Yüz ve boyun germe ameliyatı sonrası kulak memesi altında şişlik ve akıntı

turkankora

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2023
62
22
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 15 gün evvel yüz germe ve boyun germe estetik ameliyatı oldum ameliyatın 3 günü her iki kulak memesi altında da yumru şeklinde şişlik oldu sağ taraftaki şişlik geçti ama sol taraftaki şişlik halen duruyor ve yemek yerken kulak memesinin altındaki dikişten sıvı akıntısı oluyor bayağı da fazla 3 peçeteyi ıslatacak kadar fazla bir akıntı oluyor doktoruma sorduğumda hiçbir şey söylemiyor düzelecek düzelecek antibiyotiğini kullanmaya devam et diyor benim yaptığım araştırmalarda pek sağlıklı bilgiye ulaşamadım başına böyle bir hal gelen ve bunun ne olduğunu bilen varsa lütfen bana yol gösterebilir mi çok üzülüyorum ne yapacağımı bilmiyorum 2 gün evvel doktorla randevum vardı dikişlerim alınacaktı fakat doktor bir şeyler hissetti ki dikişlerimi bir hafta sonra alınsın diye erteledi ve eve geldim normal verdiği merhemi kullanıyorum bir de antibiyotik içiyorum ama onun dışında sol tarafında yemek yerken ağrı ve akıntı halen devam ediyor ne yapacağımı bilmiyorum bu konuda tecrübesi olan veya da bilgisi olan lütfen bana yazabilir mi yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 15 gün evvel yüz germe ve boyun germe estetik ameliyatı oldum ameliyatın 3 günü her iki kulak memesi altında da yumru şeklinde şişlik oldu sağ taraftaki şişlik geçti ama sol taraftaki şişlik halen duruyor ve yemek yerken kulak memesinin altındaki dikişten sıvı akıntısı oluyor bayağı da fazla 3 peçeteyi ıslatacak kadar fazla bir akıntı oluyor doktoruma sorduğumda hiçbir şey söylemiyor düzelecek düzelecek antibiyotiğini kullanmaya devam et diyor benim yaptığım araştırmalarda pek sağlıklı bilgiye ulaşamadım başına böyle bir hal gelen ve bunun ne olduğunu bilen varsa lütfen bana yol gösterebilir mi çok üzülüyorum ne yapacağımı bilmiyorum 2 gün evvel doktorla randevum vardı dikişlerim alınacaktı fakat doktor bir şeyler hissetti ki dikişlerimi bir hafta sonra alınsın diye erteledi ve eve geldim normal verdiği merhemi kullanıyorum bir de antibiyotik içiyorum ama onun dışında sol tarafında yemek yerken ağrı ve akıntı halen devam ediyor ne yapacağımı bilmiyorum bu konuda tecrübesi olan veya da bilgisi olan lütfen bana yazabilir mi yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür eder
Ben henuz yuz germe yaptirmadim ama akinti olduguna gore mikrop kapmis. Akinti olan yerde morarma da var mi ? Varsa eger daha kotuye gidiyordur. Baska bir doktora gorunun lutfen estetik cerrah olmasi sart degil. Mikrop kapma ciddi bir duzeye ulasmadan onlem alirsiniz yada onemli birsey degildir iciniz rahatlar, stresten kurtulursunuz. Doktorunuz kim ?

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 15 gün evvel yüz germe ve boyun germe estetik ameliyatı oldum ameliyatın 3 günü her iki kulak memesi altında da yumru şeklinde şişlik oldu sağ taraftaki şişlik geçti ama sol taraftaki şişlik halen duruyor ve yemek yerken kulak memesinin altındaki dikişten sıvı akıntısı oluyor bayağı da fazla 3 peçeteyi ıslatacak kadar fazla bir akıntı oluyor doktoruma sorduğumda hiçbir şey söylemiyor düzelecek düzelecek antibiyotiğini kullanmaya devam et diyor benim yaptığım araştırmalarda pek sağlıklı bilgiye ulaşamadım başına böyle bir hal gelen ve bunun ne olduğunu bilen varsa lütfen bana yol gösterebilir mi çok üzülüyorum ne yapacağımı bilmiyorum 2 gün evvel doktorla randevum vardı dikişlerim alınacaktı fakat doktor bir şeyler hissetti ki dikişlerimi bir hafta sonra alınsın diye erteledi ve eve geldim normal verdiği merhemi kullanıyorum bir de antibiyotik içiyorum ama onun dışında sol tarafında yemek yerken ağrı ve akıntı halen devam ediyor ne yapacağımı bilmiyorum bu konuda tecrübesi olan veya da bilgisi olan lütfen bana yazabilir mi yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

