Zumba dansi

Caglayilmaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
7
1
34
Haftada 2 gün lük zumba dans kursuna basladim 1 bucuk saat sürüyor.ne kadar sürede kilo verdiriyor.tecrubeli olan varsa bilgilendirebilir mi.ayrica o kadar eğlenceli ki gulmekten göbek yağlarım eridi

Ben de yeni başladım. Aynı zamanda yediklerinize dikkat ederseniz ve bol su içerseniz kilo vermemeniz için neden yok. 6 ayda 15 kilo vermişti arkadaşım.

Haftada 2 gün lük zumba dans kursuna basladim 1 bucuk saat sürüyor.ne kadar sürede kilo verdiriyor.tecrubeli olan varsa bilgilendirebilir mi.ayrica o kadar eğlenceli ki gulmekten göbek yağlarım eridi

Haftada iki gün 45 dakikalık kardiyo ne kadar etkili ise o kadar etkili.
Sporun yanına boğazdan kesmeyi de ekleyemiyorsak az etkili oluyor malesef. Sıkılaştım ama bir türlü kilo veremedim sporla. Ne zaman diyet yaptım o zaman kilo verdim. Spor toparlamama ve daha sıkı görünmeme yardımcı oldu.

Zumba da diğer yüksek tempolu aktiviteler gibi etkileri olan bir egzersiz işte..ne kadar sürede ise yaradığı sizin ne kadar süre yaptığıniza bağlı.
Bende Zumba yapıyorum haftada bir gün. Diğer günler normal koşu bandı vs..
Hareket iyidir.

Haftada iki gün 45 dakikalık kardiyo ne kadar etkili ise o kadar etkili.
Sporun yanına boğazdan kesmeyi de ekleyemiyorsak az etkili oluyor malesef. Sıkılaştım ama bir türlü kilo veremedim sporla. Ne zaman diyet yaptım o zaman kilo verdim. Spor toparlamama ve daha sıkı görünmeme yardımcı oldu.
Sen git, yağ yakmak için deli gibi koş, sonra bi sürü kasla karsilaş.Sinir olmuştum kendime:110:

Emzirme döneminde olduğum için diyet pek mümkün olmuyor sadece yürüyüş+zumba deniyorum 15 kg vermem lazım cuma günü başladım güzel sonuçlar olursa paylaşırım olmazsa larim artık

Emzirme döneminde olduğum için diyet pek mümkün olmuyor sadece yürüyüş+zumba deniyorum 15 kg vermem lazım cuma günü başladım güzel sonuçlar olursa paylaşırım olmazsa larim artık

Emzirme döneminde de diyet mümkün. Çok sıkı olmaz ama size uygun düzenlenir.
Bol su içmeyi ihmal etmeyin yeter ki. Ben de emziriyorum, haftanın 4 günü 1er saat kardiyo ve yeniden düzenlediğim yeme biçimimle birlikte kilo veriyor, sıkılaşıyorum.

Emzirme bir engel değil, aksine bir avantaj.

X