Zevk suyundan gebelik olur mu lütfen bilgisi olan yazsin

Merhabalar. Bir sorum olacak. 16-17 Nisan gibi adet tarihimdi. 28 Nisan partnerimle yakinlasmamiz oldu. Ertes72 kullandım hemen 12-13 saat sonra. Kremsi beyaz akıntım oldu. Ayrıca kasıklarda ağrı, şişkinlik ve pıtpıt atma gibi tuhaflık var. Durumu değerlendirir misiniz? Mide bulantısıda buna dahil. Zevk suyuyla hamile kalma riski var mıdır? Yoksa ilacın yan etkisi mi
Zevk suyuyla gebe kalma riski tabii ki vardır. Ancak sanırım 6 gün içerisinde gebelik oluşup üstüne bu kadar bariz belirtiler yaşamazdınız. Kaldı ki adet belirtileri de tam olarak bunlar. Aklınız orada olduğu için normal pms dönemi belirtilerini daha çok farkediyor olabilirsiniz. Ertesi gün hapı da kullanmışsınız hem.

Zevk suyuyla gebe kalma riski tabii ki vardır. Ancak sanırım 6 gün içerisinde gebelik oluşup üstüne bu kadar bariz belirtiler yaşamazdınız. Kaldı ki adet belirtileri de tam olarak bunlar. Aklınız orada olduğu için normal pms dönemi belirtilerini daha çok farkediyor olabilirsiniz. Ertesi gün hapı da kullanmışsınız hem.
Ama adet tarihimede zaman var. İlk defa ertesi gün hapı kullandım. Anlattığım gibi yan etkileri var mıdır?

Ama adet tarihimede zaman var. İlk defa ertesi gün hapı kullandım. Anlattığım gibi yan etkileri var mıdır?
İlacın regl düzensizliği gibi yan etkileri var. Dolayısıyla regl belirtilerini de olur olmaz zamanlarda görebilirsiniz diye düşünüyorum.

X