gecerdi. Simdi insanlar birak ayni apartmani, ayni katta oturdugu komsusunu bile tanimaz hale geldi nerdeyse. Hey yavrum hey... Nerdeeeen, nereye..:KK43:

Çok şükür hastane kuyrukları yok, ama artik randevu alana kadar iyileşiyorsun, saglik ocağına bile gidemiyorsun randevusuz, acile gitsen acillik durumun yok diye fırça yiyorsun doktorlardan. Çok şükür kuyruk yok artık eczaneye gidip ilacını kendin almak var, kendi kendimizin doktoru olmamızı öğreten sisteme teşekkürlerimi sunarım. :KK52:

Çok şükür hastane kuyrukları yok, ama artik randevu alana kadar iyileşiyorsun, saglik ocağına bile gidemiyorsun randevusuz, acile gitsen acillik durumun yok diye fırça yiyorsun doktorlardan. Çok şükür kuyruk yok artık eczaneye gidip ilacını kendin almak var, kendi kendimizin doktoru olmamızı öğreten sisteme teşekkürlerimi sunarım. :KK52:

arkadaşlar internetten randevu alırken beklediklerini söylemiş hep, ben hem internetten randevuda hem randevuya gidince de saatlerce bekliyorum, bizim ilde bi tuhaflık var sanırım, çocukluğumda beklediğimden hiç farkı yok, üstelik çok fazla hastane var, ona rağmen
malesef son cümlen çok doğru...

Son düzenleme:
arkadaşlar internetten randevu alırken beklediklerini söylemiş hep, ben hem internetten randevuda hem randevuya gidince de saatlerce bekliyorum, bizim ilde bi tuhaflık var sanırım, çocukluğumda beklediğimden hiç farkı yok, üstelik çok fazla hastane var, ona rağmen
malesef son cümlen çok doğru...

Artık oyle yapıyorum chess. Eczaneye gidip sikayetimi belirtiyorum ilacimi alıp geliyorum. Bir de ilac yazdırma olayını unutmusum bak. 10 liralık ilaca sgk muayene farki yok bilmem ne farkı diye 20 TL ödeyebiliyorsun. 20 liraya kadar olan ilaçları kendim alıyorum. Senin dedigin bekleme olayi burada daha fazla oldu ki randevu aldin saat 9.30, doktorun yanına varman 11 i buluyor, ağaç oluyorsun muayene odasının önünde.

Bizim burada meşhur bir kadin dogum ve cocuk hastanesi var. Oğlum ateşlendi, gribal enfeksiyon geçiriyor. Haftasonu, dedik oranin aciline gidelim. Abartmıyorum acilde verilen numara 200 bilmem kaç kuyruk ne ki millet bahçeye taşmış o soğukta sedyelerin üzeri bile çocuk dolu. Bil bakalım kuyrukta en çok kimler var: Suriyeliler... hesapladık bize sıra gelmesi aksam saat bilmem kaçı buluyor. Doktorun yanina girmenle çıkman bir oluyor doktor dogru düzgün muayene bile edemiyor yoğunluktan, kaçtık ordan gittik özelde testti serumdu dünya para bayılıp geldik. Parası olmayan bekledi saatlerce orada. Sistem süper işliyor tıkır tıkır.

Yaşlıya beklemeden hizmet. Öncelik yaşlı ve çocuk hastalara tanınıyor.Hastaneye gidemeyenler veya gitmeye aracı olmayanları,evden alıp hastaneye,hastaneden alıp eve götürüyor.Hastaneye gidecek durumu olmayana ise, evde saglık hizmeti alıyor.
Peki chp genelbaşkanı kemal kılıçtaroğlu zamanın da nasıldı?!
Bizler Delil ve İspatlarla konuşuyoruz!!!!..
Buyrun by kemal dönemindeki saglık hizmetini görün!!
Galoşların bile parayla satıldığı dönemler:KK57:

Neymiş efendim,önceden millet özel hastaneye gidebiliyormuş ama şimdi gidemiyormuş:KK70::KK70::KK70:
Yahu o zamanlar millet,çay,şeker,ekmek,tüpgaz kuyrugundan çıkıp evine gidemiyordu!..:KK59:
Millet çöplüğün için de, susuz bir ülkede yaşıyordu.Siz neyden Bahsediyorsunuz ALLAH AŞKINA?!

