Yuzumu nasil temizlemeliyim?

Savasperisi

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
18
0
Herkese merhaba yagli bir cildim var özellikle t bolgemde. Cildimi sabah ve aksam nasıl temizlemeliyim hangi urunleri kullanmaliyim ? Cevap verenlere simdiden Teşekkürler :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkese merhaba yagli bir cildim var özellikle t bolgemde. Cildimi sabah ve aksam nasıl temizlemeliyim hangi urunleri kullanmaliyim ? Cevap verenlere simdiden Teşekkürler :))

Cqnim yagli bi cildim var.su sekil temizliorum bi şişeye bir yemek kasigi limon suyu (gerçek limon suyu kendin skcan yani) 1 yemek kasigi gül suyu Koydum.1 şişede soda koydum.pamuğa ddokup döküp onla siliom ben

Her silme işleminden önce şişeyi calkala birbirine karissinlar....

benimde yuzum yaglidir ozellikle burun ve cenem.
bunun icin dermatologa gittim bana avenenin cleanance jelini tavsiye etti yagli ciltler icin sabun icermeyen yuz temizleme jeli.. ayni markanin yagli ciltler icin nemlendiricisi ve gunes kremi. valla ben cok memnunum ama yinede bir dermatologa gitsen hic bilinmedik seyler cikabiliyor yuzumuzde. ben kizariklik icin gittim 3 bolgede egmaza kurulugumu ne varmis gibi gibi..

canım ben günde 4-5 kere saf suyla 1 kere de sabunla yıkıorum yani sabun kurutur fln diyolar ama zaten yağlı diye rahat davranıyorum bilmem doğru mu yapıyorumm :26::26::KK31::KK31:

canım ben günde 4-5 kere saf suyla 1 kere de sabunla yıkıorum yani sabun kurutur fln diyolar ama zaten yağlı diye rahat davranıyorum bilmem doğru mu yapıyorumm :26::26::KK31::KK31:

sabun yagli ciltleri fazla kuruttugu icin daha fazla yag salgiliyormus haberiniz olsun

Sabunun ciltte kalinti yaptığını duydum dogru mu bilmiyorum ama bir arastirmanda fayda var cevapladigin icin Teşekkürler :))

benimde yuzum yaglidir ozellikle burun ve cenem.
bunun icin dermatologa gittim bana avenenin cleanance jelini tavsiye etti yagli ciltler icin sabun icermeyen yuz temizleme jeli.. ayni markanin yagli ciltler icin nemlendiricisi ve gunes kremi. valla ben cok memnunum ama yinede bir dermatologa gitsen hic bilinmedik seyler cikabiliyor yuzumuzde. ben kizariklik icin gittim 3 bolgede egmaza kurulugumu ne varmis gibi gibi..

Anladim bende de yag bezesi tarzi seyler var beyaz renkteler bir cildiyeye gittim ve bana clindoxyl diye bi krem verdi 2 aydir onu uyguluyorum ama bir faydasini goremedim

Cqnim yagli bi cildim var.su sekil temizliorum bi şişeye bir yemek kasigi limon suyu (gerçek limon suyu kendin skcan yani) 1 yemek kasigi gül suyu Koydum.1 şişede soda koydum.pamuğa ddokup döküp onla siliom ben

Tavsiyen icin Teşekkürler :))

:KK20:
Anladim bende de yag bezesi tarzi seyler var beyaz renkteler bir cildiyeye gittim ve bana clindoxyl diye bi krem verdi 2 aydir onu uyguluyorum ama bir faydasini goremedim

banada clindoxyl ve eritretin verdi sivilceler icin birde tetra diye bir antibiyotik...

Arkadaşlar merhaba benim de cilt tipim yağlı ve günlük olarak yaptıgım seylerin dogru olup olmadıgını merak ediyorum. Yüzüme normelde pek makyaj yapmam cok az pudra. Eve geldigimde de makyaj temizleyicilerle degil de sadece dovenin nemlendirici sabunuyla yıkıyorum. Loreal parisin pure zone yüz temizleme jeliyle yıkıyoru ve tonik uyguluyorum. Gece yatmadam da gül suyuyla siliyorum. Haftada iki kere de kil maskedi yapıyorum. Sizce yanlıs olan bi sey var mı? Yardımcı olursanız cok sevinirim ☺

X