Zayıflıktan Yüzün Çökmesi

Siz böyle deyince mutlu oldum, teşekkür ederim 🤭 Baya araştırdım yüz yogasını, yanlış yapınca hepten bozuluyor demişler hep. Ondan korktum biraz açıkçası.
Yok yav o kadar tehlikeli bişey değil. Evde bilmeden yapılan pilates daha tehlikeli, sakatlanma riski çok yüksek.

Benim yüzüm tombilik, suratıma baksan 85 vücuduma baksan 55 kiloyum 😂 o yüzden net bir tavsiye de veremiyorum ama yüz yogasıyla çene hattını biraz belirginleştirdim, gıdıyı falan azalttım ben.

Hareketli /huzursuz bebeğimin olması pek çok kadının metabolizmanızı müthiş hızlandırıyor . 60 kilo ile hamile kaldım..doğuma 82 kg ile gittim.. kızım iki buçuk yaşındayken 52 kiloydum.Gece 11 de çikolata yiyordum daha da zayıflamayayım diye.Ama yıllar geçtiğinde metabolizma da yavaşlıyor ..şimdi 65 kg civarındayım..bana 5 kg verdirebilecek kişinin kırk yıl kölesi olur tadında herkesin zayıflama yöntemlerini gözlerimi aça aça dinliyorum.Ben tadını çıkar diyorum başka birşey demiyorum 😁

Diyetisyene gittiniz mi

Direkt diyetisyene gitmedim, endokrinolojiden diyetisyene yönlendirmesini istedim direkt randevu alamadığım için. Kanda sorun olmadığını, her şeyin normal olduğunu sadece metabolizmamın hızlı olduğunu söyleyip geri çevirdi 😭

Yok yav o kadar tehlikeli bişey değil. Evde bilmeden yapılan pilates daha tehlikeli, sakatlanma riski çok yüksek.

Benim yüzüm tombilik, suratıma baksan 85 vücuduma baksan 55 kiloyum 😂 o yüzden net bir tavsiye de veremiyorum ama yüz yogasıyla çene hattını biraz belirginleştirdim, gıdıyı falan azalttım ben.

O zaman ben de bir yerden başlayayım, işe yarar inşallah çok teşekkür ederim 💜

50 kg imişsin
Zaten kilo ile boy arasında 10 kg olmalı
Öyle çok zayıf falan değilsiniz
Normalden bir tık zayıfsınız o da normal zaten
Yüz çökmesi ya genetik ya yapısal
Ayrıca kilo alsanız da yüzden alacağınızın garantisi mi var

50 kg imişsin

Yüzümüz zaten ailece zayıf, kemikli bir yapıda genetik olarak, kilo alabildiğim bir dönem gamzem olduğunu farketmiştim 😂 Yani evet istediğim gibi ay yüzlü olamasam da, toparlanıyor yüzüm. En azından gülünce öyle kırış kırış deri durmuyor.

Çok teşekkür ederim, internetten izleyerek yapılan plates iyi olur değil mi ? Çünkü doğudayız, spor salonu imkanım yok o yüzden.
Aynen olur tabi ki bende geçen yıl kursa gidiyordum bu yıl şubattan beri evde kendim yapıyorum. Seda altın videolarını tavsiye ederim

Hiç bilmiyorum, kiloyu belli etmiyorum galiba o ne demekse 🤭 çünkü antidepresan kullandığım dönem 8 kilo aldım ve kimseyi buna inandıramadım. Yorgunluktan da olabilir, önceden de bu kilolara inince yüzüm bir değişik oluyordu. Gerçi o zamanlar da çok çalışıyordum. Uyku işine biraz özenmeye çalışayım.
yüz yapınız kemikliyse zayif olarak algilanabilirsiniz ama kilonuz gayet normal. 173 e 54 falanim bende ama tam tersi yüz yapimdan ötürü zayif olarak algilanmiyorum. bir teyze yüzüne bakinca şişman sanarsin ayağa kalkinca manken gibisin demişti bence siz göz alti ışık dolgusu falan yaptırın cilt bakımı saç kesimi vs yoksa kiloyla alakalı değil durumunuz

yüz yapınız kemikliyse zayif olarak algilanabilirsiniz ama kilonuz gayet normal. 173 e 54 falanim bende ama tam tersi yüz yapimdan ötürü zayif olarak algilanmiyorum. bir teyze yüzüne bakinca şişman sanarsin ayağa kalkinca manken gibisin demişti bence siz göz alti ışık dolgusu falan yaptırın cilt bakımı saç kesimi vs yoksa kiloyla alakalı değil durumunuz

Teyzeler de övüyor mu dövüyor mu belli olmuyor valla 🤭 anneannem de geçen gün geldi sarıldı sonra "ay yazık yine kemik kemik kalmışsın" dedi 😭 Yüz ve vücut yapımdan dolayı böyle oluyor olabilir, haklısınız kesinlikle.