Sizin bu ''HAYAL'' mahsülü olan hikayenize, kimse İNANMIYOR!!..
Bu yüzden de, 15yıldır İKTİDAR Degişmiyor ELHAMDÜLİLLAH :KK9:En Büyük TÜRKİYE

BANA İSPATLARLA GELECEKSİN!!..

Yaşlıya beklemeden hizmet. Öncelik yaşlı ve çocuk hastalara tanınıyor.Hastaneye gidemeyenler veya gitmeye aracı olmayanları,evden alıp hastaneye,hastaneden alıp eve götürüyor.Hastaneye gidecek durumu olmayana ise, evde saglık hizmeti alıyor.
Peki chp genelbaşkanı kemal kılıçtaroğlu zamanın da nasıldı?!
Bizler Delil ve İspatlarla konuşuyoruz!!!!..
Buyrun by kemal dönemindeki saglık hizmetini görün!!
Galoşların bile parayla satıldığı dönemler:KK57:

Neymiş efendim,önceden millet özel hastaneye gidebiliyormuş ama şimdi gidemiyormuş:KK70::KK70::KK70:
Yahu o zamanlar millet,çay,şeker,ekmek,tüpgaz kuyrugundan çıkıp evine gidemiyordu!..:KK59:
Millet çöplüğün için de, susuz bir ülkede yaşıyordu.Siz neyden Bahsediyorsunuz ALLAH AŞKINA?!

Sizin bu ''HAYAL'' mahsülü olan hikayenize, kimse İNANMIYOR!!..
Bu yüzden de, 15yıldır İKTİDAR Degişmiyor ELHAMDÜLİLLAH :KK9:En Büyük TÜRKİYE

BANA İSPATLARLA GELECEKSİN!!..

Kemal Kilicdaroglu zamani ne zamandi yav? Sahi o hic basbakan olmus muydu?:KK70::KK70::KK70: 1998 de Mesut Yilmaz idi basbakan, bilmiyorsan ogren, bana da tesekkur edersin.

Yasliya beklemeden hizmet filan gormedim ben Turkiyedeyken. 2005te devlet hastanesinde annemi ameliyat ettirdim, AKP 4 yildir basta idi, gene saatlerce bekledi muayene icin 80 yasinda kadin.

Tarihlerle zorun oldugu zaten belli de, yag, seker, tup kuyrugu derken taa 1974-1980lere kadar gitmissin:oha:. Sizinkiler iktidara 2001de geldiler, o kadar geri gitmeye hacet yok, ne yag ne tup kuyrugu kalmamisti onlar gelene dek zaten.. :KK70::KK70::KK70:Nerdeyse Istanbul'u da biz fethettik diyeceksiniz..:KK70:

Cop, su belediyelerin isi. O isi iyi yapiyordunuz madem, keske belediye baskani olarak kalsaydiniz.

Bugun dis devletlerle aramiz iyi olurdu. Seviyeli bir dis diplomasimiz olurdu. Seviyeli, vakur, ne dedigini bilen, sozune saygi duyulan devlet adamlarimiz olurdu. Medyayi susturdugunuz, habercileri, kose yazarlarini iceri attirdiginiz halde bile her tasin altindan bir baska rezilliginiz fiskiriyor. Kirli camasirlariniz saklanamayacak halde artik.. Sayenizde dunyaya bile rezil olduk, Turkiyenin dis itibari iki paralik oldu..

