zeynep kamil devlet hastanesinde tüp bebek raporu çıkartıyorum.reçeteyi hemen onaylıyorlar mı?

Benim de özelde ilk denemem olacak( bahçeci tüp bebek merkezinde). Sizin sorununuz aynısını bugün Zeynep Kamilde rapor çıkarıp bahcecide tedavi olan arkadaşa sordum. Hepsi aynı günde bitiyor dedi. Yani raporu alınca özeldeki kendi doktorunuza gidip ilaçlarınızı yazdırıyorsunuz. Sonra tekrar Zeynep kamildeki tüp bebek bölümü sekreterine gidip girişinizi yaptırıyorsunuz aynı gün onay çıkıyormuş ve eczaneden gidip gene aynı gün ilacları alıyorsunuz. Bu hafta kendisi bu şekilde almış ilaçlarını. Size tavsiyem erken bir saatte gidip raporunuzu alın ve doktorunuza gidip ilaçlarınızı aynı gün yazdırın.
ben de bahçeci de yapacağım cem çelik doktorum sizin ki kim ?

En sağlıklı bilgiyi hastaneden alırsınız. Zeynep kamile ulaşım çok kolay zaten. Anadolu yakasında mı oturuyorsunuz
Yok ben başka uzak bir şehirdeyim merak ettim ne şartlar gerekli diye inşallah gerek kalmaz da gerek kalırsa hazırlı gideyim yapan arkadaşlar dan birşeyler öğreneyim bilgi edineyim dedim

Merhaba bende tüp benek raporu çıkarıyormuşum meme ultrasonu için verdikleri günü çok ileri bir tarihe mi veriyorlar bilginiz var mı ona göre dışarı da çektireceğim de

Merhaba bende tüp benek raporu çıkarıyormuşum meme ultrasonu için verdikleri günü çok ileri bir tarihe mi veriyorlar bilginiz var mı ona göre dışarı da çektireceğim de
Evet bir buçuk ay sonraya veriyorlar ve fulldolu. Ben de özelde çekildim

Yok ben başka uzak bir şehirdeyim merak ettim ne şartlar gerekli diye inşallah gerek kalmaz da gerek kalırsa hazırlı gideyim yapan arkadaşlar dan birşeyler öğreneyim bilgi edineyim dedim
Anladım ben evde değilim yarın size rapor için gerekli olan şartların ve istenilen işlemlerin yazılı olduğu kağıdın fotoğrafını atarım. Hastane vermişti. Tabi rapor için Zeynep kamile gelmeyin. Çünkü 2-3 ay sürüyor işlemler. Bulunduğunuz şehirde üniversite hastanesinde raporunuzu çıkarın.

Ben yazmamışım size tam olarak. Eğer genel cerrahi doktorunuz sami hocaysa meme ultrasonu istiyor. Diğer Hasan hocadan randevu alın o istemiyormuş. Tüp bebek bölümündeki sekreterler öyle söylemişti. Ancak benim randevu alacağım zaman Hasan hoca izinli olduğu için mecbur sami hocaya gitmiştim.

Anladım ben evde değilim yarın size rapor için gerekli olan şartların ve istenilen işlemlerin yazılı olduğu kağıdın fotoğrafını atarım. Hastane vermişti. Tabi rapor için Zeynep kamile gelmeyin. Çünkü 2-3 ay sürüyor işlemler. Bulunduğunuz şehirde üniversite hastanesinde raporunuzu çıkarın.
Aaaa ne kadar uzun sürüyor öyle 🙄 size zahmet atarsanız çok sevinirim belki başka arkadaşlar a da faydsı olur 🤗 çok teşekkür ederim

Aaaa ne kadar uzun sürüyor öyle 🙄 size zahmet atarsanız çok sevinirim belki başka arkadaşlar a da faydsı olur 🤗 çok teşekkür ederim
Rica ederim. Malesef çok uzun sürüyor. Ben çoğu şeyi özel hastanede yaptırmama ragmen uzun sürdü hemde.

Rica ederim. Malesef çok uzun sürüyor. Ben çoğu şeyi özel hastanede yaptırmama ragmen uzun sürdü hemde.
Ben her işlemli yasak olduğu ilk hafta yaptım. Randevulari ard arda aldim. Bir tek 24üne dahiliye ve kadın doğum kaldı :) ard arda randevulari toparlamak zor :KK43:

Ben her işlemli yasak olduğu ilk hafta yaptım. Randevulari ard arda aldim. Bir tek 24üne dahiliye ve kadın doğum kaldı :) ard arda randevulari toparlamak zor :KK43:
Aynen çok zor ben de hep farklı günlerde gittim. Ama sonunda bitti çok şükür haftaya da ilaçlarımı alıcam sanırım

Eklentiler

• B83E6AF9-1863-489F-8A07-8287BC40B4D1.jpeg
    B83E6AF9-1863-489F-8A07-8287BC40B4D1.jpeg
    182,7 KB · Görüntüleme: 75
Arkadaşlar merhaba,
24 subatta ozel bir hastanede rapor çıkarmıştım.
1 kez transfer oldum ve böylece 1 kere kullanmış oldum.
2.Tüp bebek tedavimde ilaçlarımı karşılaması için tekrar mı rapor çıkarmak gerekiyor. Bu durumu anlayamadım ben. Bilgisi olanlar yazarsa cok memnun olurum 🌸🙏

Arkadaşlar merhaba,
24 subatta ozel bir hastanede rapor çıkarmıştım.
1 kez transfer oldum ve böylece 1 kere kullanmış oldum.
2.Tüp bebek tedavimde ilaçlarımı karşılaması için tekrar mı rapor çıkarmak gerekiyor. Bu durumu anlayamadım ben. Bilgisi olanlar yazarsa cok memnun olurum 🌸🙏
ben 6 ay geçerli diye biliyorum

X