Ortopedi yürürken bacakta kaşıntı acil yardım lütfen

karpuzum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2014
342
49
32
herkese iyi akşamlar benim bir sorum olacak bu sorunu yaşayan var mi eger varsa çözüm bulan var mi ben yolda yürüdüğüm zaman bacaklarımda acayip derecede bir kaşıntı oluyor normalde hic böyle bir sorunum yok sadece yolda yürürken oluyor sebebini bilen var mi acaba yardimci olursanz cok sevinirim şimdiden teşekkürler

Ben krem sürüyorum bacaklarıma sonra kot giyince çok kaşınıyor.Böyle bir şey olabilirmi sizdeki de?

giydiğiniz çorap, tayt benzeri şeylerden olabiliri mi acaba?aynı sorun bende de var.naylon çorap giyemem ben,çok kaşınır bacaklarım.

ben krem falan surmuyorum sadece kışlari pantalon altindan tayt giyiyorm ondan sanıyordum ama yazlari da oluyor

Bendede aynisi oluyor pantolon giyindigim zaman daha cok oluyor kuru ciltten yada alerji diyorlar bana

aa evet dogru dediniz kuru cilt olabilir banyodan çıktığım da falan bacagim hep kabul kabuk olur kavluyor gibi alerji desek de her giydigimize mi var bilmiyorum

bilmiyorum ki belkide olabilir hep dar pantalonlar giyiyorz zaten teşekkür ederm

dolaşım sorunu olabilir benim de oluyodu yürüyüşe filan çıktığımda özellikle baldırlarımda.ama sürekli olmuyo baktırmıştım da sadece sol ayağımda bir damar genişlemesi var varis dediler o kadar..

benimde hep baldır kisimlarimda kaşıntı oluyor varis kaşıntı yapmaz diye biliyordum ailede genetiklik var yoksa varis hep annemde faln var bnde simdilik görünürde yok ama bilmiyorum

X