Zevk suyu vajinaya temas ettiğinde hamile kalınır mı ??

sosyopat17

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2021
21
-2
24
Ben bi ilişki yaşadım kesinlikle içime boşalma olmadı sürtünme yoluyla oldu ama o da 1 2 saniyelik bişeydi penis vajinamla temas etti içime girmedi ama o anda akan zevk suyu vajinamdan içeri girip hamilelik yaratabilir mi sizce? Buarada adetime 8 9 gün kaldı göğüslerim acıyo felaket bir akıntım var bazen başım dönüyo sizce bu şekilde hamilelik olur mu

Yazık gerçekten hepinize buarada herkes dalga geçmiş sadece zor durumda olmasam asla ama asla düşüceğim durumlar değil bunlar insanların neler yaşadığını bilmeden alay malzemesi yapmak kadar yanlış bişey görmedim bu hayatta 24 yaşındayım ama kimsenin sorunlarıyla alay etmedim bunun yerine yapıcı olmaya çalıştım sizin gibi kimsenin zor durumuyla alay edip eğlence malzemesi yapmadım iğrençsiniz!!

Son düzenleme:
Bilgisiz değilim sadece obsesif kompulsif bozukluğum var bunlardan biri de gebe kalma korkusu en ufak temasta bile korkuyorum bu yıllardır böyle bozuk psikolojinin insanı ne hallere soktuğunu bilemezsiniz zaten bilmeyinde çok zor
Peki o zaman kendinizi hazır hissedene kadar böyle şeyler yapmasanız? Gerek var mı karşı cins tatmin olacak diye böyle deli çıkmaya?

Hemde hata dediğiniz 1 kere yapılır ama sizde yerleşmiş bu durum omun için rica edeceğim hastalığa bağlamayın korkan böyle şeyler yapmaz ayrıca prezervatif diye bir şey var 24 yaş küçük değil
Surtunmeye akıl eriyorsa buna da ermeli.

Ben bi ilişki yaşadım kesinlikle içime boşalma olmadı sürtünme yoluyla oldu ama o da 1 2 saniyelik bişeydi penis vajinamla temas etti içime girmedi ama o anda akan zevk suyu vajinamdan içeri girip hamilelik yaratabilir mi sizce? Buarada adetime 8 9 gün kaldı göğüslerim acıyo felaket bir akıntım var bazen başım dönüyo sizce bu şekilde hamilelik olur mu

Yazık gerçekten hepinize buarada herkes dalga geçmiş sadece zor durumda olmasam asla ama asla düşüceğim durumlar değil bunlar insanların neler yaşadığını bilmeden alay malzemesi yapmak kadar yanlış bişey görmedim bu hayatta 24 yaşındayım ama kimsenin sorunlarıyla alay etmedim bunun yerine yapıcı olmaya çalıştım sizin gibi kimsenin zor durumuyla alay edip eğlence malzemesi yapmadım iğrençsiniz!!
Surtunmek ilişki değildir bu 1.
2. Kaldıramayacağını sorumlulukların altına girersen burda herkes eleştirir.
Sonra sanki ekmeksiz yemeksiz kaldı Allah yoluna cihata gitti de zor durumdaymis. Ne yaptığını bil önce bu 3.

Zor durumda kalmak dediği de hırbonun biri el değmemiş kız ister de o ben olamazsam tedirginliğiyle tam seks yapamamak ve saçmalamak.

Erkekler bunu nasıl kabul ediyo anlamıyorum gerçekten. Aşkım sadece sürtünelim diyosunuz kabul mu ediyolar? Ya gerçekten çok salak oğlanlar var.

X