zmitte Burun estetii olan ?

Rmys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2009
32
0
Bende ameliyat olmayı düşünüyorum ama sadece düşünme aşamasındayım.Bu yüzden de araştırıyorum izmitte iyi bi doktor ve ücret hakkında bilgisi olan ameliyat olmuş olan var mı?
 

derem1711

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
3
0
Merhaba, izmitte yasin ünal'a 24 eylülde ameliyat oluyorum:) Senn gibi bende yaklasık 1 yıldır doktor araştırmasındaydım. Sonunda kafama yatan birini buldum. Yasin ünal'ın dışında izmitte bir kaç tane daha estetik cerrah var. Çoğu Seka devlet hastanesinde mecburi hizmetlerini yapıyorlar. Hatanenin sitesinden doktorlar hakkında bilgiye erişebilirsin.
 

derem1711

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
3
0
Ben 3bin'e oldum ameliyatı. Burnumu da kırmadı üstelik. Mikro cerrahi tekniğiyle düzeltti.
 

hateji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2010
4
0
canım prof dr emre üstündağ var süper bi doktor izmitte kaya işmerkezınde muhaneyesi tavsiye ederim
 

izmit_41

kirlideğil,yaPASyatozdu
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
465
9
hateji emre bey'e ameliyat oldun sanırım, biraz açıklayıcı bilgiler yazmanı umuyorum. karar vermekten çok doğru doktoru bulmak yoruyor insanı. mesela, kulak burun boğaz uzmanı olarak burnun görüntüsündeki estetiği de önemsiyor mu emre bey?
 

elayaamber1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2011
228
0
emre üstündağ, yasin ünal, zübeyir örter, tonguç işken, hakan ağır... evet hangisi en iyisini yapıyor?? bi karar veremedim ya.. istanbulda gittim doktora ama ben burda amelyat olmak istiyorum lütfen yardım edin.. Ameliyat olan arkadaşlar...
 

translating

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2012
1
0
Arkadaşlar merhaba,
Bende burun ameliyatı konusundaki araştırmalarımda son noktaya geldim.. çok araştırdım, İstanbul da olmak daha iyi tabiki ama izmitte yaşadığım için burada olmak istedim. Atilla Yüksel i duyanınız var mı? Ameliyat olan kişileri gördüm sonuçtan oldukça memnunlar, eğer fikri olan varsa yardımcı olabilir mi? ya da tavsiye edebileceğiniz?