YÜZMEYLE İLGİLENENLER BAKABİLİR Mİİ?

xxxninaxxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2015
21
2
27
Merhabaa öncelikle konuyu açıcak başka yer bulamadım umarım doğrudur :KK15: neyse aranızda yüzmeyle uğraşanlara veya konuyla ilgili bilgisi olanlara bir soru yöneltmek istiyorum.Bu sene üniversiteye başladım ikinci öğretimim eskiden spor filan yapıyodum ama uzun süredir hiç bir şeyle uğraşmıyodum neyse konuya geliyorum aslında çok güzel yüzerim genlerden mi bilemiycem ama bizim bütün sülale iyi yüzer hem de hiç kursa gitmişliğim ve ya uzun süreli yüzmüşlüğüm olmadan tatilden tatile işte neyse bu sene tatilde çok kişi gelip çok iyi yüzüyosun profesyonel misin dedi aslında her sene diyen oluyor ama işte benim kafama soktular zaten vücudum yüzmeye de çok uygun doktor da beni yönlendirmeye çalışmıştı fakat okuldu filan uğraşmadım neyse belediyelerin açtığı kursa gidiyim diyorum ilk önce bi en azından antreman olur hamlığımı atarım sonra da lisans almak istiyorum ama nasıl hiç bir bilgim yok araştırmama rağmen bulamadım da kesin bi bilgi bilgisi olanlar paylaşırsa çok mutlu olurum ay bide çatlaklarım bugüne kadar büyük bi engeldi yüzmeye atılmama bunu da belirtiyim dedim:110:Son olarak da omuzlarımın daha fazla gelişmesini de istemiyorum 18 yaşındayım bu saatten sonra gelişmez zaten filan dediler öyle mi?Çok da soru sordum ama şimdiden teşekkürler:KK22:

Lisans konusunda benimde bilgim yok.
Çatlaklar kısmına hiç takılmayın. Vücudunuz sıkılaştıkça o da azalır.
Omuzlar genişler evet ama yüzücü omuzları çok güzel duruyor bence.

X