Zayıflama arkadaşı arıyorum. =)

Frytiop

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2019
1.086
5.066
29
Başlıkta da gördüğünüz gibi zayıflama arkadaşı aranıyor. Kilolarından müzdarip, kilo vermek isteyen, motive edici, bir dayanak aranmaktadır. Birbirimize yardım edelim.

Daha once bu formda cok guzel kilolar vermistim 58 kiloya dusmustum maalesef suan itibariyle 77 kiloyum psikolojik olarakda beden olarakta kendimi cok kotu hissediyorum. Youtube da hipnozla alakali videolar buldum ve bu yontemle fayda saglayan cok kisi var bunudenemeye karar versim bilincaltima bu sekilde belki mesaj verebilirim

Kilo: 77,6
Çalışıyorum bu yüzdende biraz zorlanıyorum açıkçası. Hamilelik öncesi 70 kilodan 60 kiloya düştüm hamılelıgımde 25 kılo aldım sonra 8 e düştüm işe başladım ve geri aldım cogunu birçok kez basladım bıraktım diyetleri fakat tek basıma başaramıyorum.

Bugün Diyetimin ilk günü akşam ölçümlerimi de yapıp buraya not edeceğim. Gün gün tartılıp editleyeceğim. Umarım ilham olur.
3.11.22 (1.gün) ilk hedep (69,9)

Merhaba. Bende kilo vermek isteyip ama motivasyonu çok çabuk kırılan ve daha fazla yiyen biriyim. Aslında birlikte yapmayı isterim ama devam edebilir miyim bilemiyorum. Çünkü daha öncede diğer gruplara girdim çoğunda da bıraktım maalesef. Benim sıkıntım moralim bozulduğu anda başlıyor ve hep daha fazla yiyorum. Bunu engellemem azım önce. Sonra da yürüyüşe başlamam gerekiyor. Çünkü beim kilolarım basenimde bırakmış vaziyette. Alt ve üst bedenimin arasında 4 beden fark var. Çünkü okul sonrası sadece oturuyorum hareketsiz kalıyorum.
Tartım da kırıldı o yüzden net kilomu bilmiyorum en son 69 dum.

Merhaba. Bende kilo vermek isteyip ama motivasyonu çok çabuk kırılan ve daha fazla yiyen biriyim. Aslında birlikte yapmayı isterim ama devam edebilir miyim bilemiyorum. Çünkü daha öncede diğer gruplara girdim çoğunda da bıraktım maalesef. Benim sıkıntım moralim bozulduğu anda başlıyor ve hep daha fazla yiyorum. Bunu engellemem azım önce. Sonra da yürüyüşe başlamam gerekiyor. Çünkü beim kilolarım basenimde bırakmış vaziyette. Alt ve üst bedenimin arasında 4 beden fark var. Çünkü okul sonrası sadece oturuyorum hareketsiz kalıyorum.
Tartım da kırıldı o yüzden net kilomu bilmiyorum en son 69 dum.
benimde aynı üst bedenim 38 alt bedenim 44 ve suan giydiğim pantolon patlayacak sanki. göbeğim bugüne kadar hiç yoktu evlenmeden öncede sezeryandan sonra alt göbeğim 1 tık var fakat öyle göze batacak cins değil basen baldır alt bacak basıma bela. bendede yedikce yiyen yemedikce yemeyen biriyim günlerce diyetime uyayım 1 lokma kaçırayım daha toparlayamıyorum kendimi.

benimde aynı üst bedenim 38 alt bedenim 44 ve suan giydiğim pantolon patlayacak sanki. göbeğim bugüne kadar hiç yoktu evlenmeden öncede sezeryandan sonra alt göbeğim 1 tık var fakat öyle göze batacak cins değil basen baldır alt bacak basıma bela. bendede yedikce yiyen yemedikce yemeyen biriyim günlerce diyetime uyayım 1 lokma kaçırayım daha toparlayamıyorum
Mesajını okuyunca kendimi gordum sanki. Benimde başımın belasi basenlerim. Benim de elbiselerimin belleri geniş ama basenlere oturuyor aynen senin gibi, benim göbeğim de sezeryandan kaynaklı az var beni o kadar rahatsız etmiyor. Bizim düzenli yürüyüş veya spor yapmamız lazım. Ben öğretmenim saat 14 e kadar okuldayım sonrasında eve gelince yorgun oluyorum yürüyüş yapamıyorum. Veya bunu altına sığınıyorum.

