Premature Bebekler zeynebim erken geldi dua edin kızıma

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
selam kızlar mini mini kızımın duzeltilmis yası 1 haftalık 3800 gr oldu boyuda 52 masallah deyin teyzeleri bu da resmimiz :nazar:
dscn2947.jpg
:nazar:

Son düzenleme:
Maşallah Allah nazarlardan saklasın, sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canım.

Merba kızlar gecen yıldı ece zeynebim geldi ama erkendi cok korkmustum kuzuma bisi olur diye 28 agustosta dogdu 13 eylulde ilk kez aldım kucagıma hayatımın en guzel anlatından biri 14 eylulde evimize geldi mink bocugum 1 yıl oldu evimiz nesesi geleli Allahım saglık sıhhat uzun omur versin insallah aklıma eski gunler geldi bagıra bagıra aglıyordum simdi cok mutluyum allahım kuvezdeki butun bebeklere sifa versin ve erken dogum olmasın saglıkla zamanında gelsin butun bebekler insallah. O donemde cok desteginiz oldu sizin desteginiz herkesten onemliydi cunku sizde yasamıstınız ve en cok size guveniyordum hala guveniyorum ve tekrar tekrar tesekkur ediyorum Ece hepinizi opuyo biraz uyduruk hani opucuge benzemiyo ama opucuk diyince agzını acıp yanagıma yapısıyo sizede yolluyo canım arkadaslarım cok sagolun

Merba kızlar gecen yıldı ece zeynebim geldi ama erkendi cok korkmustum kuzuma bisi olur diye 28 agustosta dogdu 13 eylulde ilk kez aldım kucagıma hayatımın en guzel anlatından biri 14 eylulde evimize geldi mink bocugum 1 yıl oldu evimiz nesesi geleli Allahım saglık sıhhat uzun omur versin insallah aklıma eski gunler geldi bagıra bagıra aglıyordum simdi cok mutluyum allahım kuvezdeki butun bebeklere sifa versin ve erken dogum olmasın saglıkla zamanında gelsin butun bebekler insallah. O donemde cok desteginiz oldu sizin desteginiz herkesten onemliydi cunku sizde yasamıstınız ve en cok size guveniyordum hala guveniyorum ve tekrar tekrar tesekkur ediyorum Ece hepinizi opuyo biraz uyduruk hani opucuge benzemiyo ama opucuk diyince agzını acıp yanagıma yapısıyo sizede yolluyo canım arkadaslarım cok sagolun

gözün aydın canım ne güzel 1 yıl geçmiş Allah bir daha ayırmasın sizi hep böyle mutlu olun.inşallah küvezde yavrusuna kavuşmayı bekleyen tüm anneler sağlıkla alırlar yavrularını kucaklarına.

Tam 10 yıl olmuş. Kızım 10 yaşında kocaman bir abla oldu. Küvezdeki günleri doğması korkularım dün gibi içimde. Küvezdeki bebeklere Umut olsun benim kızım. Ayrıca 11 ay sütümü sağıp vermiştim. Emmese bile siz sütünüzü sağdıkça süt oluyor. Umarım bebekler vaktinde doğar. Küvezdeki prematüre kuzular saglıkla annelerinin koynuna gelir inşallah.1640 gr doğan kızın 28kg şuan :))

X