Zayıflama öyküm

gunduzgece16

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2017
14
3
Sizi mutsuz eden kilolarınızdan kurtulmak için inancınızı yükseltmeye mi ihtiyacınız var? O halde, 20 kilo vererek zayıflama ve formda kalmayı başardığım öykümü okumak size çok iyi gelecek! Zayıflama başarı hikayemi okuyun ve kilo vermenin gerçek yollarını öğrenin.

Bedeninizle konuşun; " söz veriyorum seni üzmeyecegime ve kilo vereceğime" diyebilirsiniz. Aceleniz var, sizde benim gibisiniz, ama şunu yapabilirsiniz; inanırsanız ve kendinizi zayıflamış düşünürseniz hızla kilo vereceksiniz. Önce beyninizdeki mutsuzluk sorununu çözmemiz gerekiyor. Canım her sıkıldığında birşeyler yemek istiyordum. Ne zaman morelim bozuk olsa, kendimi kötü hissetsem yiyeceklerden yardım alıyordum. Dünyanın en iyi diyetisyeni ya da doktoru bile, siz inanmadiktan sonra, size yardım edemez. Kendinizin dünyanın merkezinde olduğunu ve çok önemli olduğunuzu düşünerek başlayabilirsiniz.

Öncelikli olarak, bir bebek gibi kendinize bakmalısınız. Size armağan edilen bedeni hor kullanıp genişletmek mi yıpratmak mı yapmak istediğiniz? O zaman devam edin, ama unutmayın bu bir döngü. Sizin yerlerinize başkası mı verecek bu kiloları? Inanın hiç kimse sizi sizden fazla düşünemez.

Bol su içmek en önemlisi; sürekli ılık, sıcak su için. Hem cildiniz güzelleşecek hem de kilo vermeniz hızlanacak. Elinizde hep sıcak su bardağı olsun. Günde 2 - 3 litre kadar su tüketin. yağ yakımını hızlandırıyor. Bağırsakları çalıştırıyor. Tok tutuyor. Açlık duygumu ve tatlı istegimi bastırdı. Tamamen doğal, yan etkisi yok.

Bana bir haftada hızla kilo verdiren ürün için yapmanız tek gereken o ürünü satın almak. Daha sonra düzenli kullanmak. yanında meri detox tea çayını almayı unutmayın. Ödem ve toksinlerinizden kurtulmak için çok etkili.

Kahvaltıyı benim gibi hizli yapıyorsanız, yağsız peynirle kepekli tost ya da iki dilim kepek ekmeği doygun ekmek tercih edebilirsiniz. Yağsız dil peyniri ve sudan geçirilmiş 6 adet zeytin yiyebilirsiniz. Yanında yeşil çay ya da açık çay içebilirsiniz. Portakal suyu asla yok. Aralarda kuru kayısı ya da meyve olabilir ama kiraz ve muz yok.

Protein hızlı kilo verilmesini sagliyor. O yüzden tavuk, balık veya yağsız kırmızı etle yapılmış tamamen yağsız köfte yiyorsunuz. Yanında içinde mısır bezelye sos olmadan hazırlanmış yağsız salata tuketebilirsiniz. Gece yatmadan önce meyve yiyebilir ve yağsız süt içebilirsiniz.

Içki almayın ve mümkünse zayıflamaya çalışırken sigara kullanmayın. Bol su ve tea içtiğiniz için detox yapmış olacaksınız. Ve asla bu ürünü kullanırken üfleyip püflemeyin; kendinize sinirlenmeyin. Sisman ve ya çirkin olduğunuzu düşünmeyin. Hep morel verin kendinize başaracağınızı söyleyin. Su kadar vermem lazım nefret ediyorum kendimden gibi şeyleri asla demeyin. Siz her halinizle çok ama çok özelsiniz. Sadece biraz özene ihtiyacınız var. Onu hissedin. Bir bebeğe nasıl bakarsanız öyle bakın kendinize. Sularınızı için ürünü düzenli kullanın ve hep nasıl görüneceğinizi canlandırın gözünüzde. Görün bakın hızla terk edecek yağlar sizi.

Her yolu denedim ben daha önce kolay kilo vermek için aletleri, en ünlü diyetisyenleri ve aklınıza gelebilecek herşeyi denedim. Ama çözüme ulaştığımda sorunu öncelikli olarak kendim halledebilecegimi öğrendim. Çünkü herşey bizde bitiyor inanmak başarmanın yarışıdır. Inanarak başlarsak başarırız.

Bu dünya sizin etrafınızda dönüyor. Sevdikleriniz yanınızda ama önce kendinizi mutlu etmelisiniz. Siz mutlu olunca etrafınızdakileri bu alana çekeceksiniz. Önce kendinizi sevmelisiniz. Siz kendinizi sevmezseniz başkası da sizi sevmez. Etrafında kendine değer veren insanlara bakıyorum anlık mutluluk değil kalıcı mutluluk peşinden koşuyor onlar.

Önümüzdeki kalorili yiyeceğe ve tatlıya bir bakin ve şunu söyleyin kendinize " beş dakika sonra bitecek bu bol kalorili yiyecek ve yedikten sonra tekrar aciktiracak. Üstelik vucudunuza yapışacak ve sağlığınız ayrıca görünümümüzdeki güzellik de gidecek. Bir doktor arkadaşım çikolata krizlerime karşı şunu önermişti. Bir tablet çikolata- ben öyle az olanla yetinmedigim için büyük tableti söylüyorum- o büyüklükte bir margarin yemekle aynı.

Yani çikolata ya da tatlı yerken düşünün; o büyüklükte bir margarin yediginizi. Aklıma gelince bırakıyorum yiyecekleri. Bu sabah kalkınca siz de kendinizle konuşun ve bir söz verin. ARTIK ZAYIF OLMALISINIZ.

naturel ve tea ürünlerini internete yazarak bulabilirsiniz arkadaşlar bunlar size yardımcı ürünler olacak..

Şimdiden hepinize kolay gelsin inşallah bu gönderinin altında güzel şekilde zayıfladığınızı görmek isterim. Kendinize inanın ve başarın..

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir paylaşım olmuş ama reklam yapmak yasak !
Keşke isim vermeseydin,yanlış anlaşılacaksın..

Güzel bir paylaşım olmuş ama reklam yapmak yasak !
Keşke isim vermeseydin,yanlış anlaşılacaksın..

Merhaba incelediğime göre herkes kullandığı ürünlerin isimlerini vermiş o yüzden bende vermek istedim amacım reklam yapmak değil kilo vermek isteyenlere yardımcı olmak. kullandığım bir ürünü tavsiye etmek. Nitekim hepimiz kilolarımızdan şikeyetçiyiz :)

X