Z. Kamil tüp bebek aşamaları

Ben randevuyu 1 ay öncesinde aldım ve geçen ay kimyasal gebelik geçirdiğim için adetim 5 gün ileri attı. Hatta bana ilk kasıma verdiler, sonra boşluk oluştu diye eylüle aldılar. Nasılsa kesin bahcecide cem hocada başlıycam. Yaşım ileri diye cem hocayı seçtim. Ben yarın gider konusurum, en azından bana adet olunca tedaviye baslayacak mıyız başlamayacak mıyız bunu söyler. Tabii ben bir kere muayene parası veriliyor sonra bu 6 ay geçerli diye okumuştum burda. Her seferinde muayene parası vereceksek gitmem zaten adet olmadan. Bana da adet olunca gel der büyük ihtimalle ama bazen tedaviyi ileri de atabiliyorlar.🤷🏽‍♀️
Evet canım Muayne ücreti 6 ay geçerli.

Selamlar, dışarda üroloji doktorunda kan tahlili verdik. Hani tüp bebek raporu için erkekten istenen.

Bu tahlilleri zeynep kamildeki üroloji doktoruna göstermemiz gerekiyor dimi ?

Selamlar, dışarda üroloji doktorunda kan tahlili verdik. Hani tüp bebek raporu için erkekten istenen.

Bu tahlilleri zeynep kamildeki üroloji doktoruna göstermemiz gerekiyor dimi ?
Evet . Kan testleri ve spermiyogram i gosteriyorsunuz Ali Hoca ya. O da kağıt veriyor size. 3 adet spermiyogram testi istiyor.

Evet Tüp Bebek e almanız doğru olmuş. Hakkınızda Hayırlısı Olsun 🥰
İyi ya çok sevindim. Hep dışarda başka kadın doğum ve ürologlara göründük ilkkez z.kamilde tam anlamıyla gerçek bir adım atıyoruz tüp bebek için nasıl olacak ne olacak tam bilmiyorum hem heyacanlıyım hem korkuyorum 😅🥰 ilk işimiz rapor olacak ama onu kaç ayda verirler bilmiyorum

Evet . Kan testleri ve spermiyogram i gosteriyorsunuz Ali Hoca ya. O da kağıt veriyor size. 3 adet spermiyogram testi istiyor.

3 kesin mi ? Bizim erkek kaynaklı elimizde 1 adet var. 3 isterse sürecim daha da uzayacak.

4 bölümün onayladığı kağıdı kurula verdim. ama ben hala HSG,kültür ve smear olayını halletmedim. Bu ay adeti ile halledeceğim inş.

3 kesin mi ? Bizim erkek kaynaklı elimizde 1 adet var. 3 isterse sürecim daha da uzayacak.

4 bölümün onayladığı kağıdı kurula verdim. ama ben hala HSG,kültür ve smear olayını halletmedim. Bu ay adeti ile halledeceğim inş.

benim sıralama biraz karısık oldu umarım sorun olmaz.

Normalda 4 bölümün imzaladığı kagıdıda yarın almam lazım kuruldan ama eşimin haftaya çarşamba üroloji randevusu var ozmn alırım diye düşündüm. 2 kez gitmemek için .

İyi ya çok sevindim. Hep dışarda başka kadın doğum ve ürologlara göründük ilkkez z.kamilde tam anlamıyla gerçek bir adım atıyoruz tüp bebek için nasıl olacak ne olacak tam bilmiyorum hem heyacanlıyım hem korkuyorum 😅🥰 ilk işimiz rapor olacak ama onu kaç ayda verirler bilmiyorum
Rapor hakkında sistem vs hersey değişmiş. Bana bunu daha bugün söylediler alt üst oldum. 2 kere aşılama şartı gelmiş 😔😔 benim rapor geçersiz

Ben doktorlara böyle sorular sormamayı öğrendim canım. Ben doktora sordukları dısında bir sey sormayı düşünmüyorum 😃 sorsam da sormasam da bildiğini yapacak. İlaç dozunu iyi ayarlasın vs bana yeter
Gittiniz mi muayene olmaya nasıl geçti??

Eşime direk tüp bebek demişti üroloji doktoru 3 yıldır evliyiz ve benimde bir yumurtalığım alındı gebelik için acele etmem lazm 2. Ye de kaybedebilirm. Dışarda bi aşılama yaptık ama tutmadı zaten eşimden kaynaklı tutmaz demişti doktor ama biz yinede denemek istedik. Ben direk tüp bebek istediğim için aldığım ravdevuyu iptal ettim kadın doğum tüp Bebek diye değiştirdim
Rapor hakkında sistem vs hersey değişmiş. Bana bunu daha bugün söylediler alt üst oldum. 2 kere aşılama şartı gelmiş 😔😔 benim rapor geçersiz
Selam, sizin sorununuz neydi ? Siz raporu almamış mıydınız ? Çok şaşırdım nasıl şartlar bir anda değişiyor.

Aaa nasıl yani ama diyelim ki aşılama ile tutması imkansız ona rağmen mi aşılama şartı istiyorlar rapor için

Muayeneye bugün gittim. İyi geçmedi açıkçası. Adetli olmadığım halde muayene etti ama yumurta sayısını yaşıma göre bile az buldu. Çok ümit vermedi. Adet olunca yine bakıcaz dedi. Siz hangi aşamadasınız zkamilde ?
Bende kasımı bekliyorum şuanda raporumu falan aldım hayırlısı olsun hakkımızda inşallah 🤲🏻🤲🏻

X