Direkt diyetisyene gitmedim, endokrinolojiden diyetisyene yönlendirmesini istedim direkt randevu alamadığım için. Kanda sorun olmadığını, her şeyin normal olduğunu sadece metabolizmamın hızlı olduğunu söyleyip geri çevirdi 😭
Ben dahiliyeye gittim açıkçası ısrar ettim yönlendirmesi için

Merhaba sevgili kızlar;

Bu konu bana cidden dert olduğu için bdv'ye konu açtım, umarım sorun olmaz.

Ben yıllardır kilo alamıyorum. Hamilelikte dahi doğru dürüst alamadım ve doğumdan hemen sonra eski kilomun da altına düştüm. Üstüme başıma bir şeyler bulmak zaten eziyet, tabiri caizse elbise askılığı gibi hissediyorum her şey sallanıyor üstümde. Bugün de heves ettim bir fotoğraf çekineyim dedim, suratım iyice garip olmuş, böyle çökmüş sanki sadece kemik ve deri var. Bu da beni çok yorgun gösteriyor ve yüzüm bir tuhaf duruyor. Zaten normalde kemikli bir yapısı var hepten iskelet gibi duruyor. Şu an emziriyorum ancak emzirmeden önce de bu sorunum vardı dediğim gibi. Vitaminlerimde falan bir şey çıkmıyor, doktor metabolizmamın hızlı olduğunu söyledi gittiğimde. Kiloma göre vitamin değerlerim doktorları şaşırtıyor hatta. Kilo alabilmem için bir tavsiyesi olan var mıdır ? En azından yüzüm birazcık dolsa, çünkü şu an bu hali benim özgüvenimi yerle bir ediyor. Çok üzülüyorum. Bir de insanların yorumları var tabi, oraya hiç girmiyorum ağzı olan konuşuyor zaten. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim 💜
Dolgu yaptırabilirsiniz.

Muhtemelen, diyetisyen için de gittim, kanda sorun yok diye yollamadı doktor. Bir daha deneyeceğim. Kilom şöyle 1.68 boy 50 kiloyum şu an 🥲
167 boy 44 kiloyum 🥺 benim de tüm değerlerim çok iyi iştahım her şeyim yerinde hiçbir vitamin eksiğim yok ama alamam genetik yani 🤷🏼‍♀️ Çok üzülüyorum ben de İnan ama senin 50 kg aslında gayet iyi diyebilirim bence yine de umarım istediğin kiloya geçersin uzmandan yardım al

50 kg imişsin
Kesinlikle öyle çok zayıf değilsiniz :)

Merhaba sevgili kızlar;

Ben yıllardır kilo alamıyorum. Hamilelikte dahi doğru dürüst alamadım ve doğumdan hemen sonra eski kilomun da altına düştüm. Üstüme başıma bir şeyler bulmak zaten eziyet, tabiri caizse elbise askılığı gibi hissediyorum her şey sallanıyor üstümde. Bugün de heves ettim bir fotoğraf çekineyim dedim, suratım iyice garip olmuş, böyle çökmüş sanki sadece kemik ve deri var. Bu da beni çok yorgun gösteriyor ve yüzüm bir tuhaf duruyor. Zaten normalde kemikli bir yapısı var hepten iskelet gibi duruyor. Şu an emziriyorum ancak emzirmeden önce de bu sorunum vardı dediğim gibi. Vitaminlerimde falan bir şey çıkmıyor, doktor metabolizmamın hızlı olduğunu söyledi gittiğimde. Kiloma göre vitamin değerlerim doktorları şaşırtıyor hatta. Kilo alabilmem için bir tavsiyesi olan var mıdır ? En azından yüzüm birazcık dolsa, çünkü şu an bu hali benim özgüvenimi yerle bir ediyor. Çok üzülüyorum. Bir de insanların yorumları var tabi, oraya hiç girmiyorum ağzı olan konuşuyor zaten. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim 💜

Merhaba bölümün adını tam hatırlayamadım ama doktorlar kilo alamayanlar için sıvı içecek yazıyorlar raporla. 60 tanesi 250 lira gibi bir şey(normalde tanesi 25) inanılmaz kilo aldırıyor. Bence iyice bi araştırıp doktora git. 56 dan 64 e çıktım ben

Merhaba sevgili kızlar;

Var bi hayalimiz 🥲😃😃😃

167 boy 44 kiloyum 🥺 benim de tüm değerlerim çok iyi iştahım her şeyim yerinde hiçbir vitamin eksiğim yok ama alamam genetik yani 🤷🏼‍♀️ Çok üzülüyorum ben de İnan ama senin 50 kg aslında gayet iyi diyebilirim bence yine de umarım istediğin kiloya geçersin uzmandan yardım al

Umarım siz de istediğiniz kiloya gelirsiniz bir an önce ❤

X