zoruma gidiyor

nefesalnefesver

Popüler Üye
Pro Üye
27 Haziran 2014
5.260
12.037
Bir erkek facebook dan kardeşi için ağzına geleni yazmamalı ya ne erkekliğe sığıyor nede başkabirşeye.

bakınız kardeşsiniz diye yaşadıklarını unutacak, göz yumacak haliniz yok. ağzı olan konuşuyor. hasta ise hasta birilerine lafına gidiyorsa da gidiyor. hasta diye abidir diye hakkında olumlama yapmanın bir manası yok. hasta olmadan önce de aynıymış anlaşılan. bu kadar yaşanandan sonra hiçbir bağınız olmasına gerek yok kesin atın. daha fazla da kurcalamayın. herkes seçtiği ve hak ettiği hayatı yaşıyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2473 gün geçti.

Black93

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
4.188
5.588
Zoruma gidiyor abimin evlenmek istiyorum dediğimde adamın kim olduğunu bile sormadan babadan kalan tapuyu istediğinde. Bana azdın sen ondan evleniyorsun demesinden. Rahmetli babam dan kalan tek tapuyu erkek olduğu için soy benden devam edecek diyip istemesinden. Babamın malını damatlar mı yiyecek demesinden. Babasız büyüyen ben evlenme aşamasında kavga gürültü ile hiç birşeyin tadını alamadan geçmesine. Siz bana değer vermiyorsunuz, beni sevmiyorsunuz,mal mülk sizin için daha önemli beni arsa için sattınız , siz para için adam satarsınız diyip yengemin kelimelerini tekrarlamasından. Yıllar sonra yazışırken iyi niyetle yine ben yaklaşırken siz hala ölmedinizmi ölün geberin sizden nefret ediyorum . seni kahpe geber mezarına ..... demesinden. 9 yıldır çooookk uzaklarda olmasına rağmen içinde nefret ve kini ayni çiçek sular gibi büyütmesinden. Eşinin hergün bu nefreti harlamasından. Hayatı boyunca boş boş gezip evlenmeden 5 ay önce işe girip kredi kartı ile evlenip 1.500 tl maaş alan dul annesi için senin yüzünden bu haldeyim bana hiç yardım etmedim demesinden. Nişanıma misafir gibi geldiler ve eşimin tarafı gidince tüm akrabaların içinde siz bana bohça yapmadınız babam yaptı ele güne rezıl olmamak ıcın dedı kadın parasız adamla evlenmeseydın ozaman annesı dul ve hasta. Son olarak nikahımda yengem annemı köşeye sıkıştırıp azarladı ve anneannem kurtardı.
Yengemin kardeşi ve babası bazı suçlara karıştı insanlarda dedikodu yapıyorlar abiciğimde o dedıkoduları bizim çıkardığımızı düşünüp internetten imalı tehditkar mesajlar paylaşıyor. yengemin annesinden duyduğu herşeye bir vahiy gibi inanıp daha da kinleniyor. Bir kadının kocasını tedavi ettirmek yerine onun bu sin,r hastası şizofren gıbı davranıp her gün hayalinde bizle kavga etmesine bu sekılde stresle yaşamasına göz yumuyor çünkü normal düşünmesi işine yaramıyor.
Canım hayırlı olsun sen mutluluğunu yaşa bırak hiç takma kim ne demiş ne yapmış.. He de geç.. ☺️

Tapu meselesine gelince abin boş boş konuşsun.. Senin imzan olmadan hiçbirşey alamaz.. Ben senin yerinde olsam böyle insanlara karşı hakkımı sonuna kadar ararım.. Normalde belki ihtiyacım olmasa ve abimin durumu kötü olsa kendi hakkımdan vazgeçebilirim ama şuan senin de ihtiyacın var ve bu insanlara zaten iyilik yaramaz.

