Yuvam yıkılıyor desteğe ihtiyacım var

Bence delıl toplayın .Eşiniz bıyetı bozmuş .Gecınmek ısteyen bole yapmaz.Sen delıl topla .Ses kaydı vs.Allah ne verdıyse .Sen sakin kal ama .Sureklı boşanacam dıyen eştennkoca olmuyor
Delil topluyorum kesinlikle hic bir msjimi silmiyrm arayanlarida ses kaydina aliyrm

Babasının otoriterinden, anasının memesinden, arkadaş kümesinden ayrışamayanla evlenmeyin. Evlilik her seyden önce birey olmayı, bagımlı olmadan baglı olmayı gerektirir.

Ne bu böyle gurursuz gurursuz kendinizi acıklama cabaları? İstenmiyorsunuz bosanın.
Teşekkür ederim yorumunuz icin ıste insanlari bilemiyrsnz ki taniyamiyrsnz içine girip aynı evde yaşamadan ama bu sözünüzu bundan sonraki hayatimda gercktn uygulycm

5 yıli bitirdik evlilikte 6.yilimiza girdik.eşimle aramizda cok büyük ikimizin halledemeyecegi hic bir sorunumuz olmadi bu zamana kadar. Her izne geldigimizde beni ailemin evine getirdiğinde kendi ailesj yüzünden hic bir zmn aglatmadan goturmedi. Hep agladm ama bn onun ailesindeyken her ne istiyorsa yaptm. Kendine de ailesine de kimse saygida kusur etmedim. Bnm aileme gelince hep problem cikiriolar eşimin ailesi. En sonki olayimizda annesi esime boşa karini ya karin ya ben demis. Benm aileme iftiralar attilar bana hep iftiralar attilar bu sefer hepsini kanitladm .Ama yinede esim bana inanmiyr. Bosanma evresine getirdiler bizi. Annesi surekli bnmle ilgili hep esimi dolduruyor. Esimde hic birsey demiyr bnm karim benm cocugm deyip hic bizi koruyup sahip cikmiyor. Şimdide aileleri bir araya getrcm dior. Konuşsunlar ondan sonra vercekmis kararini sanki sadece kendi isterse bitck yada devam edecek gibi evlilik. Kaynanam olacak kadn oglma buyu yapildigindan şüpheleniorz diyor. Benm ailemden hic bu buyu kelimesini bile duymadm. İlk defa bunlarda duydm sok oldm. Hepimiz aileck soklardayiz. Esim ne derse ailesi inaniyr, halbuki kendiside biliyor. Bana hep diodu biz aileme yakın olsaydik coktan bosanirdik. Ama neden böyle yapior esim bilmiyrm. İnsaniz hepimizin hatalari olur. Ben demiyrm ki bn hatasizim bnmde var elbette. Kimse dört dörtlük degil ama bu kadri pes dedirtti. Artk dayanamiyrm. Bir tanede allah bağışlasın oglm var ne yapcm bilmiyrm Lut yardm edin ...
Eşind sen büyü yapsaydın şimdi seni dinliyor olurdu. Muhtemelen büyü yapan anası neden dersen adam bilincini kaybetmiş. Aileme yakın olsak ayrılırdık diyen adam şimdi onların ağzına bakıyorsa vardır orda bi iş. Hem bi erkek başkasının lafıyla karı boşamaz

Boşanma konusunda eş ve ailesi birbiriyle yarışır 2 ayrı konu.. Benim tek dert ettiğimse etrafınızda bir mahkeme kurulmuşçasına verilen hükümlere sorgusuz sualsiz kabullenip boyun eğişiniz.. Dünyanın en suçlusu bile bir başkaldırış hareketinde bulunur..
Eş dediğin kişi ailesini nereye koyacağını bilmiyor ve 10 senede geçse bilmeyecek.. O yüzden bir sorunumuz olmadı demek yanlış. Sorun büyük çünkü.. Kendinizi sindirerek olacak olanı sadece ötelersiniz.