Olmasaydiniz Hukuk adalet yerinde kalirdi. Gene eskisi gibi tarim urunlerini biz yetistirip biz ithal ederdik. Bilir misin Osmanlidan kalan borclari savastan yeni cikmis bes kurussuz ulke nasil odedi? Pamuk, bugday, incir, kuru uzum, cay, fasulye, pirinc vs. uretip dis ulkelere ihrac ederek.. Ne acidir ki, siz geldiniz, ve biz artik onlarin hepsini ithal ediyoruz. Cumhuriyet doneminde yapilmis ne var, ne yok sattiniz, yetmedi ormanlari pazarladiniz, sit alanlarini pazarladiniz, gene de yetmedi, zamaninizda 80 milyar devraldiginiz dis borcu da 400 milyara cikarttiniz. Bu memleketin civisini cikarttiniz. Egitimi yaz boz tahtasina cevirdiniz. Yaptirdiginiz yuzlerce Imam Hatip lisesinin %69 u bos. Kendi cocuklarinizi yurtdisinda okumaya yolluyorsunuz.

Daha yazsam roman olur. Sen hala neyi savunuyor, kimleri kandirmaya ugrasiyorsun burada?

Halkın parasıyla halkın vergisiyle yaptırdıkları bina için mi tebrik bekliyorlar?
Sanki ceplerinden para çıkarıp yaptırıyorlar. Zaten yapmaları gereken bir şeyi sanki topluma bağışlamış gibi göstermenin mantığı nedir ? :işsiz:
Siz parasını verip aldığınız kazak için satıcıya size bir şey bahşetmiş gibi mi davranıyorsunuz?
Vergi vermekten yamulmuşuz bir zahmet kaç yıllık binaları da yenilesinler. Ayrıca iki tane yeni yapılmış hastaneye gittim ikisi de ilçe hastanesi çok şık binalar evet ama içinde ne cildiye polikliniği var ne de ameliyathanesi tam. İlçe diye sıra az olur dedim 15 gün sonraya randevu bulabildim gittiğimde de aldığım cevap "Bu tahlilleri burada yapamayız." oldu tekrar merkeze gittim mecbur bir ay süründüm. Baktım böyle olmayacak özele gitmeye başladım ama cebimden çıkan paranın haddi hesabı yok. :işsiz:

Sıra beklemiyoruz diye bir şey de yok. 80 bin nüfuslu ilçede 3 hafta sonraya cildiye randevusu bulunuyor. Sırayı internet üzerinden bekliyoruz artık o da çağın getirisi onu da onlar icat etmedi zaten :işsiz:

Halkın parasıyla yapmadığını, söyleyen oldu mu?!..
Peki Ak Parti dönemine kadar,80 yıl iktidara gelenler o halkın parasıyla neler yaptılar?!...
Onlar yediler içtiler yan gelip yattılar.
2 hafta sonrasına gün alıyorum diyenlere İNANMIYORUM!....
Peki ben, nasıl 2 gün sonrası için gün alabiliyorum da, sizler alamıyorsunuz?!..
Çamur at,izi kalır mantığı bu olsa gerek!..
Bu ülkede bir dönem, milletin kılık kıyafetiyle ugraşırken, İkna odaları kurulup,kişinin kendi ''ÖZGÜR'' iradesine müdahale ederken,insanlara psikolojik baskı uygularken, Dünya uzaya uydu göndermekle,teknolojik yeniliklerle ugraşıyordu!!..
Dünya AY'A giderken bizler YAYA Gidiyorduk!!!!...
AK Partiyle bizler, bir Çağ Açıp,Bir Çağı Kapattık ELHAMDÜLİLLAH:KK9:
Bizler, dünyaya mahkum olmaktan kurtulup,kendi göbegimizi kendimiz keser olduk:KK36:
Yerli savunma silahlarımızı üretir olduk:KK71:
Peki AK Parti bunları yaparken,Muhalefet ne yapıyor ve neyle ugraşıyor dersiniz?!
Muhalefet kendini aşmış, kılık kıyafeti bırakmış,duvarda asılı olan taplo ile ugraşır olmuş:KK57::KK70:

