Yüzüm ve elim uyuşuyor

Şimdilik çok ilaç kullanma ihtiyacım olmadığı için beni pek zorlamıyor. İlerde yaşlanınca ne olur orası muamma.
şöyle motive olabilirsin ,en azından parasetomol çok ağrı kesmede etkin olmadığı için en azından diğer ilaçlarla randıman alabilirsin ,ben diğerlerini kullanmadığım için dua okuyorum parola birlikte

Evet doktorum

Ayrıca asistan olmanız bir şeyi değiştirmez. Asistan doktor değilseniz tabi

Evet doktorum

Ayrıca asistan olmanız bir şeyi değiştirmez. Asistan doktor değilseniz tabi
Çok güzel lakin nörolog musunuz ? Çoğu nörologlar bile bizim yaptığımız tanı yöntemlerinde ki vakaları bilmiyorlardı branş ayrı bir şey doktorluk ayrı. Çok tebrik ederim fakat aşağılar gibi davranmanız hoşuma gitmedi açıkçası. Sonuçta reçete yazmadım işlem yazmadım bilgi aktarımı çok normal bir şey. Çok fazla sinir sıkışması ön tanısı hasta gördüm alan dersimi hep AA ile geçtim hani sağlıkçılar arasında ayrıştırmanızda doğru değil benden daha alt seviyede ki meslektaşım 20 senedir meslektedir ve daha bilgi bilir kalkıpta sen nesin tarzı bi yorum yapmam. Meslek hayatınızda başarılar dilerim.

Çok oldu 15 sene kadar.Fenomenler için söylediğine çok güldüm

Yoo asla, ben sizi aşağılamadım. Haddim de değil kimseyi aşağılamak. Sadece her işi uzmanına bırakmak lazım. Doktor olmayan birinin sağlıkla ilgili konularda kesin hükümlerde bulunmaması lazım. Ben bunu eleştirdim sadece. Kaldı ki size sadece tek cümle yazmıştım. Doktor musunuz? İdi o da. Bunda herhangi bir aşağılama olduğunu düşünmüyorum. Neyse polemik olmasın. İyi forumlar

Elbette polemik değil fakat soruda ki hissi sezdim ben tam olarak sorma amacınız farklıydı ki size de doktor musunuz derken bu yüzden güldünüz :) hastanelerde bile çoğu zaman kesin hükümde bulunamazken burda da mümkün değil ama fikir beyan edilebilir. Tüm kasların isimlerini ezbere bilir sinirlerin yerlerini tek hamlede tuttururdum hey gidi günler. Size de iyi forumlar hayırlı kandiller.

Uffffff buramm buramm ilim kokuyor.. MashaAllah İnshaAllah daha da başarılı ol..

valla benim babam buyuk ihtimalle sizin yasinizdan daha fazla suredir norosirurji profesoru, o bile kimseye ilac tavsiye etmez, telefondan tani koymaya calismaz. hastayi gozuyle gormeden hep acik uclu konusur. hikayeni dinleyeyim bile demez ilgilenmez yani nezaketen cevaplar sadece cunku hikayeyi dinlese bile bir sey demez. ozguveninize hayran kaldim.

ama bu asagilik kompleksiniz oldugu gercegini degistirmez. otrera sadece doktor musunuz demis, alinmissiniz hemen. evet doktor degilseniz kimseyi muayene etmeye tani koymaya calismayin. bildiginiz sinirlerin yerini kendi isiniz icin kullanin bene daha hayirli olur herkes icin.

norosirurji profesoru oldugunu ozellikle belirttim malum sizi “duz doktor” kurtarmiyor ya

Allah aşkına uzmanlığınız olmayan konuda yorum yapmayın yaa. Doktorları bu kadar basite indirgemeyin. Çok gördüyseniz gidin doktor olun. Bu ne ya herkes doktor

Fikir beyan edemezsiniz sağlık konusunda, ancak doktora yönlendirebilirsiniz. Buram buram ilim kokan yorumunuzu kendinize saklayın

Senin baban kim S Sunshine1 varken.

Vallahi inanamıyorum Muhtelif nerden açtın konuyu kız soru sormuş bildiğim kadarıyla yorum yapmaya çalıştım nedir bu saldırı doktor musunuz sorusunun altında ki aşağılama hissini aldım alınmadım aşağılık kompleksim yok dediğiniz gibi gayette özgüvenli biriyim. Dikkat ettiyseniz tanı koymadım ilaçta vermedim haddime değil

İçim rahatladı

Konu zaten fikir almak için açılmışken fikir beyan etmede ki sorunu anlayamadım neden polemik yaratıyorsunuz ?
fikir verdiğiniz konuya bir bakın bakalım. Uzmanlık gerektiren konularda "doktorların yanında çok gördüm o serviste çalıştım biliyorum" diyerek tavsiyede bulunamazsınız. Sağlıkçı iseniz bunu sizden iyi kimsenin bilmemesi lazım.

Canım benim tavsiyede bulunmuyorum düşünce mi söylüyorum yani “ şunu yapmalısın, bunu yaparsan geçer, şu ilaç kullanırsan iyileşirsin, sende kesin şu var bunu al” demiyorum. İhtimal olarak ne olabilir diye fikrimi söyledim karıştırmayın lütfen. Fikir söyleme sebebimide attığımdan değil serviste çalıştığımdan dolayı fikrimin olduğunu söyledim art niyet yok niye bu kadar sorun olduğunu anlamış değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…