Erkek evlat diye de kızlardan üstün değil. Ölüm hak miras helal demişler.. Çok doğru bir söz bu.. Hakkını sonuna kadar söke söke al.. Bu arada çıkan kavga gürültüye karşılık mutluluğunla onlara cevabını ver.. Asla tınma.. Seni mutsuz etmelerine izin verme.. Damat yemesin de şuursuz yengen mi yesin. Hem burada aileden kalan herşey evlatlar kalıyor damat ya da gelinlere değil. Kız ya da erkek diye de ayrım yok.. Annenizde çok tatlı bir kadın ki sizi mağdur etmemeye çalışıyor ne güzel☺️

Sizi işinizi halledin bırakın onlar kendi nefretinde boğulsun.. İçlerinin kurdu yesin onları..

Cikolataparcacigi

Ey nefsim! Zaman değişti deme, ölüm değişmiyor
Kayıtlı Üye
28 Mart 2019
1.504
1.679
He buarada ben boşandım abim de iyi oldu sana boşandın hak ettin karımla uğraştın aallah sana mutluluk vermedi dedi. Karısıyla yaşadığım şey de annemi korumak. Kavga sebeplerı çay verirken kaşını kaldırmış düğün salonua gırerken kafasını sola döndürmüş. yada tüm dedıkoları annemden cıktıgını düşünmesi. 2 hasta ya karşı korumam suçum
Siz neden boşandınız

SayYouLoveMe

Sonuc istemiyorsak nedenleri yok edelim..
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2021
1.098
3.313
Zoruma gidiyor abimin evlenmek istiyorum dediğimde adamın kim olduğunu bile sormadan babadan kalan tapuyu istediğinde. Bana azdın sen ondan evleniyorsun demesinden. Rahmetli babam dan kalan tek tapuyu erkek olduğu için soy benden devam edecek diyip istemesinden. Babamın malını damatlar mı yiyecek demesinden. Babasız büyüyen ben evlenme aşamasında kavga gürültü ile hiç birşeyin tadını alamadan geçmesine. Siz bana değer vermiyorsunuz, beni sevmiyorsunuz,mal mülk sizin için daha önemli beni arsa için sattınız , siz para için adam satarsınız diyip yengemin kelimelerini tekrarlamasından. Yıllar sonra yazışırken iyi niyetle yine ben yaklaşırken siz hala ölmedinizmi ölün geberin sizden nefret ediyorum . seni kahpe geber mezarına ..... demesinden. 9 yıldır çooookk uzaklarda olmasına rağmen içinde nefret ve kini ayni çiçek sular gibi büyütmesinden. Eşinin hergün bu nefreti harlamasından. Hayatı boyunca boş boş gezip evlenmeden 5 ay önce işe girip kredi kartı ile evlenip 1.500 tl maaş alan dul annesi için senin yüzünden bu haldeyim bana hiç yardım etmedim demesinden. Nişanıma misafir gibi geldiler ve eşimin tarafı gidince tüm akrabaların içinde siz bana bohça yapmadınız babam yaptı ele güne rezıl olmamak ıcın dedı kadın parasız adamla evlenmeseydın ozaman annesı dul ve hasta. Son olarak nikahımda yengem annemı köşeye sıkıştırıp azarladı ve anneannem kurtardı.
Yengemin kardeşi ve babası bazı suçlara karıştı insanlarda dedikodu yapıyorlar abiciğimde o dedıkoduları bizim çıkardığımızı düşünüp internetten imalı tehditkar mesajlar paylaşıyor. yengemin annesinden duyduğu herşeye bir vahiy gibi inanıp daha da kinleniyor. Bir kadının kocasını tedavi ettirmek yerine onun bu sin,r hastası şizofren gıbı davranıp her gün hayalinde bizle kavga etmesine bu sekılde stresle yaşamasına göz yumuyor çünkü normal düşünmesi işine yaramıyor.
Ablan bu kadar kafiyeli laf sokmak yerine şiir yazsaydi,best seller olurdu..
İşi gücü sensin anladığım kadarıyla..
Ben şu forumu okuyana kadar ablalarin bu denli kötü olacagina ihtimal vermezdim.
Zaman zaman 7 kat yabancı ailenden yakın olur diyorlar ya doğru olabilir demek ki.
Ne tapuyu ver ne dediğini yap.

