Zirkonyum diş kaplama sökülmeden kanal tedavisi yaptıran var mı? Acil yardım lütfen

ksvock

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2021
1
0
39
Merhaba yaklaşık üç hafta önce 24 dişime zirkonyum kaplama tedavisine başlandı. İnanılmaz ağrılarım var. Bazılarını parça parça yapıştırdı. Zirkonyum diş kaplama sökülmeden kanal tedavisi yaptıran var mı? Acil yardım lü

Benim de zirkonyum kaplama dişlerim var ama onu çıkarmadan kanal tedavisi nasıl olacak düşündüm. Kardeşime sordum şimdi. Kendisi diş hekimi
Diyor ki; zirkonyum çok sert yapıda. Çıkarılmadan yapılabilir ancak çok zor, yüksek ihtimal kaplama diş çatlar. En doğrusu kaplama diş çıkarılarak kanal tedavisi yapılması diyor.

benzer şey eltimin başına gelmişti. Çıkarmışlardı o şekilde yapmışlardı ama bilemiyorum tabi belki diş yapısına göre değişiyordur

Merhaba yaklaşık üç hafta önce 24 dişime zirkonyum kaplama tedavisine başlandı. İnanılmaz ağrılarım var. Bazılarını parça parça yapıştırdı. Zirkonyum diş kaplama sökülmeden kanal tedavisi yaptıran var mı? Acil yardım lü
Merhaba. Benim de bugün başıma geldi bu olay.Dis takilali bir hafta bile.olmadi agri var.ben tek tek yaptirmistim. Bugün başka bir dr a gittim kaplama çıkması daha mantıklı dedi.kaplamanin altından delerek yapılabilir demişlerdi ama tam yerini denkgetiremeywbilirse sorun olurmuş.Siz yaptırdınız mi peki nasıl yapildi

X