Eşind sen büyü yapsaydın şimdi seni dinliyor olurdu. Muhtemelen büyü yapan anası neden dersen adam bilincini kaybetmiş. Aileme yakın olsak ayrılırdık diyen adam şimdi onların ağzına bakıyorsa vardır orda bi iş. Hem bi erkek başkasının lafıyla karı boşamaz
Bende böyle dusunuyrm ben ilk defa buyu filan esimin ailesinden duydm. Demekki boyle seylerle ilgileniyorlar ki kendileri bize iftira atiyorlar

Oldurmaya çalışan sizsiniz eşinizin buna dair bir çabası yok üzgünüm ama hiç gerek yok bu bir şeyler aç davani de bakalım deyince geri vites yapacak bence yoksa şimdiye kadar acamazmiydi davayı

Bende böyle dusunuyrm ben ilk defa buyu filan esimin ailesinden duydm. Demekki boyle seylerle ilgileniyorlar ki kendileri bize iftira atiyorlar
Aynen öyle. Bak ben sana bişey diyim. Gizli mabed diye bir site var gir siteye yöneticileri var şimdi isimleri aklıma gelmiyor. Özelden iletisime geç. Size bakım yapsınlar. Biri bisey yapmışmı,yapılmışsa iptal ettir. Bide yıldızlarınıza baktır düşükse yükselttir. Ayrıca kitleme işlemleri var birdaha kimse size bisey yapamaz. Bu arada siteye nereden girersen gecmisi temizle. Eşin falan görür gerçekten bana büyü yaptın demesin

Bende böyle dusunuyrm ben ilk defa buyu filan esimin ailesinden duydm. Demekki boyle seylerle ilgileniyorlar ki kendileri bize iftira at
Aynen öyle. Bak ben sana bişey diyim. Gizli mabed diye bir site var gir siteye yöneticileri var şimdi isimleri aklıma gelmiyor. Özelden iletisime geç. Size bakım yapsınlar. Biri bisey yapmışmı,yapılmışsa iptal ettir. Bide yıldızlarınıza baktır düşükse yükselttir. Ayrıca kitleme işlemleri var birdaha kimse size bisey yapamaz. Bu arada siteye nereden girersen gecmisi temizle. Eşin falan görür gerçekten bana büyü yaptın demesin
Linki var mi tam sitenin bulamadm ben farkli seyler cikio

Bende böyle dusunuyrm ben ilk defa buyu filan esimin ailesinden duydm. Demekki boyle seylerle ilgileniyorlar ki kendileri bize iftira at

Linki var mi tam sitenin bulamadm ben farkli seyler cikio
Harf hatası yapmışım. "...."

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün değil ama belli ki bir gün yolun sonu gözükecektir. Kim kaç yıl katlanabilir şu huzursuzluğa ve mutsuzluğa? Hele ki şu devirde. Daha mutlu olabilirsiniz ama o eşle ve ailesiyle değil.

Kadının sayılmadığı evliliğe yuva denilmez ki? Kuş yuvasında bile erkeğin dişiye bir seviyede saygısı olur, sizinki olsa olsa köle hayatı!
Bırakın dağılsın “yuva”nız

Aman bırakın inceldiği yerden kopsun dünyaya bu insanların kahrını çekmeyemi geldin olmuyorsa olmasın

Arkadaşım kendine gel önce bir otur sakinleş eşini seviyorsin bunca yaptığın şey bu yüzden ona yorumluyorum ama sen sürekli birseyelri ispatlayarak yasamayazsin bn de o kdr şey ispatladim yasadm tek değilsin eline hicbirsey gecmeyecekkkk bunu soyluyeyim takı bir gün bunu kendi anlayana kadar bunu ona sen anlayamazsın kendi anlamadgi görmediği sürece sadece kendini yorarsan can çıkar huy çıkmaz kayinvaldenizde değişmeyecek esinizde ona inanmaktan annesi anliyrm ama doğru görüyor onu çünkü Allah'a dua et bırak bu kdr çabalama kovalanan herkes kaçar sen kovaladikca sarf ettikçe o devam edecek tamm de bırak bnde yoruldum daha cabalamiyrm de Allah evladini bağışlasın sen sağlıklı ol ki çocuğun da sağlıklı şekilde büyüsün onun için kendini bırakma ins bir gün gerçekleri görecektir ama ne zmannn.... O zmana kadar sen inandirmaya çalışıp kendini neden yoruyorsun ki

Bacım, eşin şerefsizin bayrak taşıyanı.
Bu adamla evli kalıp akıl sağlıgından olmak mı istiyorsun der misin ?
Sen bu hayatı hakediyor musun ?
İftira atan kişi attıgı iftirayı kanıtlamakla mükelleftir, sen değil.
Ailen neden bu pisliklerle bir araya gelip iftiraları ıspatlama peşine düşsün ki, gurur denilen şey var.
Oldu canım, iftiramı atayım ailece bize gelsin ispatlasınlar.
Bu adamla sonunuz yok, bugün olmasa yarın başka sebeb yüzünden boşanmak isteyecek.
O boşanmak istiyorsa madem al kanıtlarını git avukata.
Reziller

X