Zırt pırt küsen koca

Ya ciddi ciddi artık bi hastalığı flan mı var acaba diye düşünmeye başladım bipolar gibi .. iyiyken de çok iyi davranıyor öyle güzel sözler söylemez ama bana pasaport çıkardı mesela Paris'e götürecek . Ben de Paris eksik olsun huzurum olsun istiyorum..
Aynı şehirdeki annenize arkadaşlara götürmeyen adam Paris'e mi götürecek sizi? Bu adam sizi yalnızlaştırıyor, jest için almadı o pasaportu. Göz boyuyor. Aileniz ve çevrenizle bağınızı koparmasını böyle örtüyor.

Bizim aracımız yok alabilir ama beğenmiyo bi türlü.. ben de yaz geldi evde sıkılıyorum arkadaşlarıma anneme flan gitmek istiyorum e onlar da yakın değil aynı şehirdeyiz ama araç gerek gitmem için.. ne zaman bi yere gitmek istesem üfleyip püflüyor nasıl gidicen iki çocukla otobüse nasıl bincen ya bişey olursa flan.. e sen götür neyle götürecek aracı yok. Birini mi görmek istiyorsun onlar gelsin diyo hep.sanki mahpusum görüşe geliyo beni herkes.. işte yine gitmek istedim iki hfta önce kardeşlerime toplandık piknik yaptık çok güzel geçti onun rızasını almadan gittim diye bu surat.. defol dedi bana giderken

Burcu ne dağ ayisinin cok tanıdık geldi :/

Aynı şehirdeki annenize arkadaşlara götürmeyen adam Paris'e mi götürecek sizi? Bu adam sizi yalnızlaştırıyor, jest için almadı o pasaportu. Göz boyuyor. Aileniz ve çevrenizle bağınızı koparmasını böyle örtüyor.
Ailemle bi sıkıntısı yok herhangi bir yere çocuklarla gitmem onun için sıkıntı bişey olursa sorumlusu sensin der hep

Ailemle bi sıkıntısı yok herhangi bir yere çocuklarla gitmem onun için sıkıntı bişey olursa sorumlusu sensin der hep
Adam sizi yalnızlaştırıyor. Haberiniz olsun. İlle birileri ile sıkıntısı olması gerekmiyor.

Çocuklar bahane.
Çocuklardan önce nasıldı?

Bu tipler hakkında görüşüm şu:
Mutlu olun ama onunla olun.
Mutlu olun ama içinde o da olsun.
Hatta sadece o ve siz olun. Çekirdek aile Mutlu olmanız yeterli.
O da onun istediği zaman istediği kadar olmalı.

Çocuklar bahane.
Çocuklardan önce nasıldı?

Bu tipler hakkında görüşüm şu:
Mutlu olun ama onunla olun.
Mutlu olun ama içinde o da olsun.
Hatta sadece o ve siz olun. Çekirdek aile Mutlu olmanız yeterli.
O da onun istediği zaman istediği kadar olmalı.
Evlenmeden önce beni çok sevdiğini söylerdi flan şöyle söyleyeyim her tartışmamızda kin tutmuş ki 10 yıldır evliyim neredeyse bir kere beni sevdiğini söylemedi. Ben de söylemem hiç öyle bi ilişkimiz var

Son düzenleme:
İnanır mısınız hala küs bana... Anneme söylemeye karar verdim ama kadının tansiyonu çıkıyo sürekli.. babamın şekeri var ne yapacağımı şaşırdım... Allahından bulsun gerçekten o kadar pişmanım ki evlendiğime... Köpek gibi

Geçenlerde oğlum boşanmak diye bişey duymuş gelmiş bana soruyo ne demek diye.ben de anlattım.. "siz boşanmayın olur mu anne" dedi. Zaten kaygılı bir çocuk her ay uzman psikologtan terapi alıyor çocuğum. Beni bu çaresizliğe bırakan iğrenç insanla aynı hayatı paylaşıyorum bana dua edin lütfen.

X