yuzsuz arkadaş 😁

🤣 ben gelirim sen gelme diyecek inan. ben 3 cocukla kimseye gitmiyorum rahatsilik olmasin diye. ama.beni dusunen yok 😒
bu böyle çok gülünecek bişey değil amma emoji koymuşsunuz
yüzsüz ve çıkarcı
yukarıda bir arkadaş yazmış eşinizi bahane edin
ya da açık açık direkt söyleyin

merhaba arkadaşlar benim bi arkadasim var bi ortamda taniştik bana numarani ver dedi bende verdim. bi kac gun sonra sana gelecegim dedi bende bir iki gune kendim davet edecegim olurmu dedim tamam dedi. o arada bi suru musafirim geldi bi hafta falan ertelendi sonra dedi niye hala haber yok gel diyecekdin hani? dedim tamam yarin gel. uc bebekle yemek hazirladim tatlilar falan cay kahve neyse geldi yedik ictik aksama kadarda oturdu gitdi. ondan sonra her gun ariyo geliyorum diye geldide gitmiyo eşimde diyo bidaha gelmesin 😁bu arada evimiz sadece iki kucuk oda o kizda geldiyi zaman gitmek bilmiyo esimde o rahatsiz olmasin diye ya evden gidiyo yada cocuklarin otasinda bekliyo ama beklede bekle gitmiyo 🤣 bende bu aralar baktim ariyo acmadim aksama kadar aradi sonuda mecbur actim diyo sizie gelecim diyemi acmiyison bende yok duymamisim dedim. tamam dedi ama gelince artik aramiycam direk gelicem dedi. bide diyo kardesimide getircem annemide getircem 😁🤣🤣 simdi ben buna ne soylesem ki acaba uc bebekle kendime zamanim yok nasil soylesemki kalbini kirilmasa eşimle kavqa ediyoruz onun yuzunden 😒gelse bi cay icse bi kahve icse gitse sorun diyil ama gitmek bilmiyo.

Yani açıkça hergün müsait olmuyorum bukadar sık görüşmek istemiyorum diyebilirsin.

Eee sonra ne oldu ? Merak ediyorum ben, yarıda kesmeyin şöyle hikayeleri :KK53:
Aldı mı çocukları :KK53:
Ne alması almadı.
Aram çok iyiydi sevdiği pastanın yarısı gönderirken, evinde yaparken.
Birden soğuduk.
Bi sıcak bi soğuk pastörize edemedik birbirimizi😂

Keşke şu insanların gibi %5 i kadar olabilseydim hayatım çok başka olurdu.

Son düzenleme:
e siz de gidin arayın gidin. çok saçma yani hep o geliyormuş. bir de yeni tanışmışsınız. Her türlü insan var. Allah korusun. Müsait değilim deyin. 3 Çocukla kabul edemeyeceğim deyin.

merhaba arkadaşlar benim bi arkadasim var bi ortamda taniştik bana numarani ver dedi bende verdim. bi kac gun sonra sana gelecegim dedi bende bir iki gune kendim davet edecegim olurmu dedim tamam dedi. o arada bi suru musafirim geldi bi hafta falan ertelendi sonra dedi niye hala haber yok gel diyecekdin hani? dedim tamam yarin gel. uc bebekle yemek hazirladim tatlilar falan cay kahve neyse geldi yedik ictik aksama kadarda oturdu gitdi. ondan sonra her gun ariyo geliyorum diye geldide gitmiyo eşimde diyo bidaha gelmesin 😁bu arada evimiz sadece iki kucuk oda o kizda geldiyi zaman gitmek bilmiyo esimde o rahatsiz olmasin diye ya evden gidiyo yada cocuklarin otasinda bekliyo ama beklede bekle gitmiyo 🤣 bende bu aralar baktim ariyo acmadim aksama kadar aradi sonuda mecbur actim diyo sizie gelecim diyemi acmiyison bende yok duymamisim dedim. tamam dedi ama gelince artik aramiycam direk gelicem dedi. bide diyo kardesimide getircem annemide getircem 😁🤣🤣 simdi ben buna ne soylesem ki acaba uc bebekle kendime zamanim yok nasil soylesemki kalbini kirilmasa eşimle kavqa ediyoruz onun yuzunden 😒gelse bi cay icse bi kahve icse gitse sorun diyil ama gitmek bilmiyo.
kusura bakma esimde bende cocuklarimda rahatsiz oluyoruz bundan sonra seni evimize gelmeni istemiyoruz diye acik acik söyle ve hemen bloke et fazlada aciklama etmeden laf salatasina girmeden sen rahat esin rahat olursunuz evinizde yoksa hayatini zindana cevirir bu arsiz kadin baska kapi bulsun kendisini cekecek ben olsam öyle yapardim kimse benim evimin huzurunu bozamaz ancak ben izin verirsem gelebilirler bu isi uzatmadan kesmesini bilmelisin carsambanin gelecegi salidan bellidir bu kadin cat kapi olmadan kes at aranizdaki münasabeti

