Yuzdeki Gozenekleri Sikilastirmak Icin.....???

valla kızlar gözenekleri sıkıştırdığını bilmiyorum ama bir orta boy çiğ patatesi rendeleyin. suyunu süzüp yüzünüze sürün kalan patates rendelerini de yüzünüze yapıştırın biraz zor ama 20 dk kadar bekletip yıkayın.sonuç mükemmel....kolay gelsin..

arkadaşlar hiç uğraşısız bi tonik söyleyimmi size.
bana bunu cilt uzmanı önerdi kendiside kozmetik ürünlere allerjisi olduğundan kullnıyomuş. gülsuyu harika bir tonik diyebilirim.
bende rosensenin gülsuyunu almıştım çok iyi geldi. şimdi bütün ürünlerini kullanıyorum. kozmetik içermediği için hiç bir zararı yok.

ben de gülsuyu kullanıyorum. 1 hafta gibi bir sürede gözeneklerin sıkılaştıgını fark ettiğimi söyleyebilirimm. sabah akşam siliyorum yuzumu gulsuyuyla. yalnız suyu buzdolabında saklayın kızlar, yoksa ekşir. hem dolaptan alıp yuzunuze sürdüğünüzde şahane bir ferahlık oluyor. kesinlikle tavsiye ederim, cildimize zarar veren kozmetikler yerine bunu kullanmak çok mantıklı, hiçbir yan etkisi yok çünkü.

kuşburnunu demleyin ve tonik olarak yuzunuze pamukla bunu kullanın.hem gözenekler tamamen sıkılaşacak hem de doğal bir toniginiginiz olacak.suna dumankaya nın yavsiyesidir.uyguladım ve sonuc mukemmel:)

Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim.Gulsuyu kesinlikle cilticin cok faydali ayrica limonda birebir gozenekler icin ama hashas cilt tipine sahip olanlarda fazla bekletmemek gerekir.

ben as önce yumurta akını denedim.cildim yağlı.acaip kurutuo.pırıl pırıl kalıo.ben bunu cilt sıkılaşsın die yapıom.ama daha ilk denemem.galiba işe yarıyacak .deneyin sizde kaydirigubbakcemile3

bende cok cekiyorum su gözeneklerden bir yerde okumustum cilek yagı sıkılastırıyor diye bugün aldım sürdüm ama hiçde sıkılasmadı:1no2:

bende cok cekiyorum su gözeneklerden bir yerde okumustum cilek yagı sıkılastırıyor diye bugün aldım sürdüm ama hiçde sıkılasmadı:1no2:
arkadaşım bigünde dünyanın hangi süper olaganustu muhtesem kliniğinde gözenekler sıkılaşır bi araştır gel bana da söyle olur mu?
garipsiniz vallahi
bigün kullanıp sıkılaşmasını beklemek de neyin nesi?
sihirli değenek mi bu?

yumurta akını annem ve halamda çok kullanıodu çokta memnunlardı
hatta yumurta akı,bir çay kaşığı bal ve 2-3 damla da limon suyu ile karışım yapıolardı cildi çok güsel yapıo ama benim cildim çok hassas hemen kaşınmaya ve kızarmaya başlıooo :KK43:

ben as önce yumurta akını denedim.cildim yağlı.acaip kurutuo.pırıl pırıl kalıo.ben bunu cilt sıkılaşsın die yapıom.ama daha ilk denemem.galiba işe yarıyacak .deneyin sizde kaydirigubbakcemile3

canım akı ayırıp çırpıp direk sürüyomusun hiçbişi katmadan nasıl yaptın kaç dk beklettin göz altlarınada sürdün mü

arkadaşım bigünde dünyanın hangi süper olaganustu muhtesem kliniğinde gözenekler sıkılaşır bi araştır gel bana da söyle olur mu?
garipsiniz vallahi
bigün kullanıp sıkılaşmasını beklemek de neyin nesi?
sihirli değenek mi bu?

beni terslemenize gerek yoktu,ben sadece görüsümü bildirdim...

arkadaşlar çok güzel şeyler paylaşmışsınız..ama ben gülsuyunun yağlı ciltlerde gözenekleri daha da açtığını duymuştum..kararsız kaldım yaaaa :KK43:( gözenekler için dermoday tonik kullanıyorum ama o da işe yarıyor mu yaramıyor mu anlamadım valla..

bndede o sorun var ya yağdan dolayı oluo malesef :KK43: eczacıya sormuştum benzamycin tropikal jel almamı önerdi dha hastneye gidip yazdıramadm inş o ii glr

benim de cildim aşırı yağlı ve gözenekli. sıkılaştırıcı tonik kullanan var mı? memnun olduğunuz ya da hiç memnun kalmadığınız ürünleri nasıl kullandığınızla beraber yazar mısınız?
bu arada bu benim kk ya ilk mesajım. aranıza bugün katıldım :kedi:

benım de cıldım yaglı we gozeneklı bende bır suru yontem kullandım ama cıldım hassa oldugundan ters tepkı yaptı sıvılcelerım arttı tekrardan basa dondum we 1 yıldır sıvılcelerım ıcın tedawı gordum we sonunda azaldı artık kendı halıne bıraktım

cılde kolonya asla surmeyın aynı sekılde goz altınada lımon surmekten kacıcnın

X