Zevk suyu vajinaya temas ettiğinde hamile kalınır mı ??

sosyopat17

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2021
21
-2
24
Ben bi ilişki yaşadım kesinlikle içime boşalma olmadı sürtünme yoluyla oldu ama o da 1 2 saniyelik bişeydi penis vajinamla temas etti içime girmedi ama o anda akan zevk suyu vajinamdan içeri girip hamilelik yaratabilir mi sizce? Buarada adetime 8 9 gün kaldı göğüslerim acıyo felaket bir akıntım var bazen başım dönüyo sizce bu şekilde hamilelik olur mu

Yazık gerçekten hepinize buarada herkes dalga geçmiş sadece zor durumda olmasam asla ama asla düşüceğim durumlar değil bunlar insanların neler yaşadığını bilmeden alay malzemesi yapmak kadar yanlış bişey görmedim bu hayatta 24 yaşındayım ama kimsenin sorunlarıyla alay etmedim bunun yerine yapıcı olmaya çalıştım sizin gibi kimsenin zor durumuyla alay edip eğlence malzemesi yapmadım iğrençsiniz!!

Son düzenleme:
Ben bi ilişki yaşadım kesinlikle içime boşalma olmadı sürtünme yoluyla oldu ama o da 1 2 saniyelik bişeydi penis vajinamla temas etti içime girmedi ama o anda akan zevk suyu vajinamdan içeri girip hamilelik yaratabilir mi sizce? Buarada adetime 8 9 gün kaldı göğüslerim acıyo felaket bir akıntım var bazen başım dönüyo sizce bu şekilde hamilelik olur mu

Yazık gerçekten hepinize buarada herkes dalga geçmiş sadece zor durumda olmasam asla ama asla düşüceğim durumlar değil bunlar insanların neler yaşadığını bilmeden alay malzemesi yapmak kadar yanlış bişey görmedim bu hayatta 24 yaşındayım ama kimsenin sorunlarıyla alay etmedim bunun yerine yapıcı olmaya çalıştım sizin gibi kimsenin zor durumuyla alay edip eğlence malzemesi yapmadım iğrençsiniz!!
Aynı konuyu daha öncede açmışsınız, bu insanlar bu yüzden böyle konuşuyor. Yoksa kimse kimsenin hakkına girmek istemez. Ortalık kurgu dolu. Bıktık valla. Canı sıkılan sürtündüm diyor senelerdir aynı konuyu açıyor. Biz iğrençsek siz nesiniz acaba merak ediyorum? İğrençsek şayet konu açmayın o zaman. Hem korkuyor hem de korunmuyor, nikahsız birliktelik yaşıyor. Biz iğrenciz evet evet.

Neden bu kadar yargıladınız cevap vermek içinden geliyosa cevabını verirsin sonrası kimseyi ilgilendirmez ya
Ne kadar yargıladım? Daha yargılamadım kız. 2021den beri sürtünüp duruyormuşsun. Belki öncesi de vardır. En ufak bir temasta bile korktuğun için mi her sürtünmenin ardından tekrar sürtünüyorsun?

Evet olabilir.

Bravo geleceğin annesiiii 👏🏻👏🏻
Peki sence sen misin geleceğin annesi ? Yıllardır aynı başlık aynı konu aynı süttürme muhabbeti. Tiksindim artık.
Ben asla yargılayıcı bir insan değildim siz beni gençlikten tiksindirttiniz. Hiçbir b* bilmez ama gider dağa taşa sürter. Sürekli sürekli yapar ve hiçbirinde korunmak aklına gelmez. Korunmadığı gibi aylarca kendine dert edinip gelip burda ağlar. Bıktık be. Geleceğin annesi ben değilsem sen hiç değilsin kuzucum. 24 yaşında ki insanlar okul okuyor bitiriyor iş güç sahibi oluyor imkanlar dahilinde yurtdışı görüyor, evlenen çocuk yapanı bile var, babasının işini devralan bile var. Sen ise 2021 den beri itinayla süttürüyorsun. Yetmez mi sence de ? Daha büyük bir başarın yok mu ?

🫤 24 yaş çokta küçük değil hani azıcık okuyup araştırmak yeterli. Korkuyorum diosun o zaman korun korkun da olmaz. Defalarca ilişkiden ilişkiye gir kimse bişi demez burda ama sürtünme olayını artık bunda kimse kaldıramıyor eleştiri de alırsın bu konuda bilgilen bence

Eksiksiz tüm yorumları okudum nasıl bu kadar komik olabiliyoruz ya ❤️ Allah hepinizin iyiliğini versin çok mutsuzdum sayenizde çok güldüm Allah razı olsun mükemmel zeka yapımız var halk olarak bu espri yönümüz olmazsa hayat çekilmez 🤭😁🌸

X