Mesajını okuyunca kendimi gordum sanki. Benimde başımın belasi basenlerim. Benim de elbiselerimin belleri geniş ama basenlere oturuyor aynen senin gibi, benim göbeğim de sezeryandan kaynaklı az var beni o kadar rahatsız etmiyor. Bizim düzenli yürüyüş veya spor yapmamız lazım. Ben öğretmenim saat 14 e kadar okuldayım sonrasında eve gelince yorgun oluyorum yürüyüş yapamıyorum. Veya bunu altına sığınıyorum.
bende plaza asistanlığı yapıyorum 18:00 de işten cıkıyorum eve git çocugu al yemek derken gün bitmiş oluyor e bide kocamın yanında spor yapmak ıstemıyorum. ben kendimi bile beyenmezken o hareketleri onun yanında yapamam :KK70: o yüzden sabah yapmayı düşünüyorum 1 saat önce kalkıp tabi başarabilirsem :KK70:

Sabah 1 fincan kahve
Oglen 1 adet yumurta
Ara 1 avuc beyaz leblebi uzum karisik
Ara 1 yesul elma
Aksam 1 kase corba 3 diliim palamut salata
Birazdan soda icicem.

Başlıkta da gördüğünüz gibi zayıflama arkadaşı aranıyor. Kilolarından müzdarip, kilo vermek isteyen, motive edici, bir dayanak aranmaktadır. Birbirimize yardım edelim.
Merhaba, katılabilirim size. Doğumdan sonra çok kilo aldım. Yaşım 35
Memurum, şuan ücretsiz izindeyim. Düzenli menü yazmaya çalisalim. 16buçuk kilo verdim, devam ediyorum.🤲

sabah 07:00 de uyandım inanamıyorum kendime chloe ting 2020 İnce Uyluk Mücadelesi 2 günlük serisinin 1 gününü yaptım. çok hantalmışım yalnız ölçülerimide aldım.
Bel: 85
Alt karın: 97
Basen: 111 sınır 112
Popo: 111
sağ bacak: 66
sol bacak: 65
sağ alt bacak: 41
sol alt bacak: 40
sağ kol: 31
sol kol:31

Günaydın Willemijn cok guzel vermişsin maşAllah devamıda gelir cok iyi.
Teşekkürler🤩🤩
sabah 07:00 de uyandım inanamıyorum kendime chloe ting 2020 İnce Uyluk Mücadelesi 2 günlük serisinin 1 gününü yaptım. çok hantalmışım yalnız ölçülerimide aldım.
Bel: 85
Alt karın: 97
Basen: 111 sınır 112
Popo: 111
sağ bacak: 66
sol bacak: 65
sağ alt bacak: 41
sol alt bacak: 40
sağ kol: 31
sol kol:31
Hadi bismillah🥰

Günaydın bende 77-78 kg civarındayım hamile kalmak istiyorum kilom bir sorun teşkil etmiyor sanırım ama ben kilo vermek istiyorum

Günaydın bende 77-78 kg civarındayım hamile kalmak istiyorum kilom bir sorun teşkil etmiyor sanırım ama ben kilo vermek istiyorum
ayy ne güzel inş. güzel bir hamilelik geçirirsin canım. bende hamile kalmadan kılo vermiştim. evlendiimde 69-70 arasıydım cocuk dusunmeye basladıgımızda kılo vermeye basladım 8 le hamıle kalmıstım tabı hamılelıkte 25 kılo aldım :KK70:

ayy ne güzel inş. güzel bir hamilelik geçirirsin canım. bende hamile kalmadan kılo vermiştim. evlendiimde 69-70 arasıydım cocuk dusunmeye basladıgımızda kılo vermeye basladım 8 le hamıle kalmıstım tabı hamılelıkte 25 kılo aldım :KK70:
ayyy maşallah :KK70: ben herhalde bu kilomda hamile kalsam 100 rahat olurum

Cuma
2 yumurta
Oglen corba
Aksam balik salata corba
Aralarda kahve ve su tukettim
Chloe yapildi

C.tesi
1 yumurta domates peynir kozlenmis biber altin basak krakeri 1 fincan cay
Saat 3 gibi cocuk menusunun hammurgeri
Aksam mangal yapilmisti avucici kadar ekmekle izgara
Chloe yapildi

Bugun regli sancisi var zaten 5 gu geciktim eger olursam spir yapamam diye dusu uyorum. Ama simdiden 1 er santim incelme var 😊

X