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
690
310
Ablan bu kadar kafiyeli laf sokmak yerine şiir yazsaydi,best seller olurdu..
İşi gücü sensin anladığım kadarıyla..
Ben şu forumu okuyana kadar ablalarin bu denli kötü olacagina ihtimal vermezdim.
Zaman zaman 7 kat yabancı ailenden yakın olur diyorlar ya doğru olabilir demek ki.
Ne tapuyu ver ne dediğini yap.
Abim malesef.

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
690
310
yok herkes hakkını alacak günü geldiğinde tabi abimin kafasında planlar dönmüyorsa. birkeresinde ben kötü biri olsam silahı dayar boş kagıda ımza attırır alırdım ama öyle bırı degılım demıstı :) Yengemin annesi de bizim yanımızda devamlı benim malım mülküm oğluma feda olsun diyip diyip duruyordu yani arsayı ver diyor :) koskoca kadın benım babamın malının kıme verılecegıne karısıyor sen kendı aılene bak

Cledyana

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2014
3.643
11.991
Bir abinin kizkardesine o kelimeyi kullanmasi utanç verici.
Karı koca kafayi yemisler sanirim. Babadan kalma arsa da payi varsa satip bolusun seslerini de kessinler hem olmasi gereken bu.
Her yerden silip engelleyin kafaniz rahat eder.

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
690
310
ya yengemin kardeşi suça karıştı karı koca facebook dan neler yazdılar ohh demişiz biz nasıl insanlarmışız Allah büyükmüş oh demedik insanlar acı çekerken oh demeyiz ordan bile bize pay çıkardılar.

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
690
310
Bir abinin kizkardesine o kelimeyi kullanmasi utanç verici.
Karı koca kafayi yemisler sanirim. Babadan kalma arsa da payi varsa satip bolusun seslerini de kessinler hem olmasi gereken bu.
Her yerden silip engelleyin kafaniz rahat eder.
değeri az anca bına yapılırsa bırseye değer.

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
690
310
anneme kendi babasından 90 bin kalmıştı. o benim de dedemdı bana para vermedınız benımde hakkım vardı. ben bunların hepsını hesaplıyorum merak etmeyın dedı. kadının kendı annesınden kaldı para

Patianne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2019
1.174
1.445
Öyle bir bela verir ki Allah onlara siz irtibatınızı kesin ve bekleyin...sosyal medyadan da çıkarın gitsin..gerekli biri değil zaten

Meral01

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2016
2.937
2.995
yok arsa olurda bırgun mutahıt gelır dıye duruyor neden abime yapalımki. 27 yaşında kendi imkanlarımla evlendım eşimin ailesine hıc saldırmadım cunku dul bır kadındı. bana dıyorkı azdın evlendın kendı karısı abımle 19 yasında evlendı
Allah yardımcınız olsun neden böyle düşmanlık yapıyorlar abiler bizde babasız büyüdük 2 tanede bizde var 2 yıldır tamamen kestik hiç bir şekilde görüşmüyoruz onlarda aynı anlattığın gibi en iyisi iletişimi kopar duyma görme başka türlü kurtulamazsın hiç bir şey soylemesende hiç bir şey yapmasanda yine kötü olan sen oluyorsun Allah ıslah etsin deyip susmak.

Mavistez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
4.851
3.736
Babadan kalan 5 kuruş hakkında olsa aç davayı al hakkını. Bir dahada sen sağ ben selamet. Asla görüşmem annemide gorusturmezdim senin yerinde olsam

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 171 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları, tırnak yataklarından çıkmaya başlayacaklar. Bebeğinizin bacakları uzadı ve daha gelişmiş durumdalar. Kış aylarında, özellikle ısınmak için kuru hava kullanılan ortamlarda, kendinizi sıkışık, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığı ve burun tıkanıklığı olduğu zamanlarda da aynı şekilde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bebeğinizin hareket ettiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebeğinizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın