yves rocher

Doğal olduğu ve buna benzer birçok övgü duydum arkadaşımdan sizlere danışmak istedim:KK51:Bu markanın ürünlerini kullanan var mı acaba?gözaltı kapatıcısını almayı düşünüyorum, 3 seçenek var hangisini önerirsiniz?:KK49:
Kesinlikle ve kesinlikle Yves Rocher markasını öneriyorum, ben birçok ürününü kullandım
ve çok çok memnunum. Hatta peeling ve leke giderici kremleri bana mucize gibi geldi.
Benim cildim çok kuru ve sorunlu, hemen iz kalabiliyor, tahriş oluyor.
Kullandığım birçok markanın ürünü mutlaka alerji yaptı. Ama Yves Rocher bana ilaç gibi geldi.
Tabi her cilt farklıdır, herkese aynı etkiyi göstermeyebilir. Ama risk alıp, denemeni öneririm canım.

Ben yıllardır kullanıyorum, ve çok memnunum
El kremi, yüz kremi, roll on, göz makyajı temizleyicisi, ayak kokusu için yazın kullandığım krem, hepsinden memnunum.

Doğal olduğu ve buna benzer birçok övgü duydum arkadaşımdan sizlere danışmak istedim:KK51:Bu markanın ürünlerini kullanan var mı acaba?gözaltı kapatıcısını almayı düşünüyorum, 3 seçenek var hangisini önerirsiniz?:KK49:
evet doğal içerikleri varmış alerji yapmazsa güle güle kullanın :) ama bunun yanında içeriğinde kimyasallar da var

Göz altı değil ama nemlendiricisini ve pudra, ruj, vucud spreyi gibi ürünlerini kullandım. Hepsinden de memnun kaldım. Kaş kalemi de mükemmeldir.

Anlaşılan genel izlenim herkes memnun ama fondöten ve kapatıcılarını kullanan yok mu herkes krem ve jellerinden bahsetmiş :)

Doğru söylüyosun ne kadar doğal olabilir ki ama işte hani birazcık doğallık varsa bile umut oluyo insana diğer markalar direkt kimyasal çünkü :KK43: anlıyorum zaten vazgeçtim bile :KK70: daha iyisini buldum galiba :KK71:
Ben fondötenini kullanıyorum memnunum öyle kalıp gibi kapatmıyor ama hafif ağırlık yapmıyor sivilce yapmıyor kapatıcılığu da fena değil

yüz sabunu ve yüz temizleme jelini kullandım sivilce yaptı asla tavsiye etmiyorum parfümü ve sac bakim şampuanı güzel ama

X