Ben henuz yuz germe yaptirmadim ama akinti olduguna gore mikrop kapmis. Akinti olan yerde morarma da var mi ? Varsa eger daha kotuye gidiyordur. Baska bir doktora gorunun lutfen estetik cerrah olmasi sart degil. Mikrop kapma ciddi bir duzeye ulasmadan onlem alirsiniz yada onemli birsey degildir iciniz rahatlar, st cevap için teşekkür ederim arkadaşım bu akıntı iltihaba benzemiyor bildiğiniz su kokusuz renksiz şeffaf bir su bu buna başka bir akıntı diyorlar ama şu an anımsayamadım internetten okudum sanki kabakulak geçirdiniz mi çocukken bilmiyorum kabakulak geçirirsiniz de iki tarafınıza böyle bir ağrı olur ya yemek yerken falan o şekilde boğarım morarma vesaire yok tek tarafta şu an göründüğü gibi antibiyotik kullanıyorum dikişlerim bir alınsın dikişler alındıktan sonra da geçmezse o zaman tabii ki bir devlet hastanesine gidip kulak burun boğazcı ve başka doktor gerekirse ona muayene olacağım yani gecikmekten tabii ki korkarım ama öncelikle dikişlerimin alınmasını bekliyorum ben de hastane enfeksiyonundan şüpheleniyorum yani hiç böyle bir şey yaşamadım ama hastane enfeksiyonu olursa bu şekilde akıntı nfeksiyon vesaire gibi şeyler olduğunu duymuştum doktorumun ismini buradan yazmıyorum ama İstanbul'dan bir doktor kendisi daha sonra tabii ki yazacağım

Ben henuz yuz germe yaptirmadim ama akinti olduguna gore mikrop kapmis. Akinti olan yerde morarma da var mi ? Varsa eger daha kotuye gidiyordur. Baska bir doktora gorunun lutfen estetik cerrah olmasi sart degil. Mikrop kapma ciddi bir duzeye ulasmadan onlem alirsiniz yada onemli birsey degildir iciniz rahatlar, stresten kurtulursunuz. Doktorunuz kim ?
Yeniyim yanlış bir yere ya da yanlış şekilde yazarsam şimdiden kusuruma bakmayın lütfen iltihap enfeksiyon olmuş olsa gene bir herhangi bir iltihap olsa gerek şu an antibiyotik kullanıyorum doktorun vereceği de antibiyotik bence o yüzden birazcık daha bekleyip en azından dikişlerim alınana kadar haftaya kadar bekleyip ona göre de gerekli girişimlerde bulunacağım şu an dediğim gibi çok yeni henüz yani zaten antibiyotik de kullanıyorum dikişler bir alınsın yine bu şekilde devam ederse tabii ki doktorları vesaire gideceğim yapan doktor kendisi hiçbir şey söylemiyor şu oldu veya bu oldu demiyor sadece düzelecek düzelecek antibiyotiğine devam et diyor ama ne olduğu konusunda hiçbir şey söylemiyor gittiğimde de dikişlerimi almadı zaten erteledi

Iltihap ciddi boyutlara ulasirsa sinirlere zarar veriyormus. Realself de birinin yorumunu okumustum. Karaca Basaran a yuz germe ameliyati olmus ve yurtdisi hastasi oldugu icin ulkesine donmus. Iltihap olan yerde morarma ve sinir hasari olmus, o yuzden cok yakindan takip edin lutfen. Boyle seyleri okuyunca benim basima gelmis gibi uzuluyorum cunku ben de yakin zaman da dusunuyorum ameliyat. Ozelden doktor adini yazabilirmisiniz ? Umarim bir an once iyilesirsiniz ve sonuc istediginiz gibi olur. Takipteyim. Sevgiler:KK200:

Iltihap ciddi boyutlara ulasirsa sinirlere zarar veriyormus. Realself de birinin yorumunu okumustum. Karaca Basaran a yuz germe ameliyati olmus ve yurtdisi hastasi oldugu icin ulkesine donmus. Iltihap olan yerde morarma ve sinir hasari olmus, o yuzden cok yakindan takip edin lutfen. Boyle seyleri okuyunca benim basima gelmis gibi uzuluyorum cunku ben de yakin zaman da dusunuyorum ameliyat. Ozelden doktor adini yazabilirmisiniz ? Umarim bir an once iyilesirsiniz ve sonuc istediginiz gibi olur. Takipteyim. Sevgiler:KK200:

Canım ilgine çok tşk ederim bugün Dr gittim enfeksiyon dedi tükürük altı bezler tıkanmıs şismiş ondan olmuş
Ben henuz yuz germe yaptirmadim ama akinti olduguna gore mikrop kapmis. Akinti olan yerde morarma da var mi ? Varsa eger daha kotuye gidiyordur. Baska bir doktora gorunun lutfen estetik cerrah olmasi sart degil. Mikrop kapma ciddi bir duzeye ulasmadan onlem alirsiniz yada onemli birsey degildir iciniz rahatlar, stresten kurtulursun

Canım ilgine çok teşekkür ederim dün doktora gittim kulak burun boğaz doktoruna güzelce baktılar bana ultrasona da girdim cilt dokusunun altında kulak altında tükürük bezinde enfeksiyon varmış onun için antibiyotik ve ağrı kesici verdi ve geçeceğini söyledi bu şekilde çok şükür biraz rahatladım belki başka insanlara faydam olur diye de buraya yazmak istedim durum bu İnşallah düzelecek şimdi daha iyiyim çok teşekkür ederim sana

Canım ilgine çok teşekkür ederim dün doktora gittim kulak burun boğaz doktoruna güzelce baktılar bana ultrasona da girdim cilt dokusunun altında kulak altında tükürük bezinde enfeksiyon varmış onun için antibiyotik ve ağrı kesici verdi ve geçeceğini söyledi bu şekilde çok şükür biraz rahatladım belki başka insanlara faydam olur diye de buraya yazmak istedim durum bu İnşallah düzelecek şimdi daha iyiyim çok teşekkür ederim san
Ciddi bisey olmamasina sevindim canim. Cok gecmis olsun yeniden .

Merhaba, umarım iyileştiniz. Çok geçmiş olsun. Ben burda yeniyim. En kısa zamanda bende yüz boyun germe ameliyatı düşünüyorum. Siz sonuçtan memnunmusunuz? Dr unuz kimdi?

Ben henuz yuz germe yaptirmadim ama akinti olduguna gore mikrop kapmis. Akinti olan yerde morarma da var mi ? Varsa eger daha kotuye gidiyordur. Baska bir doktora gorunun lutfen estetik cerrah olmasi sart degil. Mikrop kapma ciddi bir duzeye ulasmadan onlem alirsiniz yada onemli birsey degildir iciniz rahatlar, stresten kurtulursunuz. Doktorunuz

Merhaba, umarım iyileştiniz. Çok geçmiş olsun. Ben burda yeniyim. En kısa zamanda bende yüz boyun germe ameliyatı düşünüyorum. Siz sonuçtan memnunmusunuz? Dr unuz kimdi?
Merhaba henüz çok yeni yaralarım henüz şiş ve iyileşmedi tedavinin devam etmekte netice için bir şey söylemek için şu an çok erken ama şu an tabii ki çok memnuniyetsizim ve üzgünüm artık fırsat dakikadan sonra yapacak bir şey yok Bir an evvel yaralarımın kapanıp sağlığıma kavuşmayı istiyorum yukarıda doktorumun ismini yazmıştım siz kaç yaşındasınız ve kime nerede yaptırmayı düşünüyorsunuz estetik ameliyatınızı lütfen çok iyi karar verin çok iyi araştırın

Merhaba henüz çok yeni yaralarım henüz şiş ve iyileşmedi tedavinin devam etmekte netice için bir şey söylemek için şu an çok erken ama şu an tabii ki çok memnuniyetsizim ve üzgünüm artık fırsat dakikadan sonra yapacak bir şey yok Bir an evvel yaralarımın kapanıp sağlığıma kavuşmayı istiyorum yukarıda doktorumun ismini yazmıştım siz kaç yaşındasınız ve kime nerede yaptırmayı düşünüyorsunuz estetik ameliyatınızı lütfen çok iyi karar verin çok iyi araştırın
Cevap için çok teşekkür ederim. Aylardır araştırıyorum, korkudan karar veremedim. Ben 48 yaşındayım ve İstanbul’da olmayı düşünüyorum. Dr.Cem Payaslı ve Dr. Mirza Fırat çok pahalı, Dr. Karaca Başaran dan henüz fiyat bekliyorum..ama Eylül sonlarına doğru olmam lazım ve artık karar vermeliyim..sizin Dr un adını göremedim?

