Zor günler

22 yaşında evlendim o 25 yaşındaydı şimdi 32 yaşındayım tecrübeleriniz öğütleriniz birer altın değerinde büyük küçük fark etmeksizin zehir gibi güçlü kadınlardan destek ömrü olsa alamazdım günüm etrafımdaki insanlar anlatsam verecekleri nasihatleri biliyorum hepimiz bunları yaşıyoruz geçecek sabret yuvanı yıkma ama dizler öyle mi siziniz olması gereken gerçekleri aktarıyorsunuz kayınvalidem aradı konuştuk her zaman beni tutar hak verir bugünde öyle oldu ama biliyorum gün sonunda herkesin kendi evladı yaptığı şeyleri anlatıyorum beni yumuşatmak vın yaptığı güzel şeylerde oldu kızım diyor ama bi anlamı yok dddim on yıldır bukadar büyük sorunlar yapmasın ama gezdirmesin eğlendirmesin yedirmesin ıcırmesin dedim eşim normalde çok düşkün ve gezdirir en iyisin yaşartır buna cabalar hemen bunu söylüyor abinle annenlerle görüş dışarda görüş yuvan ıcın kızım diyor oğlu haklı değil biliyor adım atma affetme gelsin sen gitme diyor ama sonrasında yine ben kabullenmek zorundayım düşünün işte boşanma noktasına gelince korkacağını düşünüyorum babanın evine git rahat edersin diyor
Babanın evine git diyen eşinizmi? Kayınvalide niz ağır saçmalamış ailenle dışarıda görüş yuvanı yıkma ne demek...o zaman oğlunuzda sizinle dışarıda görüşsün evime gelmeyin deseysiniz keşke ...yada bunu eşinize teklif edin ailem gelmeyecekse senin ailende gelmeyecek kimseyi istemiyorum evimde deyin...
Ne saçma ya kadına bak hele oğlunun neden böyle olduğu k.v.nizden belli..hadsizler

Babanın evine git diyen eşinizmi?
İşte kavga edip restleştiğimde hee ayrılınca babanın evine gidince rahat edersin diyor yanı orada rahat edemeyeceğimi bunu arayacağımı vurguluyor ama düşünüyorum da ne kadar kötü olabilir atamdan göreyim dükümü göreceksem elden değil diyorum evlendiği boşanıp baba evine donmek zor diyorlar ya

İşte kavga edip restleştiğimde hee ayrılınca babanın evine gidince rahat edersin diyor yanı orada rahat edemeyeceğimi bunu arayacağımı vurguluyor ama düşünüyorum da ne kadar kötü olabilir atamdan göreyim dükümü göreceksem elden değil diyorum evlendiği boşanıp baba evine donmek zor diyorlar ya
Aklınca sizi tehdit ediyor ...ama gitmesi gereken ben değilim sensin deyin ona..erkek dediğin alır ceketini gider ..tabi sende o kadar yürek varmı bilemem diye aşağılamak lazım eşinizi...
Ya gerçekten bu erkekler neden böyle anlamış değilim..aşağılanmak kamçılıyor bir çoğunu sizinki de bence o cinsten

Aklınca sizi tehdit ediyor ...ama gitmesi gereken ben değilim sensin deyin ona..erkek dediğin alır ceketini gider ..tabi sende o kadar yürek varmı bilemem diye aşağılamak lazım eşinizi...
Ya gerçekten bu erkekler neden böyle anlamış değilim..aşağılanmak kamçılıyor bir çoğunu sizinki de bence o cinsten
Bi haftadır kavgalıyız gidersin dediğin gitmem burası benim evim çocuğumla duracağım dedim boşanınca gidersin diyor Onuda ozaman düşünürüz dedim