Bu halk neden mi AK partiye ve RECEP TAYYİP ERDOĞANA ''EVET'' Diyor ACABA?! Bizde,Makam ve Koltuk Davası Olmaz,Bizim Davamız ''HAK', Yolumuz ''AK'TIR''
ERDOĞANIN Bir sözüyle, gerektiği zamanda itiraz etmeden, o koltuğu teslim edebilen ADAMLARLA biz bu yola çıktık:KK36:
Birileri gibi,koltuk hırsından gözü dönmüş, kasetlerle kumpaslarla makam çalanlarla değil, kongrelerde dögüş kavga, küfür ve argoların ayyuka çıktıgı bir partiye, bu millet neden GÜVENSİN Kİ?!:ıslık:

Ben polklinige gittigimde sikinti yasamadim.Ama bir sehir hast calisiyorum.Donerler dustu.Doktorlarla aramiz sekreterlik isleri yuzunden aciliyor.Sekreterlik gorevi dr ve hemsirelerde.Sekreter giriste yalnizca bir tikla hastayi aliyor gerisi bizde.Drlar sekreterlik islerine yetisemiyor.Bize birakmak istiyor.Bu sekreterlik islerinin yogunlugu yuzunden hastalarla iletsim min duzeyde.Cunku isler cok.
Sekreterlere sorumluluk verilmesi lazim.

kardelen2780 kardelen2780 evde sağlık hizmeti mi? O hizmeti ben alamadım niyeyse.. kv dem için aradım. nefes darlığı ve kilodan dolayı rahat yürüyemiyor. Bir.kat merdiven çıksa nefes nefese kalıyor. Evde sağlık hizmeti için aradım, Yatalak değilse bakmayız dediler. Rahatsızlığını sormadilar bile..

kardelen2780 kardelen2780 evde sağlık hizmeti mi? O hizmeti ben alamadım niyeyse.. kv dem için aradım. nefes darlığı ve kilodan dolayı rahat yürüyemiyor. Bir.kat merdiven çıksa nefes nefese kalıyor. Evde sağlık hizmeti için aradım, Yatalak değilse bakmayız dediler. Rahatsızlığını sormadilar bile..
Yatalak olmayana bakamayız demişler.
Hayırdır ne yapmalarını bekliyorsunuz?!
Her isteyen hastaya, evde saglık hizmeti verseler,bu hizmete doktor mu dayanır?!
Önce kardan kapanan köy yolların da, hastaneye gelemediği için ölen hastalar vardı. Şimdi kar motoru, o olmazsa şayet,askeriye'den alınan yardım ile ampulan helikopter ile hasta evinden alınıp, şehirdeki hastaneye getiriliyor.
Şimdi benim bu verdiğim örneklere,Muhalefetlik yapanlar da çıkacaktır. Bi ZAHMET araştırsınlar ögrensinler veya da, açıp, tarık akan ve Hülya koçyiğidin filmini açıp izlesinler.Ne demek istediğimi anlıyacaksınız. Eski Türkiye ile Yeni Türkiyem Arasındaki farkı görmek için, eski türk filimlerdeki konulara bakmak yeterlidir diye düşünüyorum!!!!.
TABİ Kİ, GERÇEKLERE KARŞI KÖR OLMADIYSANIZ!!..

