Yüz için hangi nemlendiriciyi önerirsiniz ?

ahbekizim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
3
1
22
Arkadaşlar merhaba hassas bir cilde sahibim en ufak bir şeyde cildim kızarıyor. Yüzümde aynı şekilde iple yüzümü biraz sertçe aldıktan sonra kızarıyor yara gibi birkaç gün böylece kalıyor arko nem Hindistan cevizi yağı krem kullanıyordum herhangi bir sorun yaşamadım ama ben daha etkili ve güvenilir bir krem kullanmak istiyorum öneriniz nedir?
Biraz da bütçeye uygun olursa sevinirim

Son düzenleme:
Bu tarz ürünlerin yüze kullanılması bana yanlış geliyor. El yüz vücut kremi nasıl olabiliyor mesela vücudumla yüzüm nasıl aynı hassasiyette olabilir ki aynı nemlendirici işe yarasın...

Ben Bioderma ya da La Roche Posay kullanıyorum nemlendirici. En son sorduğumda 250 civarlarındaydı. Cerave de olabilir denemedim ama bi sonraki ay onu deneyeceğim ben de. Seviliyor genelde

Cildiniz hassas sadece. Benimde öyle elmacık kemiği özellikle hafif dokunsan bile kızarır. Sivilce kurutan jeller sürünce hassasiyet pek göstermez ancak kaşımak olsun havanın sıcaklığı olsun hemen kızarırım. Ve bahsettiğiniz kremi yüzünüze sürmeyin bence. Doktora gittiniz mi? Bi ara Avene markasının termal suyunu kullanıyordum o iyi geliyordu ama şimdi oda pahalıdır. Güneş kremini de yaz kış kullanın.

X