Zayıflama arkadaşı arıyorum. =)

dün dengeli beslendim ve yarım chloe yaptım cocuk rahat bırakmadıgı ıcın yarım bıraktım fakat baya ev temızledım belkı o onun yerını tutar :KK70:
bugunde reglıyım :KK43: spor maalesef yapamayacagım. ölççtüğümde belımde gzel ıncelme var 2 kilo ekside görnüüyorum. reglı bıtıncede ödemde gidecek. umarım

Kilo: 77,6
Çalışıyorum bu yüzdende biraz zorlanıyorum açıkçası. Hamilelik öncesi 70 kilodan 60 kiloya düştüm hamılelıgımde 25 kılo aldım sonra 8 e düştüm işe başladım ve geri aldım cogunu birçok kez basladım bıraktım diyetleri fakat tek basıma başaramıyorum.
Ahh ayni ben 54 kiloyla hamile kaldim 78 le dogurdum dogum sonrasi 63 lere falan dusmustum ama her yil ustune koya koya 76 ya ciktim nasil vercez bu kilolari

ayy ne güzel inş. güzel bir hamilelik geçirirsin canım. bende hamile kalmadan kılo vermiştim. evlendiimde 69-70 arasıydım cocuk dusunmeye basladıgımızda kılo vermeye basladım 8 le hamıle kalmıstım tabı hamılelıkte 25 kılo aldım :KK70:
Ya 2 yildir bebek arayisindayim 3 kere tup bebek iki dusuk artik tek sorunun kilomda oldugu kanisina vardim bugun itivariyle diyete basladim

Bende varım :) 49 günlük bebeğim var sütümü azaltmadan dikkat ederek zayıflamam gerek. 87.4 kg çıktım bu sabah. İlk hedefim 79 olmak.
Kısaca anlatayım ilk hamileliğim öncesi 79kg dan 64e kadar zayıfladım ve hamile kaldım. 29 kg aldım ve bir daha tam anlamıyla veremedim. Bu hamileliğime 79 la başladım 97 ile bitirdim 18 kg aldım. 87 de takıldım. Yaza kadar baya vermek istiyorum. 31 yaşındayım başka ne desem bilemedim 😀

Daha once bu formda cok guzel kilolar vermistim 58 kiloya dusmustum maalesef suan itibariyle 77 kiloyum psikolojik olarakda beden olarakta kendimi cok kotu hissediyorum. Youtube da hipnozla alakali videolar buldum ve bu yontemle fayda saglayan cok kisi var bunudenemeye karar versim bilincaltima bu sekilde belki mesaj verebilirim

Aynen bende öyle 56 kiloya dusmustum bende düşünde olarak iyi değilim 77 aynı kiloda çıkıp iniyorum psikolojimden hemde nasil olacak hayal gibi suanda zayıflamak banada

Kilom kaç bilmiyorum yarin tartilcam 3 gunluk buyere gittim geldim tabiki orda yedik ictik pastalar yedik cok çıkar mi bilmem ama cok wc ye çıktım

Kac kilosun canim ben enson 83 çıkmıştım bakalim yarin sabah kaçım bu sefer yapacağım

73 kiloyum ve 8 aylık büyüklüğünde göbeğim var🙄
Bende 74 idim ama birden 1 ay icinde fırlamış kilom korudum kilomu baya ama 'şuan 81 7 yim 83 kilodan' '' benimde aynen boyle gobegim hic olmamisti dogumdan kalan kilolar oglum 2 bucuk yasinda ve bu gobek aşırı buyuk geliyor bana rahatsiz ediyor çok istersen beraber baslayalim kilo vermek isteyen bana katılan arkadas bulamadim henuz pazartesi buraya kilo bildirimi yapalim aksama 8 den sonra yemek yeme yok biraz spor bana uyan varmi yoksa tek basina devam edicem

Bende 74 idim ama birden 1 ay icinde fırlamış kilom korudum kilomu baya ama 'şuan 81 7 yim 83 kilodan' '' benimde aynen boyle gobegim hic olmamisti dogumdan kalan kilolar oglum 2 bucuk yasinda ve bu gobek aşırı buyuk geliyor bana rahatsiz ediyor çok istersen beraber baslayalim kilo vermek isteyen bana katılan arkadas bulamadim henuz pazartesi buraya kilo bildirimi yapalim aksama 8 den sonra yemek yeme yok biraz spor bana uyan varmi yoksa tek basina devam edicem
Devam Eden varsa bende katılabilir miyim

X