zeynep isminin yanına uyacak bir isim arıyorum..

konu baya eskiymiş:))
acaba ismini ne koydu.
ismini elanur koydum,doğumdan 24 gün önce babamı kaybettim aniden,daha önce elanurda güzel demişti bu yüzden ismini elanur koydum kızımın herkese fikirleri için teşekkür ederim,diger arkadaşlarada yardımcı olur bu konu inşallah...

başın saolsun canm .bu arada rabbm ismiyle yaşatsın analı babalı büyütsün

bende okudum okudum zeynep dila diyecektim...
başın sağolsun canım.. allah bebeğine uzun ömürler versin.. sizleri ona onu sizlere bağışlasın..
elanur adıyla yaşasın..

başın saolsun canm .bu arada rabbm ismiyle yaşatsın analı babalı büyütsün

bende okudum okudum zeynep dila diyecektim...
başın sağolsun canım.. allah bebeğine uzun ömürler versin.. sizleri ona onu sizlere bağışlasın..
elanur adıyla yaşasın..
teşekkür ederim Allah razı olsun arkadaşlar,aminn rabbim sizlerinkinide analı babalı büyütsün inşallah...

ben de zeynep öykü koyacağım kızımın adını. inşallah bir ay sonra dünyaya gelecek miniğim..

bende oyumu zeynep ela'dan yana kullanıyorum allah kısmet ederse benimde kızım olucak en yakınımızda ela olmasaydı kızıma kesin ela koyardım

arkadaslar bende zeynep minel zeynep ecrin koymayı düşünüyorum ama ecrinve minel isimlerinin anlamları konusunda kararsız kaldım ben yanına dini bir anlamı olan isimkoymk istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Benimde 3 ay sonra kizim dünyaya gelecek esimle ortak kararimiz zeynep nazli koyacagiz bebisimizin adini

bnmde kuzenim zeynep ada koydu kolay alıştık ikisini birlikte soyluyoruz hep o koymasaydı ben koyacaktım ya neyse : )))

X