Merhaba arkadaşlar ilk defa içimi dökmek istedim on yıldır evliyim evliliğimde ne yaşarsam yaşayayım kendi başıma yaşadım eşimle sorunlarımı asla ailemle paylaşmadım artık yüklerim ağır geliyor onlar damatlarını mükemmel bilsin ilişkileri bozulmasın diye o yüklerin altında kaldım.eşimle genel olarak güzel giden bi evliliğimiz olsada gün geliyor onun küçücük şeyleri sorun etmesiyle yapmadığım şeyleri yaptığımı düşünmesiyle hep büyük kavgalara sürükleniyoruz ben her defasında aman yuvam aman çocuğum huzursuzluk olmasın diyip hatalı olmasamda özür dileyip yalvar yakar barışıyorum bu on yıldır böyle o bir kere bile yalvarmadı beni kaybetmekten korkmadı ona o fırsatı ben verdim.konum uzun kendimi ifade edemezsem sıkarsam kusura bakmayın. Gelelim son konuya abimin eşi misafir perver değil biz onları çok güzel ağırladık ama bir türlü tam eşimin beklentisini karşılayacak kadar bizi ağırlamadılar bu konuda eşimin haklı sebepleri var diye tamam haklı dedim sürekli gelip davet etmedikleri ıcın araya eşimden kaynaklı soğukluk girdi abinler bizi kullanıyor izin veremem dedi tamam dedim ama abim canım ciğerim sucu yok o evime gelebilir dedim tamam dedi bi gün annem bizdeyken abim börek alıp kahvaltıya gelmek istedi eşim bunu duydu cıldırdı istemiyorum abinde gelemez ben şuan kardeşim ve annemle plan yaptım gidiyorum diyeceğim dedi anneme ve abime ben ona annem duymadan yalvar yakar yapma dedimsede öyle bi cıldırdı ki beni tutamazsın gideceğim dedi ve gitti annem duysa bir daha evime adım atmaz artık anneme dedim işten çağırdılar ona gidicek dedim ve gitti annemde anlamadı abimde anlamadan ben bu gizli kapılar ardında yaşanan kabusu sakladım neyse eşim cekti gitti annemlerde akşam olmadan evlerine döndü eşim o gün akşam dokuzda eve geldi ve iki gündür küsüsüz konuşmuyor benimle ben her zaman adım atardım ama artık gücüm bitti beni böyle zira soktu tükendim sizlere sorum şu ben bu durumdan nasıl kurtulacağım ben abime nasıl derim abi seni evine istemiyor diye abimin hıc sucu yok eşiyle anlaşamıyorlar zaten ama eşim suan abime gereksiz yere taktı ve biz bu noktadayız İnan’ın artık çok yoruldum adım atmayacağım inceldiği yerden kopsun zaten gelip adım atsın istemiyorum bu yaşattığı saçmalığı sindiremiyorum ailemi de görseniz ölür ona bilmiyorlar böyle iki yüzlü olduğunu herşeyi geçtim zoruma giden aynı sehirdeyis annemler 3 ay olmuş ilk kez geliyor abim beş ay dur ilkex geliyor onun ailesi her hafta bende kardeşiyle annesi ben bunu bile asla sorun etmem ilişkilerimiz güzel ailesi değerli benim ailemde eşime çok değer verir ama biz nerde hata yaptık ne dediyse yaptım hatam bu sanırım yengen gelip gidip yiyor ıcıyor ona hizzet ettirmem diyor tamam dedim şimdide abinde gelemez diyor o geldi diye evi terk etti düşünsenize anneniz bi odada ben eşimle yatak odasında yalvardım ona böyle yapma meselemizi onlara yansıtmayalım sonra konuşalım gitme dedim ama bana böyle değer verir mi bi insan beni ezdi ailemi ezdi geçti gitti çok yoruldum ne olur akıl verin siz olsanız ne yapardınız
Dert cekmeyemı geldın bu dunyaya .Muhattap dahi olma.Bak boşan demıyorum .Muhattap olma.Bı hareketlerıne bak adamın zaten sana saygısı yoksa evlı kalıp dert cekecegıne yalnız kal kafan rahat olsun