Yatalak olmayana bakamayız demişler.
Hayırdır ne yapmalarını bekliyorsunuz?!
Her isteyen hastaya, evde saglık hizmeti verseler,bu hizmete doktor mu dayanır?!
Önce kardan kapanan köy yolların da, hastaneye gelemediği için ölen hastalar vardı. Şimdi kar motoru, o olmazsa şayet,askeriye'den alınan yardım ile ampulan helikopter ile hasta evinden alınıp, şehirdeki hastaneye getiriliyor.
Şimdi benim bu verdiğim örneklere,Muhalefetlik yapanlar da çıkacaktır. Bi ZAHMET araştırsınlar ögrensinler veya da, açıp, tarık akan ve Hülya koçyiğidin filmini açıp izlesinler.Ne demek istediğimi anlıyacaksınız. Eski Türkiye ile Yeni Türkiyem Arasındaki farkı görmek için, eski türk filimlerdeki konulara bakmak yeterlidir diye düşünüyorum!!!!.
TABİ Kİ, GERÇEKLERE KARŞI KÖR OLMADIYSANIZ!!..
Sorduğum soruya bu kadar alakasız cevapla faydalı bir yanıt yanıt alamadım. Eski turkiyeyle yeni türkiye arasındaki farkı sormadım ki.
Tam okuyamadiniz galiba, bir kac basamaktan sonra tikanıyor diyorum, sağlığı yerinde, yürüyebilecek hastaya keyfim için bakım istemiyorum. En ufacık eleştiride sonunu dinlemeden saldırıya geçiyorsunuz.
Tekrar sorayım: Madem böyle bir hizmet var, bu şartlarda benim yürürken nefes almakta zorlanan bir hastam varken, ben neden faydalanamiyorim diye soruyorum.
O zaman yatalak hastara evde bakım hizmeti veriliyor diye tanıtım yapılsaydı biz de hakkimiz.olmayan şeye (!) Basvurmazdik ..
Bizi gerçeklere karşı kör olmakla suclamadan önce yazılanları okurken siz de biraz daha dikkat li okumanızı öneririm.

Son düzenleme:
Sorduğum soruya bu kadar alakasız cevapla faydalı bir yanıt yanıt alamadım. Eski turkiyeyle yeni türkiye arasındaki farkı sormadım ki.
Tam okuyamadiniz galiba, bir kac basamaktan sonra tikanıyor diyorum, sağlığı yerinde, yürüyebilecek hastaya keyfim için bakım istemiyorum. En ufacık eleştiride sonunu dinlemeden saldırıya geçiyorsunuz.
Tekrar sorayım: Madem böyle bir hizmet var, bu şartlarda benim yürürken nefes almakta zorlanan bir hastam varken, ben neden faydalanamiyorim diye soruyorum.
O zaman yatalak hastara evde bakım hizmeti veriliyor diye tanıtım yapılsaydı biz de hakkimiz.olmayan şeye (!) Basvurmazdik ..
Bizi gerçeklere karşı kör olmakla suclamadan önce yazılanları okurken siz de biraz daha dikkat li okumanızı öneririm.
Alakasızlık ben göremedim!..
Siz, sordunuz bende cevapladım.
Evde saglık hizmetinin, yatalak hastalara olduğunu bilmiyorsanız, bu benim mi suçum?!
Her rahatsız olan hasta için, evde saglık hizmeti verilse, bu ülkenin hali nice olur? Hiç düşündünüz mü?
Ayakta olan ve yürüyebilen hasta,hastaneye gidip hizmetini almalıdır.
Saldırıya geçen ben miyim?!:KK57:
Devletin, bu kadar hizmetini görmezden gelip, her fırsatta eleştiren sizlere ne buyrulur acaba?!:KK43:
Yaşlıya ve bakıma muhtaç yatalak hastaya bakan yakınına 1000 tl bakım parası verildiği nerede görülmüştü.
Bi zahmet, hastanız ayağa kadar kalkıp yürüyorsa şayet, bir taksi tutup hastaneyede götürüverin.Her şeyide devletten BEKLEMEYİN!!!..
Sanırsın bundan önceki dönemlerde, her türlü hizmeti alıyorduk ve hayat güllük gülüstanlıktı ve bunlar geldi tüm hizmeti kesdi:KK12:

Alakasızlık ben göremedim!..
Siz, sordunuz bende cevapladım.
Evde saglık hizmetinin, yatalak hastalara olduğunu bilmiyorsanız, bu benim mi suçum?!
Her rahatsız olan hasta için, evde saglık hizmeti verilse, bu ülkenin hali nice olur? Hiç düşündünüz mü?
Ayakta olan ve yürüyebilen hasta,hastaneye gidip hizmetini almalıdır.
Saldırıya geçen ben miyim?!:KK57:
Devletin, bu kadar hizmetini görmezden gelip, her fırsatta eleştiren sizlere ne buyrulur acaba?!:KK43:
Yaşlıya ve bakıma muhtaç yatalak hastaya bakan yakınına 1000 tl bakım parası verildiği nerede görülmüştü.
Bi zahmet, hastanız ayağa kadar kalkıp yürüyorsa şayet, bir taksi tutup hastaneyede götürüverin.Her şeyide devletten BEKLEMEYİN!!!..
Sanırsın bundan önceki dönemlerde, her türlü hizmeti alıyorduk ve hayat güllük gülüstanlıktı ve bunlar geldi tüm hizmeti kesdi:KK12:
Anlasildı, yürürken nefes darlığı ceken hastayı sağlıklı g9rmeye devam edeceksiniz ısrarla.. Hem hastaneye gjdemeyen ve aracı olmayan hastalar evinden alınıyor diyorsunuz, hem taksi tutun diyorsunuz.. Ben size hakaret içereen, asağilayan, bi!giclik taslayan bir tavirda bulunmadan seviyheli bir sekilde soru sordum.. Niye bu kadar alevlendiginizi anlamadım.
Neyse boşuna yazıyorum ben..

Mune Mune konuyu kapatir misin? Tartismaya girmek istemiyorum ama cevap gelince de yazmadan duramıyorum.
Gerçi benim konum degil ama.. Olabiliyor mu boyle birsey?

Anlasildı, yürürken nefes darlığı ceken hastayı sağlıklı g9rmeye devam edeceksiniz ısrarla.. Hem hastaneye gjdemeyen ve aracı olmayan hastalar evinden alınıyor diyorsunuz, hem taksi tutun diyorsunuz.. Ben size hakaret içereen, asağilayan, bi!giclik taslayan bir tavirda bulunmadan seviyheli bir sekilde soru sordum.. Niye bu kadar alevlendiginizi anlamadım.
Neyse boşuna yazıyorum ben..
Ben Hakaret Etmiyorum!..
Size bazı gerçekleri anlatıyorum ama siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz!..
Ben, evde yatan yatalak hasta için, evde saglık hizmeti var dedim. Yatak hasta eğer hastaneye gitmesi gerekiyorsa şayet, arabası yoksa devletten ambulans isteyebilir dedim.
Kuzenimin oğlu yatalak ve arabası tamirdeydi. Oglunu fizik tedaviye götürmesi gerektiğinde, aradı ambulans talep etti ve evinden alıp geri evine bıraktılar.
Biz Kaza geçirdik.Annem kırıkları vardı.Hastaneye kontrole gitmesi gerekti ve biz aradık ambulans talep ettik. Ambulans annemi evden alıp geri eve bıraktı.Bu olay'da O sizin yoğunluğunuzdan şikayet ettiğiniz,ANKARA'DA oldu.
Bak üstüne basa basa tekrar söylüyorum. Evde Sağlık Hizmeti,YATALAK olan hastalar içindir!!!..

Lütfen rica ediyorum tartışma olmasın.
Ben hep yanlış mı anlaşılıyorum?!
Aslında niyetim tartışma çıkarmak değil,İnsanlara gerçekleri göstermek istiyorum ama nedense yanlış anlaşılıyorum:olamaz:
Ben, Bu VATANI Çok SEVİYORUM.
Aslında beni tanıyanlar, benim ne kadar sabırlı ve anlayışlı olduğumu,insanları memnun etmek için kendimden feragat ettiğimi söylerler ama işin ucu DİN ve VATAN olunca da, dişi Aslan kesildiğimi herkes bilir. Ne yapayım buda benim kötü huyum:KK48:
Biz tartışmıyoruz aslında.:KK48:

X