Sivilceli Ciltler Zoretanin Günlüğü

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Aknetrent kullanmadım hiç roacotwn gibi bir ilaç mı ?
Ben de çok çekinerek başladım korkutucu şeyler söylemişti herkes

Aknetrent kullanmadım hiç roacotwn gibi bir ilaç mı ?
Ben de çok çekinerek başladım korkutucu şeyler söylemişti herkes
Zoretanin, aknetrent, roaccutane hepsinin içeriği aynı isimleri farklı sadece.
Herkeste etkisi farklı oluyor. Bol su içip yağlı gıdaları azalttıkça ve bol nemlendirici+güneş kremi kullandıkça sıkıntı yaşamazsınız

Merhaba. Ergenligimden beri bitmek bilmeyen sonu gelmeyen kocaman kocaman sivilcelerim vardı. Artık arkadaşlarım yanakların delinecek diyorlardı. O kadar çok ve büyüklerdi. Sonra istemeyerekte olsa ilaçlı tedaviye başladım.7 Ay kullandım. Bu sırada tahlillerimde bir sıkıntı yaşamadım. Ama ciddi eklem agrilarim vardı. Yatarken sağından soluma donemiyordum. En fazla 10 kiloluk yeğenimi kaldiramiyordum. Tedavi surecim bitti. Yüzüm bebek gibi oldu. Sonraki iki 2 yıl içinde evlendim. Ve ne göreyim benim sivilceler hortladı. Evlendikten 2 yıl içinde çocuğum oldu. Hani derler doğum yaparsan geçer vs. O da ise yaramadı.
Şuan kilo verme sürecindeyim. Nerdeyse hayatımdan ekmegı çıkardım. Abur cubur vs yok. Arada çerezi fazla kaçırıyorum. Ve ilaçsız yüzüm düzeldi. 2 ay sadece yediklerime dikkat ederek. Reglimde hep geç olurdu o da düzeldi. Tam 30. Günümde oldum. Demem o ki ilk önce yediklerimize dikkat etmemiz gerekiyor. Bazen o kadar etkili ilaç bile ise yaramiyor. He birde pco vs. Hormon bozukluklarında sivilcelenme çok oluyor. Bunlara baktırdın mi.?
Seni etkilemek için yazmadım bunları. İnşallah verdiğin emeğe değer. Benim başımdan bunlar geçti. Bazen ise yaramadığı durumlar olabiliyor haber vermek istedim. Uzun oldu kusura bakma.

Ya ben yediklerimizle çok da bağlantılı olduğuna inanmıyorum. Ben abur cubur tüketmeyen makyaj asla yapmayan bir insandım ben de aniden çıkmaya başladılar. 8 ay aknetrend kullandım ama ne yazık ki gözenekler ve çukurlar geçmedi onları sevmeye onlarla yaşamaya alışmaya çalışıyorum. Evet ilaç kullanırken benim de cildim çok harikaydı ama ilaç bittikten sonra yavaş yavaş kendi özüne dönüyor cilt .

3 Lt su içmeye çalışıyorum. Şu an ilaç yazdıramadım motivasyonum biraz düştü Nemlendirici kullanıyorum ama tam kurumadı cildim yağlı hala.
Ben de de pco var düzensizlik vs pco nun sebep olduğunu düşünüyorum zaten çünkü yediklerine çok dikkat eden bi insanım hayatımda asla abur cubur yok zaten diş tellerinden yiyemem de bu süreçte çok zorladı.
Tek tük küçük sivilcelere razıyım tüm yüzümü kocaman kaplamasa yeterli şuanlık

Geçiyor yaa. 4. Aya kadar ya da 4. Ayın sonun da sivilce falan kalmıyor ,yani ben de öyle olmuştu.

Öyle demeyin ben de sivilcelerden çok dertliydim ama izler daha da kötü sivilce geçiyor ama izler bir ömür seninle kalıyor

Geçiyor yaa. 4. Aya kadar ya da 4. Ayın sonun da sivilce falan kalmıyor ,yani ben de öyle olmuştu.
İnşallah yaa motivasyon oluyor bana da şu an bir an önce ilaçları alıp başlamak istiyorum bir haftadan fazla ara verdim doktoru da halledemedim pazartesiye kaldı artık
Öyle demeyin ben de sivilcelerden çok dertliydim ama izler daha da kötü sivilce geçiyor ama izler bir ömür seninle kalıyor
Bir de bende su çiçeği izleri var 20li yaşların başında su çiçeği olmuştum o delikleri de pek dert etmedim.

Aaa dert etmiyorsan ne güzel valla ,benim elimden ayna düşmüyor sürekli izlere falan bakıyorum

Ben de kullanmaya başladım . Dudaklarım çok kötü sadece ya

Bu arada ben de 28 martta ikinci ayın ilaçlarını kullanmaya başladım. 10 gün ara verdiğim için doktorum kızdı 1 gün bile ara vermemek gerekiyormuş. Haliyle tekrar aynı dozdan kullanmaya devam ediyorum öğlen yemeğinden sonra 20 mg akşam da 10 mg olmak üzere.
Kuruluk ve çatlaklıklar geçti hemen demekki ilacın etkisini azalttım böyle olunca ://
Ama şu an aşırı derecede yorgunluk hissediyorum sabahları uyanmak çok zor dayak yemiş gibiyim.

Bu arada ben de 28 martta ikinci ayın ilaçlarını kullanmaya başladım. 10 gün ara verdiğim için doktorum kızdı 1 gün bile ara vermemek gerekiyormuş. Haliyle tekrar aynı dozdan kullanmaya devam ediyorum öğlen yemeğinden sonra 20 mg akşam da 10 mg olmak üzere.
Kuruluk ve çatlaklıklar geçti hemen demekki ilacın etkisini azalttım böyle olunca ://
Ama şu an aşırı derecede yorgunluk hissediyorum sabahları uyanmak çok zor dayak yemiş gibiyim

Yorgunluk hissetmiyor musunuz ?
Dudaklar için bepanthol öneririm özellikle gece dudaklarınıza bolca sürün sabaha pürüzsüz oluyor
Evet evet ben de yaz geldi diye diyordum, aşırı yorgunum bugün avm de yürüyemedim 23 yaşında biriyim… hiç enerjim kalmadı. Bepantholu burun içi için vermişti doktor. Hametan sürüyorum. Sizde durum nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…