Yüz ve boyun germe ameliyatı sonrası kulak memesi altında şişlik ve akıntı

Bu forumdan takip ettigim kadariyla memnuniyet orani en yuksek olan doktor Erhan Eryilmaz. Simdiye kadar bir sikayet okumadim hakkinda ama tabiki kesin bir karar vermedim hala arastirmadayim.
Ben Dr Erhan Eryılmaz ile iletişime geçtim ama yazılarak çabuk dönmüyorlar. Bende 3 hafta sonraya ameliyat düşünüyorum. Yanliz Erhan hocada fotoğraflarda beni rahatsız eden kulak önü kesiyi Alına kadar uzatmış. Bôyle bir teknik kimse uygulamıyor. Saçın başladığı yerde kesi bitmeli. Benimde artık acil karar vermem lazım. Korkuyorum

Ben Dr Erhan Eryılmaz ile iletişime geçtim ama yazılarak çabuk dönmüyorlar. Bende 3 hafta sonraya ameliyat düşünüyorum. Yanliz Erhan hocada fotoğraflarda beni rahatsız eden kulak önü kesiyi Alına kadar uzatmış. Bôyle bir teknik kimse uygulamıyor. Saçın başladığı yerde kesi bitmeli. Benimde artık acil karar vermem lazım. Korkuyorum
Canım o alana kadar uzatılan kesi resmini bana bir gönderebilir misiniz bildiğim kadarıyla size yardımcı olmaya çalışayım ama bence çok iyi düşünün çok iyi araştırın dediğim gibi öncesi hastalıklarında onlar o kişilere tedavi olan kişileri bizzat bularak ameliyatlı olan kişilere onlarla görüşme yapın çok

Canım o alana kadar uzatılan kesi resmini bana bir gönderebilir misiniz bildiğim kadarıyla size yardımcı olmaya çalışayım ama bence çok iyi düşünün çok iyi araştırın dediğim gibi öncesi hastalıklarında onlar o kişilere tedavi olan kişileri bizzat bularak ameliyatlı olan kişilere onlarla görüşme yapın çok

Burda çok yeniyim resim atabilirmiyim bilmiyorum. Ama instagramda Dr. Erhan Eryılmaz sayfasına girerseniz öncesi sonrası fotoğraflarda çok belli. İnanın 3 aydır araştırmasıyım Dr kalmadı. Geçen Dr Karaca Başaran yabancı hasta ile yazıştım çok memnun ama çok talihsiz hasta yorumunda okudum. Yani çok zor ama benim tarih geliyor.

IMG_3659.png

Ben yurtdisindayim su an. Bu yilin sonunda gidicem Istanbul a. Dr.Cem Payaslı ve Dr. Mirza Fırat isimlerini nerden duydunuz yani ameliyat olupta memnun kalan yakinlariniz mi var ?
İkisinde çok fazla yüz ameliyatı yapıyor ve hastaları çok memnun. Her ikisininde fiyatı çok uçuk, hatta Mirza bir tik daha pahalı. Bende bugün Dr Karacahan Başaran araştırıyorum. Onda memnun olanda var olmayanda. Kafam çok karisti

Sakak germeyi endoscopic yapmadigi icin mi acaba kesiler alina kadar uzaniyor. Bunun nedenini Erhan hocaya sordunuz mu ?

İkisinde çok fazla yüz ameliyatı yapıyor ve hastaları çok memnun. Her ikisininde fiyatı çok uçuk, hatta Mirza bir tik daha pahalı. Bende bugün Dr Karacahan Başaran araştırıyorum. Onda memnun olanda var olmayanda. Kafam çok karisti
Pahali derken nedir bu doktorlarin ucretleri? Her doktorun basarisiz ameliyati olabilir onemli olan bunun arkasinda durup telafi etmeye calismasi, yari yolda birakmamasi ama malesef Karaca Basaran oyle degilmis. Realself de hasta yorumunu okudum gercekten dehsete dustum.

Merhaba, umarım iyileştiniz. Çok geçmiş olsun. Ben burda yeniyim. En kısa zamanda bende yüz boyun germe ameliyatı düşünüyorum. Siz sonuçtan memnunmusunuz? Dr unuz kimdi?
Bu ameliyatlar ne kadar pahalıymış yaa.dr 105 bin fiyat verdi o da pazarlıkla son fiyat🙄endoskopik yüz germe kaş kaldırma bu arada işlem.

Erhan eryilmaz dan bende randevu aldım ama ayaklarım gitmedi neden bilmem.gidip görüşmek istyrm size fiayt bilgisi verdi mi

Benimkisi endoskopik yüz germe kaş kaldırma 105 bin indirimli hali aslında Erhan beyle kiyasladigim da kafa kafaya fiyat tutarları

Doktorun Muhammed Ali Yusufoğlu ismi ismini verdiğiniz doktorların iyi olduğunu ben de duyuyorum takip ediyorum ama onların ücretleri çok yüksektir diye düşünüyorum ben bir araştırma yapmıştım çok çok yüksekti en uygun bura olduğu için ben 17 doktor arasında en uygun fiyatı bu kişi verdiği için ben bu kişiye gittim ameliyat oldum hani ben de isterdim en iyi yere ameliyat olayım ama maalesef bütçemediğim durumun buna imkan veremedi bu arada ben de sizin yaşlarınızı yakınım ama sizden ricam lütfen mümkünse hastaları ile görüşün ameliyat olmuş süreçteki hastalarını bulun hastalarıyla görüşün
Karaca başaran için realselfde çok kötü yabancı hasta yorumları okudum bir göz atın isterseniz

X