bu böyle çok gülünecek bişey değil amma emoji koymuşsunuz
yüzsüz ve çıkarcı
yukarıda bir arkadaş yazmış eşinizi bahane edin
ya da açık açık direkt söyleyin

Cok laubali Bi insansınız bence başınıza ne geliyorsa ondan geliyor biraz daha ciddi Bi duruşunuz olsun burda insanlar öneride bulunuyor gülme emojileri öpücük emojileri falan atıyorsunuz önce biraz ciddi olmayı ogrenin yoksa kimse size saygı duymaz basit biri gibi görünürsunuz
Taktiniz benim emojilerime kimin ne oldugu koydugu emojiden belli olmaz. ne çok insan var asla ne oldugunu belli etmeyen gozukmeyen yerden yorum yaparak kimse kaliteli olamaz. Hoşunuza gitmeyen şeylere yorum yapmayin. Bir kac tane uye var sürekli konulara dalir basitsin falansin filansin diye diye insanlari aşagilamaga çalisiyosunuz. Büyüklük tasalamakla kimse yücelmiyo.

musait değiliz hayır demeyi acilen öğrenmeniz lazım

Taktiniz benim emojilerime kimin ne oldugu koydugu emojiden belli olmaz. ne çok insan var asla ne oldugunu belli etmeyen gozukmeyen yerden yorum yaparak kimse kaliteli olamaz. Hoşunuza gitmeyen şeylere yorum yapmayin. Bir kac tane uye var sürekli konulara dalir basitsin falansin filansin diye diye insanlari aşagilamaga çalisiyosunuz. Büyüklük tasalamakla kimse yücelmiyo.
Sen, insanların senden faydalanmasindan sıkıldığın için konu açtın ve bununla ilgili bir çare arıyorsun degilmi bende sana öneride bulundum bu şekilde devam edersen göreceğin muamele de hep böyle olacak kompleks yapmana gerek yok.

Sen, insanların senden faydalanmasindan sıkıldığın için konu açtın ve bununla ilgili bir çare arıyorsun degilmi bende sana öneride bulundum bu şekilde devam edersen göreceğin muamele de hep böyle olacak kompleks yapmana gerek yok.
öneride bulunuken sayqisizlik gerekiyomu? uştelik kötü birşey yapmiş biri diyilim birisini kirmamak adina sakince nasil hall ederim diye konu açtim. Sagolsunlar bir çok arkadaş sayqilica bana iyi onerilerde bulundular.

öneride bulunuken sayqisizlik gerekiyomu? uştelik kötü birşey yapmiş biri diyilim birisini kirmamak adina sakince nasil hall ederim diye konu açtim. Sagolsunlar bir çok arkadaş sayqilica bana iyi onerilerde bulundular.
Saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum.sizin insanlarla dalga geçiyor gibi bir haliniz var

Saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum.sizin insanlarla dalga geçiyor gibi bir haliniz var
kimle dalga geçmişim seninlemi? ben asla dalqa geçmem kimseyle, sayqisizlikta etmem. sen oyle gorüyosun ne diyim yani. saygisizlik etdigini de dusunme hiç say gitsin.

X