Bi haftadır kavgalıyız gidersin dediğin gitmem burası benim evim çocuğumla duracağım dedim boşanınca gidersin diyor Onuda ozaman düşünürüz dedim
Eşiniz tam bir asalak kusura bakmayın ama öyle sizi bununla tehdit ediyor olması gerçekten aptallık.. Bulmuş sizin gibi naif kadını kendince egosunu tatmin ediyor...
Bakın bu adama karşı naiflik hiçbir işe yaramaz cazgır olun biraz inanın zor değil
Bende evliliğimin ilk yıllarında sizin gibiydim uzunca bir süre ezildim sanki karşımdaki bulunmaz hint kumaşı gibi hep alttan aldım
Sonra baktım olmuyor değişmiyor...
Düşünün bağırıp çağırıp hakaret etse oturup ağlardım o kadar yani
Bir gün dank etti orası uzun hikaye
Bir taetışma esnasında bana carladı hakaret falan...döndüm aynı küfürleri bende ona ettim ama ağzımdan çıkanı kulağım duymuyordu o derece...vazoyu fırlattım duvara ..ailesi yüzünden di kavgamız..sus tamam duymasınlar diye alttan almaya başladı bu benim miladım oldu..duysunlar dedim herkes duysun ne anasını bıraktım ne babasını nede kendini... Bildiğiniz sövdüm yani🤣 o ana kadar ağzımdan salak kelimesi bile çıkmamıştı inanın
İnanır misiniz eşim gülmeye başladı hoşuna gitti küfürlerim 🤣anladığı dil buymuş meğer adamın
Sonra geldi sarıldı o sarıldıkça dahada coştum baktı olmuyor özürler yeminler bidaha olmayacaklar....falan filan..
Sonra düşündüm demek ki herşeyin herkesin bir yöntemi var bunun kide bu
Ha size aynısını yapın demiyorum asla.sonuçta herkesin dinamiği farklı ama sizin eşinizinde anladıpı bir dil vardır muhakkak
Peki bişey soracapım çok özel olmayacaksa cinsel hayatınız nasıl yani düşkün mü size bu anlamda farklı bir yol izleme açısından soruyorum

Eşiniz tam bir asalak kusura bakmayın ama öyle sizi bununla tehdit ediyor olması gerçekten aptallık.. Bulmuş sizin gibi naif kadını kendince egosunu tatmin ediyor...
Bakın bu adama karşı naiflik hiçbir işe yaramaz cazgır olun biraz inanın zor değil
Bende evliliğimin ilk yıllarında sizin gibiydim uzunca bir süre ezildim sanki karşımdaki bulunmaz hint kumaşı gibi hep alttan aldım
Bir taetışma esnasında bana carladı hakaret falan...döndüm aynı küfürleri bende ona ettim ama ağzımdan çıkanı kulağım duymuyordu o derece...vazoyu fırlattım duvara ..ailesi yüzünden di kavgamız..sus tamam duymasınlar diye alttan almaya başladı bu benim miladım oldu..duysunlar dedim herkes duysun ne anasını bıraktım ne babasını nede kendini... Bildiğiniz sövdüm yani🤣 o ana kadar ağzımdan salak kelimesi bile çıkmamıştı inanın
İnanır misiniz eşim gülmeye başladı hoşuna gitti küfürlerim 🤣anladığı dil buymuş meğer adamın
Sonra geldi sarıldı o sarıldıkça dahada coştum baktı olmuyor özürler yeminler bidaha olmayacaklar....falan filan..
Ha size aynısını yapın demiyorum asla.sonuçta herkesin dinamiği farklı ama sizin eşinizinde anladıpı bir dil vardır muhakkak
Peki bişey soracapım çok özel olmayacaksa cinsel hayatınız nasıl yani düşkün mü size bu anlamda farklı bir yol izleme açısından soruyor.
Peki bişey soracapım çok özel olmayacaksa cinsel hayatınız nasıl yani düşkün mü size bu anlamda farklı bir yol izleme açısından soruyorum
Ben çok fazla değer verdim şuan bunun bedelini ödüyorum çok insan olmak herkesi her şeyi düşünmek gün sonunda beni mutsuz etti ben bi başıma kaldım.cinsellik olarak çok düşkündür gerçi bu konudada zamanında az yapmadı şartlar uymadı çocuk o bu derken olmadı zaman olmadı diyede az üzmedi onu istemediğimi düşünmekle suçladı bu konuda düzeldi ama ozamanda çok saplantı yaptı gereksiz düşkün yani zamanında çok yordu hala düşkün ama ona uzak durmam yakın olmamam umrunda olmaz bunu rahat dile getirir ölmem olmayınca der daha önce dedi de

