Zombi gibi dolanıyorum

Subuoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2016
150
27
33
Merhaba kızlar Oğlum 14 aylık gündüz güzel besleniyor gece yatmadan da meyve püresi yediriyorum 4 5 saat güzel uyuyor gece 3 'ten sonra yarım saatte 1 saatte uyanıyor sürekli sallıyorum bıraktığm an uyanıyor sabaha kadar ikimiz de perişan oluyıruz. Anlamıyorum ya nedn böyle doymuyor mu gece sütüm az ama mama da içmiyor asla denedim kaç tane

Merhaba acıktığı için değil de destekle uyuduğu için uyanıyo olabilir mi sallanmadan uykuya geçemiyosa nedeni bu olabilir

Merhaba acıktığı için değil de destekle uyuduğu için uyanıyo olabilir mi sallanmadan uykuya geçemiyosa nedeni bu olabilir
Normalde sallayarak uyumuyor gece emzirip yatağa bırakıyordum uyuyordu iki haftadır falan gece uyutamayınca sallamaya başladım

Bir kaç gece sıkın dişinizi sallamayın. Ağlasa da sallamayın illa ki yorgun düşüp uyuyacak.
Sallama durdukça uyanmaya devam eder yoksa. Yukarıda yorum yazan arkadaşa katılıyorum bence de aç olduğu için destek ile uyuduğu için uyanıyor .

Muhtemelen dis çıkaracaktır. Azi disleri gelmeden önce bizdede bu şekilde olmustu. Surekli uyaniyordu. Tetagil diye bir granül toz var dogal ondan almanızı tavsiye ederim. Bizim kurtarıcımiz olmustu. Az sabredin azi dişlerini patlanca rahatlayacaktir. Bizde smdi son azi disleri bekliyoruz sanirim gelmek üzere.

Gece yatmadan meyve puresi degilde sut verseniz? Meyve pureisni
Gun icinde verseniz daha iyi degilmi.. sonucta meyve seker ve enerji veriyor

Merhaba kızlar Oğlum 14 aylık gündüz güzel besleniyor gece yatmadan da meyve püresi yediriyorum 4 5 saat güzel uyuyor gece 3 'ten sonra yarım saatte 1 saatte uyanıyor sürekli sallıyorum bıraktığm an uyanıyor sabaha kadar ikimiz de perişan oluyıruz. Anlamıyorum ya nedn böyle doymuyor mu gece sütüm az ama mama da içmiyor asla denedim kaç tane
Bu aylar azı dişi dönemidir. Biraz sabredin, biz 17.ayda biraz gece uykularımızı düzelttik şükür. O da diş dönemi neredeyse bittiği için. 17 ay boyunca geceleri hep uykusuzdum.

Muhtemelen dis çıkaracaktır. Azi disleri gelmeden önce bizdede bu şekilde olmustu. Surekli uyaniyordu. Tetagil diye bir granül toz var dogal ondan almanızı tavsiye ederim. Bizim kurtarıcımiz olmustu. Az sabredin azi dişlerini patlanca rahatlayacaktir. Bizde smdi son azi disleri bekliyoruz sanirim gelmek üzere.
Tetagili biz de kullandık ama azılarda pek faydası olmuyor. Biz de azı dişi dönemi haftada bir çok zorlarsa calpol verdik.

Yukardaki yazan arkadasa katiliyorum meyve puresi vermeyin uyumadan once, yogurt yada muhallebi verin uyku yapar hemde tok tutar..
Buyuk ihtimal distir ama yinede meyve vermeyin gun icinde verin.

Ben de arkadaşlara katılıyorum meyve püresi gün içinde versemiz daha iyi olur.Benim oğlum da 13 aylık memede kucakta sallayarak uyutabiliyorum.Gece diş çıkarma dönemlerinde sık kalkıyor.Normalde birkaç kere kalkıyor kalktığında meme istiyor.Bazen gece kalkıyor iki üç saat uyutmaya çalışıyorum.Deliksiz uyuyan bebekler çok yok inanın.2 yaşına kadar diş çıkarma zamanları daha fazla olmak üzere kalkmalar normal bence.Kızım emmiyordu gece 1-2 zar zor uyutuyorduk ama sabaha kadar kalkmazdı sabah 8de kalkardı.Oğlum 9 gibi uyuyor sabaha kadar kalkıp duruyor.Her çocuk farklı sonuçta.

X