Yuvam yıkılıyor desteğe ihtiyacım var

Sizi hiçe sayan ailesinin gölgesinde ezik ve sünepe bir adamla evliliğe neden devam ediyorsunuz?
Neden kritik kararları ona bırakıyorsunuz
aynen bir1-2 ay kalsın ailesiyle gelir elinizi öper ben ettim sen etme der . kolay mı belli bir yaştan sorna ailenin yanında kalmak

Valla bazı insanlar nasıl can verecek diye düşünüyorum senin kv gibi
Yuvasını yıkıp eline ne geçivek acaba
Yazık

bu kaynanaların eline ne geçecek oğullarının yuvasını yıkınca gerçekten anlamakta zorlanıyorum. bir yuva kolay kurulmuyor hem maddi anlamda hem manevi anlamda hiç kolay değil ve bir çocuğunuz var ortada allah kaynanana akıl fikir versin cidden öbür tarafı hiç düşünmüyorlar. iftira atmak ne ya.

sizde kendinizi bu kadar ezik durumuna düşürmeyin. boşanma lafını açan adama ben olsam protokol yollarım evine çocuk oyuncağı değil evlilik o kim ki evliliğinizin devam edip etmeyeceğini düşünücek lütfen ya kendinizi ezdirmeyin bu kadar biraz güçlü kalın birde oğlunuz varmış onun için boşayın bu iğrenç adamı çok üzüldüm sizi bu kadar ezmelerine bi kez buna müsade ederseniz devamı gelir mutlaka eşek bile düştüğü çukura 1 kez düşer

Kaynanam olacak kadn oglma buyu yapildigindan şüpheleniorz diyor.
Fikri neyse zikri odur hesabı neyse...
Kocanızın milleti toplayıp lütfen karar vermesini beklemeyin dik durun siz kararınızı söyleyin. Tepenize çıkmışlar aile boyu, alttam aldıkça azıtmışlar😏

Bi video da dinlemiştim. Eşinizin ailesi sizin hakkınızda eşinizi doldursa bile siz onlar hakkında kötü bişey demeyin hatta güzel şeyler söyleyin o zaman demek kötü olan benim ailem diye düşünür diyordu. Uygulaması zor ama evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız deneyebilirsiniz

Hoş ben mi akıl veriyorum sanki kendi evliliğim çok yolunda 🤦🏻‍♀️

Hani demişsiniz ya sanki o karar verecek ayrılığa ya da barışmaya diye. Yazdıklarınızı en başından okuyun ve sadece onun karar verdiğini görün bence. Benim aileme laf atacak adam daha anasının karnından doğmadı. Kimseyede bir şey falan ispatlamam. Nokta nokta ol git derim.

X