Bu konuda bile beni çok üzdü hatırlıyorum düzenlene kadar ne çok üzülmüşüm şartlar uymadı olmadı ama ben kaçmışım istememişim ondan beni bunla suçladı olmaz bundan sonra ölmem basımın çaresine bakarım dediği bile oldu

Bu konuda bile beni çok üzdü hatırlıyorum düzenlene kadar ne çok üzülmüşüm şartlar uymadı olmadı ama ben kaçmışım istememişim ondan beni bunla suçladı olmaz bundan sonra ölmem basımın çaresine bakarım dediği bile oldu
Bak bu iyi.düşkün olması yani.libidosu yüksek erkek çok çabuk ele alınır.küslüğe devam et asla geri adım atma.ama dekolteli giyinmeye özen göster ara ara frikiğide ihmal etme çekici davran ama mesafeye devam..illaki düşecektir ..itiraz etme ama hemen kabulde etme arada bırak denge önemli.konuşmamak yatakları ayırmak bu işi çokta çözmez sadece öteler
Asla alttan almak yok kadınlığını kullan cezbet peşinden koştur olmasada olur diyormuş ya hani öyle bir kıvama getirki durumu olmasa da olur diyemesin..ya daha nasıl açık yazayım basit kadınlık kurallarıdır bunlar
Eşler küsse evde adam inatçıysa dekolteli abartısız bir kıyafet (düşük bel açık renk eşofman altına giyinilen koyu renk tanga..ipleri dışarıdan hafif görünsün mesela..üzerine göğüs dekolteli swet iç çamaşırsız mesela uzuvlar belli olacak şekilde,boyuna sürülecek hafif kokulu vücut losyonu saçlar dağınık topuz ense boyun açık ) ortalıkta salın yere bileyler düşürüp eğil kalk eşin yokmuş yanında gibi rahat davran..mesela mutfağa git bu kıyefetle tazgaha çık bir şeyi düşür yere ayyy diye bağır illaki gelir aşağı inerken verilen frikik her erkeği cezbeder🤣 inmene illaki yardım eder yani sonra saçma sapan sorar orda ne işin var falan konuşacak ya bahene işte...cevap verme sadece gözlerinin içine bakarak yaklaş ve yakınından geç sadece kokunu alsın o kadar içeri git arkandan gelmezse bende bişey bilmiyorum
Ama hemen kabul etmek yok sürünsün biraz

Bak canım biz kadınlar aslında çok güçlüyüz ..kadınlık gerçekten bir üstünlük.. Ve istersek bir erkeğe yaptıramayacağımız şey yok
Bu kadar uzun yazdım anladımki boşanmak değil dize getirmek istiyorsun ..ama yeterli psikolojiye sahip değilsin çünkü kırgınsın ve haklısında...
Bu yazdıklarımı dene en azından denemedim demezsin..

