Zevk suyu vajinaya temas ettiğinde hamile kalınır mı ??

sosyopat17

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2021
21
-2
24
Ben bi ilişki yaşadım kesinlikle içime boşalma olmadı sürtünme yoluyla oldu ama o da 1 2 saniyelik bişeydi penis vajinamla temas etti içime girmedi ama o anda akan zevk suyu vajinamdan içeri girip hamilelik yaratabilir mi sizce? Buarada adetime 8 9 gün kaldı göğüslerim acıyo felaket bir akıntım var bazen başım dönüyo sizce bu şekilde hamilelik olur mu

Yazık gerçekten hepinize buarada herkes dalga geçmiş sadece zor durumda olmasam asla ama asla düşüceğim durumlar değil bunlar insanların neler yaşadığını bilmeden alay malzemesi yapmak kadar yanlış bişey görmedim bu hayatta 24 yaşındayım ama kimsenin sorunlarıyla alay etmedim bunun yerine yapıcı olmaya çalıştım sizin gibi kimsenin zor durumuyla alay edip eğlence malzemesi yapmadım iğrençsiniz!!

Son düzenleme:
Ben bi ilişki yaşadım kesinlikle içime boşalma olmadı sürtünme yoluyla oldu ama o da 1 2 saniyelik bişeydi penis vajinamla temas etti içime girmedi ama o anda akan zevk suyu vajinamdan içeri girip hamilelik yaratabilir mi sizce? Buarada adetime 8 9 gün kaldı göğüslerim acıyo felaket bir akıntım var bazen başım dönüyo sizce bu şekilde hamilelik olur mu
İkiz olma ihtimali çok yüksek

Oooh diyordum bende nerde kaldı bu süttürenler epeydir yoklar :KK70: Git bir kan ver. Anlamıyorum ki 2021 den beri aylık bizi mi deniyorsun ? Şubatta yine açmışsın aynı konuyu. Ya süttürme ya korkma ya da doğur sende biz de kurtulalım.
Sürtünme bir tutkudur. Herkes anlayamaz. Sürtüşing since 2021.

Olur olur. Yarın keseyi görürsünüz gidin mutlaka

Bilgisiz değilim sadece obsesif kompulsif bozukluğum var bunlardan biri de gebe kalma korkusu en ufak temasta bile korkuyorum bu yıllardır böyle bozuk psikolojinin insanı ne hallere soktuğunu bilemezsiniz zaten bilmeyinde çok zor
Hemen bir şeyleri bahane eden insanlara bayılıyorum ya.

O zaman sevişme veya korun çok mu zor?

X