Cevap için çok teşekkür ederim. Aylardır araştırıyorum, korkudan karar veremedim. Ben 48 yaşındayım ve İstanbul’da olmayı düşünüyorum. Dr.Cem Payaslı ve Dr. Mirza Fırat çok pahalı, Dr. Karaca Başaran dan henüz fiyat bekliyorum..ama Eylül sonlarına doğru olmam lazım ve artık karar vermeliyim..sizin Dr un adını göremedim?
Doktorun Muhammed Ali Yusufoğlu ismi ismini verdiğiniz doktorların iyi olduğunu ben de duyuyorum takip ediyorum ama onların ücretleri çok yüksektir diye düşünüyorum ben bir araştırma yapmıştım çok çok yüksekti en uygun bura olduğu için ben 17 doktor arasında en uygun fiyatı bu kişi verdiği için ben bu kişiye gittim ameliyat oldum hani ben de isterdim en iyi yere ameliyat olayım ama maalesef bütçemediğim durumun buna imkan veremedi bu arada ben de sizin yaşlarınızı yakınım ama sizden ricam lütfen mümkünse hastaları ile görüşün ameliyat olmuş süreçteki hastalarını bulun hastalarıyla görüşün

Siz kime yaptırmayı düşünüyorsunuz yüz ve boyun germe? Bende artık acil karar vermeliyim ama tüm Dr kat hakkında olumsuz yazıları okudukça çok korkuyorum
Bu forumdan takip ettigim kadariyla memnuniyet orani en yuksek olan doktor Erhan Eryilmaz. Simdiye kadar bir sikayet okumadim hakkinda ama tabiki kesin bir karar vermedim hala arastirmadayim.

Doktorun Muhammed Ali Yusufoğlu ismi ismini verdiğiniz doktorların iyi olduğunu ben de duyuyorum takip ediyorum ama onların ücretleri çok yüksektir diye düşünüyorum ben bir araştırma yapmıştım çok çok yüksekti en uygun bura olduğu için ben 17 doktor arasında en uygun fiyatı bu kişi verdiği için ben bu kişiye gittim ameliyat oldum hani ben de isterdim en iyi yere ameliyat olayım ama maalesef bütçemediğim durumun buna imkan veremedi bu arada ben de sizin yaşlarınızı yakınım ama sizden ricam lütfen mümkünse hastaları ile görüşün ameliyat olmuş süreçteki hastalarını bulun hastalarıyla görüşün

Evet gerçekten hocaların ücretleri çok yüksek. Bende bu yüzden tereddüt ediyorum. Dr. Özlem Çolak ile bugün görüntülü görüştüm, çok tatlı bir bayan ama pek fotoğraf paylaşmıyor, bende kararsızım maalesef

Bu forumdan takip ettigim kadariyla memnuniyet orani en yuksek olan doktor Erhan Eryilmaz. Simdiye kadar bir sikayet okumadim hakkinda ama tabiki kesin bir karar vermedim hala arastirmadayim.
Evet Dr. Erhan Eryılmaz dan fiyat bilgisi aldım. Siz ameliyat ne zaman olacaksınız? Bu arada Dr. Erhan sigarayı 6 ay önce bırakmamı istiyor. Ben anca bir ay önce bırakabilirim

Evet Dr. Erhan Eryılmaz dan fiyat bilgisi aldım. Siz ameliyat ne zaman olacaksınız? Bu arada Dr. Erhan sigarayı 6 ay önce bırakmamı istiyor. Ben anca bir ay önce bırakabilirim
Ben yurtdisindayim su an. Bu yilin sonunda gidicem Istanbul a. Dr.Cem Payaslı ve Dr. Mirza Fırat isimlerini nerden duydunuz yani ameliyat olupta memnun kalan yakinlariniz mi var ?

X