Merhaba arkadaşlar ilk defa içimi dökmek istedim on yıldır evliyim evliliğimde ne yaşarsam yaşayayım kendi başıma yaşadım eşimle sorunlarımı asla ailemle paylaşmadım artık yüklerim ağır geliyor onlar damatlarını mükemmel bilsin ilişkileri bozulmasın diye o yüklerin altında kaldım.eşimle genel olarak güzel giden bi evliliğimiz olsada gün geliyor onun küçücük şeyleri sorun etmesiyle yapmadığım şeyleri yaptığımı düşünmesiyle hep büyük kavgalara sürükleniyoruz ben her defasında aman yuvam aman çocuğum huzursuzluk olmasın diyip hatalı olmasamda özür dileyip yalvar yakar barışıyorum bu on yıldır böyle o bir kere bile yalvarmadı beni kaybetmekten korkmadı ona o fırsatı ben verdim.konum uzun kendimi ifade edemezsem sıkarsam kusura bakmayın. Gelelim son konuya abimin eşi misafir perver değil biz onları çok güzel ağırladık ama bir türlü tam eşimin beklentisini karşılayacak kadar bizi ağırlamadılar bu konuda eşimin haklı sebepleri var diye tamam haklı dedim sürekli gelip davet etmedikleri ıcın araya eşimden kaynaklı soğukluk girdi abinler bizi kullanıyor izin veremem dedi tamam dedim ama abim canım ciğerim sucu yok o evime gelebilir dedim tamam dedi bi gün annem bizdeyken abim börek alıp kahvaltıya gelmek istedi eşim bunu duydu cıldırdı istemiyorum abinde gelemez ben şuan kardeşim ve annemle plan yaptım gidiyorum diyeceğim dedi anneme ve abime ben ona annem duymadan yalvar yakar yapma dedimsede öyle bi cıldırdı ki beni tutamazsın gideceğim dedi ve gitti annem duysa bir daha evime adım atmaz artık anneme dedim işten çağırdılar ona gidicek dedim ve gitti annemde anlamadı abimde anlamadan ben bu gizli kapılar ardında yaşanan kabusu sakladım neyse eşim cekti gitti annemlerde akşam olmadan evlerine döndü eşim o gün akşam dokuzda eve geldi ve iki gündür küsüsüz konuşmuyor benimle ben her zaman adım atardım ama artık gücüm bitti beni böyle zira soktu tükendim sizlere sorum şu ben bu durumdan nasıl kurtulacağım ben abime nasıl derim abi seni evine istemiyor diye abimin hıc sucu yok eşiyle anlaşamıyorlar zaten ama eşim suan abime gereksiz yere taktı ve biz bu noktadayız İnan’ın artık çok yoruldum adım atmayacağım inceldiği yerden kopsun zaten gelip adım atsın istemiyorum bu yaşattığı saçmalığı sindiremiyorum ailemi de görseniz ölür ona bilmiyorlar böyle iki yüzlü olduğunu herşeyi geçtim zoruma giden aynı sehirdeyis annemler 3 ay olmuş ilk kez geliyor abim beş ay dur ilkex geliyor onun ailesi her hafta bende kardeşiyle annesi ben bunu bile asla sorun etmem ilişkilerimiz güzel ailesi değerli benim ailemde eşime çok değer verir ama biz nerde hata yaptık ne dediyse yaptım hatam bu sanırım yengen gelip gidip yiyor ıcıyor ona hizzet ettirmem diyor tamam dedim şimdide abinde gelemez diyor o geldi diye evi terk etti düşünsenize anneniz bi odada ben eşimle yatak odasında yalvardım ona böyle yapma meselemizi onlara yansıtmayalım sonra konuşalım gitme dedim ama bana böyle değer verir mi bi insan beni ezdi ailemi ezdi geçti gitti çok yoruldum ne olur akıl verin siz olsanız ne yapardınız
Canim Benim o kadar uzuldum ki senin adina :KK43: acaba terapi gibi bir sey yapamaz misin? Ya da en azindan kendin once terapi al, yavas yavas sinirlarini ona ogretirsin. Su anki durumda radikal bir degisiklik yaparsan her sey sarpa sarar.

Abimin boşanma noktasına gelen bir durumu olmuuştu abim calısıyr işi gücü iyi ailem ona sahip çıkı evladımız dedi bağırlarına bastı beni bırakmazlar yalnız sma işte onlara bu acıyı yaşatacak gücüm var mı bilmiyorum
Neden acı olarak görüyorsunuz? Yada görsünler?
Böyle bencil ve değmeyecek bir adam için çok fazla dram yapıyorsunuz.
Eğer ayrılmaya kesin niyetliyseniz, Siz dik ve kararlı durup, yaşadıklarınızı ailenizle paylaşırsanız, üzülmeyeceklerdir.

Tavrınızı koyun ne kadar sürer bilinmez ama tavrınızı koyun eşiniz adım atmadan siz adım atmayın kendi kozanıza çekilin bu sefer

Çok alıştırmışsın pohpohlamaya, sende aynısını ona yap, tak ailesinin bir şeylerine, olur olmaz arıza çıkar, sende ailesi geldiğinde çekip git akşam eve dön, bak bakalım ne olacak, anlasın biraz hanyayı konyayı

Onun ailesinin geleceği zaman çekip gidin tüm gün bakalım nasıl oluyormuş.

