Premature Bebekler zeynebim erken geldi dua edin kızıma

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
cok sevındım... allah buyudugunu de gormeyı nasıp etsın ınsallah... butun bebısler sıfalarına kavussun...
:nazar:

gozun aydın canımmm ALLAH analı babalı buyutsun inşallahhh:nazar:

e maşallahh oldu bitti işteee:lepi:,
ama şimdi enfeksiyona karşı çok dikkat edin canımyerimseniben..
Geçmiş olsun,geride kalanlara sağlık sıhhat versin Rabbim inşallahh:Saruboceq:..

benim meleklerimde 31. haftada gelmişlerdi.. şimdi on aylık arkasında koşturduğum gençler oldular.. küvezdede çok kaldılar.. dualarımız seninle.. çabucak sağlıkla kavuşun.. merak etme daha çabuk toparlanıyo..

hadi gözün aydın.. şimdi koşturma mücadele zamanı.. ama dünyanın en tatlı yorgunluğu.. rabbim bidaha ayırmasın

ne mutlu sana canım inan senin adına çok sevindim.allah hiç bir anneyi yavrusundan ayırmasın.

Gözün aydın olsun ne mutlu Rabbim küvözdeki tüm bebekleri annesine kavuştursun ... çok güzel bir haber... Yavrunla sağlıklı uzun ömürler

Canım çok sevindim. Allah analı babalı sağlıkla büyümesini nasip etsin. Maşallah kuzucuğa...

kızlar yavrum geldi evimize cok sukur:nazar:

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
hoşgeldin evine zeynepcik ne güzel annenin kollarındasın bir daha asla yanlız kalmıycaksın o kollar seni her şeyden koruycak ve çabucak sağlıkla büyütücek. gözün aydın ncinar sağlıkla büyüt zeynep i:nazar::nazar::nazar::nazar:

cnm çok ama çok mutlu oldummm... Allah'ım güldü yüzünüze çok şükür! bidaha ayırmasın inaşallah sizi! ağlıyorum şu an niye bilmem! bebeğimi eve getirmiş kadar mutlu oluyorum böyle haberlerde... kocaman sarıl, kokla, öp onu bizim için! sevgiysle kalın yuvanızda... Şeniz

Zeynep'e güç kuvvet versin Allah, bir an evvel toparlanıp kocaman olur da annesi ile yuvasına gelir inşAllah..sağlıklı uzun ömrü olsun sevdiklerii ile birlikte...

hepinize cok tesekkur ederim kızlar Allahım limseyi yavrusundan ayırmasın mini mini kızımı buyutmeye calısıyorum :nazar:

canım ya çok sevindim inan Allah meleğinden ayırmasın seni.

ayhihoyyytçok sevindim böyle güzel haberleri okudukça biz bekleyenlerde umudumuzu yitirmiyoruz canım allah minik kızını nazarlardan korusun inşallah en yakın zamanda ben de sizlere kardeşimin eve geldiğini yazarım:Saruboceq:

Canımmm gözünüz aydınn inan çok sevindimm.Rabbim bundan sonra sizi hiç birbirinizden ayırmasınn...Zeynep bebeği bizim için öp :nazar: huzurla sağlıkla mutlulukla büyüt bebeğini opuyorumnanaktan Allaha emanet olun....

X