Çok yüz vermişsiniz tepenize binmiş. Adım atmayın, daha da zeytinyağlık yaparsa güzel bir mesaj atarsınız işe gittiğinde. Yıllardır yaptığınız fedakarlıkları gözüne sokaraktan daha fazla bu kaprisi çekmek istemediğinizi, evliliği bitirenin kendisinin şımarıklığı olduğunu yazıp bir anne ziyareti yaparsınız, haftasına kapınızda yatar bir daha da takkesini önüne koyar.

Erkekleri her zaman kendi silahıyla vuracaksın NOKTA. Ne bir eksik ne fazla. Eşinizin aynası olsun görsün anasının hörekesini

Annesi kardesi her hafta geliyor ama abinize laf ediyor,ve kendisi küsüyor.
Ayy bayılazaam.
Bikere kocanız eve gelen misafire nasıl ne hakla karısıyor acaba?
Veliniz mi sizin ,su gelebilir,sunla görüsebilirsin,sunla görüsemezsin karar veriyor?
İyi agırlamadı diye insanları evine kabul etmeyen adam da gitsin elticilik oynasın valla.

Güncelleme yapayım dedim henüz bi gelişme yok arkadaşlar hem suçlu hem güçlü ve minnetsiz küslüğüne devam ediyor bende devam ediyorum bakalım sonu neye varacak göreceğiz.evde köşe kapmaca oynuyoruz.bana aileme terbşyesizliği yapan o değilmiş gibi hala kendini doğru görüp arsızlığına devam ediyor alıştı tabi Ayşe koş git yalvar özür dile daha çok bekler.

Bence hiç taviz verme, yaptığı hatayı anlasın. Anlamıyorsa da hiç oralı olma, ne hali varsa görsün. Kusura bakma ama kocan çok terbiyesiz, böyle yapacağına abin geldiği zaman abi bir akşam da biz size gelmeyi düşünüyoruz deseydi.

Güncelleme yapayım dedim henüz bi gelişme yok arkadaşlar hem suçlu hem güçlü ve minnetsiz küslüğüne devam ediyor bende devam ediyorum bakalım sonu neye varacak göreceğiz.evde köşe kapmaca oynuyoruz.bana aileme terbşyesizliği yapan o değilmiş gibi hala kendini doğru görüp arsızlığına devam ediyor alıştı tabi Ayşe koş git yalvar özür dile daha çok bekler.

Köse kapmaca oynamak yerine agzinin payini bir verseniz mi acaba? Kim daha uzun küsebilir oyununu birakin

ne yasamissaniz insanlari biribirine iyi gostermeye calisma sevdanizdan olmus.

esiniz abinizle yengenizi sevmezse sevmesin, birakin gitmesin gorusmesin. Sizin evinize geldiginde de cikip gidebilir.

aileniz esinizi sevmek ve de hep iyi yonlerini gormek zorunda degil, birakin esiniz oldugu haliyle bilinsin, kabul edilsin/edilmesin.

siz kendiniz esinizin ailesine karsi kendinizi melek gelin gibi gostermeyin, birakin onlar da sizi duygulari olan, ailesi olan, ailesi konusunda hassasiyeti olan bir gelin olarak gorsunler.

esiniz sizi boyle bir konuda bosanma ile tehdit etmesi meselesi su konuda en buyuk meseledir. Bu adama guvenilir mi, bu adamla yola cikilir mi onu dusunun tartin. Aile bireylerinin birbirleri ile gecinip gecinememelerinden ziyade buna kafayi yorun bence.

he ben sizin yerinizde olsaydim, taaa ilk esim yenge hanimi begenmediginde "o da oyle birisi, neticede benim yengemdir" der konuyu kapatirdim. Elbette beni nasil agirlamissa ev sahibi, onu da kendi evimde o sekilde agirlardim. Olur biterdi.

esinizi cok asiri pohpohladiginizi soyleyen tum yorumlara katiliyorum, buradan nasil donersiniz bilemedim ama.

X